Těhotenský/kojicí polštář Medela - šunt?

81
18.6.21 11:38

Těhotenský/kojicí polštář Medela - šunt?

Dobrý den, kvůli horšímu spaní jsem si pořídila těhotenský polštář Medela, později využiju na kojení. S jejich výrobky jsem byla vždy spokojená. Polštář je ovšem skoro plochý, přijde mi, že má strašně málo té výplně. Nebo to tak má být? Přemýšlím, že než abych ho posílala zpět na reklamaci nebo vrácení, koupila bych si na doplnění ty EPS kuličky a dosypala ho, jen mě to za cenu 1600 dost štve :(
Máte s ním některá zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
18.6.21 12:36

No já sice nemám polštář této značky ale také mam takový kde jsou kuličky a už nikdy víc..raději jiný, a nebo pravidelně dodávat ty kuličky.. já ten svuj použivala rok a mam těch kuliček tak pulku nedá se to používat :/ Nevím jestli ti to jako reklamaci nebo tak uznají ale vyzkoušej a kup jiny :) a kdyz ne tak dosypávat..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
18.6.21 13:05

A nějaké jiné polštáře na doporučení? Různě na ně koukám a je toho strašně moc :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
18.6.21 13:44

@Aneeyj
Ještě je hodně populární ten těhotenský polštář Matýsek, lze si vybrat i typ výplně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
18.6.21 13:47

@Mischae moc děkuji, kouknu na to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
18.6.21 15:23

Nemam kojici polstar, ale koupila jsem si v Tchibu polstar pro spani na bok a je super. Je docela pevný a pohodlný. Používám ho i na podložení nohou nebo když v posteli sedím, tak za zada.
Pozdeji bude sloužit i jako dobra zabrána pro dite, aby mi nezapadlo mezi posteli a zdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat