Těhotenský / nosící svetr / lehkou mikinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ortaine
Stálice 66 příspěvků 18.04.18 12:28
Těhotenský/nosící svetr/lehkou mikinu

Ahoj, sháním svetr, který bude dobrý v těhotenství i na nošení nebo lehkou mikinu. O teplých mikinách mám celkem přehled, jsou do nich kromě nosících vsadek i těhotenské, ale u svetrů nevím. Buď jsou jen nosící nebo jen těhotenské, případně jsou to kardigany. Nevíte ještě o něčem? A u mikin nějakou vhodnou na léto, tedy ne fleesovou ani teplou? Díky moc :mavam:

Reakce:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 18.04.18 12:32

Angelwings dělají zavinovací svetr jak na těhotenství, tak na nošení, už jsem po něm pokukovala, ale nakonec jsem ho nekoupila, protože dokud nebylo počasí na mikinu, tak jsem nic nepotřebovala, protože mimčo jak v břiše tak v šátku docela hřeje.

Ortaine
Stálice 66 příspěvků 18.04.18 12:54

Když to je právě ono, jediný co jsem našla je ten zavinovací, ale je tam nevýhoda, že se ty cípy tahaj po zemi jak jsou dlouhý, pokud ho má člověk rozevřenej..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 18.04.18 13:01

Koukni na Bon prix, tam maj tehotenskych a zaroven nosicich mikin vic.

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 18.04.18 14:14

Koukni na firmu Jožánek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >