Těhotenský/předporodní kurz v době koronaviru

92
10.4.20 20:30

Těhotenský/předporodní kurz v době koronaviru

Ahoj,
měla jsem v plánu navštěvovat předporodní kurt a současná situace s koronavirem mi to asi neumožní. Budeme mít první miminko.
Mám to až ke konci května ale kdo ví co bude…
Jak to budete řešit? Online kurz nebo vůbec nebo půjdete až je zase otevřou a snad to vyjde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27071
10.4.20 20:35

Jestli po tom nějak hrozně netoužíš tak to není věc bez které by ses neobešla. Já bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
10.4.20 20:41

Já bych šla do online kurzu pod heslem lepší něco než nic :nevim:

U prvního jsem kirz neměla a taky jsem porodila, před druhým jsem na kurz šla a bylo to fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
10.4.20 20:48

Já bych šla asi do toho online kurzu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3127
10.4.20 20:51

Taky je prý online a online. Buď si zaplatíš video které už je nahrané, nebo to bude jako formou videohovoru. Tak to měla tady jedna kámoška, v 5 lidech měli videohovor a bylo to pry super, ze se mohla během toho ptát a řešit dotazy. Ja jsem taky nestihla kurz, ani prohlídky sálů. Ale tak něco jsem si pogooglila no. Kurz už nestihnu, rodit jsem měla dnes, a zatím nic :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
10.4.20 20:59

Najdi si nejaky online, ale ze zkušenosti ti reknu, ze ti tam nereknou nic, na co by nepřišel normální člověk, nebo ti neporadili v porodnici :D ja na nem byla v prvnim tehotenstvi a vyhozene penize :D jedine fajn na tom bylo, ze člověku ukazali porodni saly, jak to tam vypada a co cekat, ale to ted stejně odpadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
10.4.20 21:03

Ja mela kurz s porodni asistentkou i online kurz a bylo to dost podobne. Jestli nemas specialni otazky, jdi klidne do online kurzu. Porodis tak jako tak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
10.4.20 21:08

Porod zvladnes i bez porodniho kurzu, prohlidky salu, za me jedna velka zbytecnost oboji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2604
10.4.20 22:39

@Pennya Já taky a nic :lol: přeji Vám ať to brzy začne! :lol: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu