Těhotenský / nosící svetr / lehkou mikinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ortaine
Stálice 66 příspěvků 18.04.18 12:28
Těhotenský/nosící svetr/lehkou mikinu

Ahoj, sháním svetr, který bude dobrý v těhotenství i na nošení nebo lehkou mikinu. O teplých mikinách mám celkem přehled, jsou do nich kromě nosících vsadek i těhotenské, ale u svetrů nevím. Buď jsou jen nosící nebo jen těhotenské, případně jsou to kardigany. Nevíte ještě o něčem? A u mikin nějakou vhodnou na léto, tedy ne fleesovou ani teplou? Díky moc :mavam:

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2863 příspěvků 18.04.18 12:32

Angelwings dělají zavinovací svetr jak na těhotenství, tak na nošení, už jsem po něm pokukovala, ale nakonec jsem ho nekoupila, protože dokud nebylo počasí na mikinu, tak jsem nic nepotřebovala, protože mimčo jak v břiše tak v šátku docela hřeje.

Ortaine
Stálice 66 příspěvků 18.04.18 12:54

Když to je právě ono, jediný co jsem našla je ten zavinovací, ale je tam nevýhoda, že se ty cípy tahaj po zemi jak jsou dlouhý, pokud ho má člověk rozevřenej..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 13 inzerátů 18.04.18 13:01

Koukni na Bon prix, tam maj tehotenskych a zaroven nosicich mikin vic.

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 18.04.18 14:14

Koukni na firmu Jožánek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama