Reklama

Těhotenský / nosící svetr / lehkou mikinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ortaine
Stálice 66 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 12:28
Těhotenský/nosící svetr/lehkou mikinu

Ahoj, sháním svetr, který bude dobrý v těhotenství i na nošení nebo lehkou mikinu. O teplých mikinách mám celkem přehled, jsou do nich kromě nosících vsadek i těhotenské, ale u svetrů nevím. Buď jsou jen nosící nebo jen těhotenské, případně jsou to kardigany. Nevíte ještě o něčem? A u mikin nějakou vhodnou na léto, tedy ne fleesovou ani teplou? Díky moc :mavam:

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 18.04.18 12:32

Angelwings dělají zavinovací svetr jak na těhotenství, tak na nošení, už jsem po něm pokukovala, ale nakonec jsem ho nekoupila, protože dokud nebylo počasí na mikinu, tak jsem nic nepotřebovala, protože mimčo jak v břiše tak v šátku docela hřeje.

Ortaine
Stálice 66 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 12:54

Když to je právě ono, jediný co jsem našla je ten zavinovací, ale je tam nevýhoda, že se ty cípy tahaj po zemi jak jsou dlouhý, pokud ho má člověk rozevřenej..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 18.04.18 13:01

Koukni na Bon prix, tam maj tehotenskych a zaroven nosicich mikin vic.

P4ja
Kelišová 5386 příspěvků 18.04.18 14:14

Koukni na firmu Jožánek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama