Těhotenský/kojicí polštár - jaký koupit?

68
4.6.21 22:41

Těhotenský/kojicí polštár - jaký koupit?

Dobrý den, jelikož se mi už špatně skrz břicho spí, rozhodla jsem se koupit těhotenský/kojicí polštář. S jakým jste spokojené? Vyplatí se vůbec kupovat? Využíváte?

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8994
4.6.21 22:45

Já ho využívám maximálně. V těhotenství na spani, po porodu na kojení a i jako zabranu kdyz me spi dítě na posteli. Dcera s nim taky dela bunkr. Mam obycejnej dlouhej asi za 350 kč plněny nejakyma kuličkama myslím. Už ho mám přes 4 roky a pořád jako nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
4.6.21 22:50

Já ho třeba neměla a v porodnici moli lezl akorat na nervy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.6.21 22:53

Koupila jsem si velký kojící polštář od firmy Matýsek a velká spokojenost. V prvním těhotenství jsem ho neměla a teď vidím rozdíl, že na spaní super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
4.6.21 23:47

Koupila jsem si takové to velké C od motherhood a využila a využívám ho na maximum.
V těhotenství na spaní, po porodu na kojení/krmení, pak zábrana na spaní/hraní/do postýlky místo mantinelu. A teď v druhém těhotenství zase.
Nejlepší investice hned po těhotenských kalhotách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
5.6.21 08:39

Já mam od firmy Cosing celou vybavicku se vzorem plamenaku - kojici polštář, decku a perinku, dětské povlečení a mantinel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pro chlapečka mám matovou a kdybych měla ještě holčičku, tak si to koupím všecko znovu v růžové :mrgreen: :P je to krásný vzor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.21 14:02

@Mischae já mám kojící polštář a výbavičku pro miminko od handmadebyluci a nemohu si stěžovat. Precizně odvedená práce, krásně ušito, paní s vámi vybere látky, které by se Vám líbily a udělá i objednávku za vás.
Mají Facebook i Instagram. Pokud by jste chtěla, určitě doporučuji mrknout, mají skvělý přístup a vždy vyjdou vstříc. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3534
9.6.21 14:05

Ja mela molitanovej, kulicky mně osobně byly protivný, takovej byl v porodnici. Zkus si to někde osahat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19756
9.6.21 16:47

Kup si určitě ten bez kuliček! ty jsou hrozný, jak se přelevají a šustí :mrgreen:
jinak je jich spoustu na bazaru tady:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
dnes v 12:15

Theraline tiché těhotenské a kojící polštáře

Jsou to tiché polštáře plněné mikro-perličkami bez zápachu a znečišťujících látek
s certifikátem Toxproof proti znečištění. Důležité je ta tichost!! Není nic horšího než, když uspíte miminko, to se převalí a kvůli šustění kuliček se probudí! :zed: :zed: :zed: Theraline polštáře nešustí, nechrastí a mají ideální plnění, velký výběr barev, motivů a hlavně i velikostí… Od dlouhých 190cm např. https://theraline.cz/…rkys-190x40/
po střední polštářky - plyšový měsíček je velmi oblíbený, protože je celý „ňuňací“ :mrgreen: avyhovuje mnoho ženám z důvodu velikosti 140×27 cm např: https://theraline.cz/…plys-140x27/

Nyní je na e-shopu sleva až 30%, jsou teď levnější než v Německu odkud pocházejí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat