Těhotenský/kojící polštář z paměťové pěny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 10:08
těhotenský/kojící polštář z paměťové pěny

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda některá nemáte zkušenost s těhotenským a kojícím polštářem z paměťové pěny, např. CuddleCo Multifunkční polštář z paměťové pěny nebo zvažuji také Motherhood. Po zkušenostech z minulého těhotenství nechci polštář s kuličkami. Teď mi jde hlavně o využití v době těhotenství, na podložení noh při spaní apod. Využití na kojení je ještě čas, to se uvidí. Jsem ve 14tt.
Píšu jako anonym, čekáme na výsledky gene a zatím to nikdo neví, tak aby náhodou :)
Děkuji moc moc za zkušenosti :mavam:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 28.04.19 10:40

Co vím, tak pro miminka se paměťová pěna vůbec nedoporučuje, ale jestli to může mít neblahý účinek i při kojení, to nevím. Já ale využívala kojící polštář i jako hnízdečko a mantinel v naší posteli, takže jsem byla ráda, že byl ten kuličkový hodně polohovací. Ale v porodnici jsem měla půjčený plněný polystyrenovými kuličkami (těmi klasika velkými) a byla to tragédie. Šustil a tlačil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 18:18

Tak já má dítě už velké a určitě jsem měla polystyrenove Kuličky a prave to mi vadilo jak šustilyi a neudržely tvar polštáře. Nevěděla jsem ze jsou i jiné kuličky :nevim: dekuji

Váš příspěvek
Reklama