Těhotenské příznaky při 2. těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 30.07.03 20:33
Těhotensské přínaky při 2. těhotenství

Milé maminky,které mate již alespoň 2 děti nebo to druhé čekáte,

chtěla bych se Vás zeptat jestli jste při svých těhotenstvích měli stejné příznaky.Zajímá mě hlavně to,jestli jste své druhé těhotenství poznali třeba již před menstruací,protože jste pociťovali vám již známé příznaky(zejména napětí v prsou,citlivost bradavek.atd.)­.První těhotenství se nám nevydařilo a tak teď když se znovu snažíme se hrozně pozoruju a když nezaznamenám ty "správné " příznaky tak mám vždy na pár dní po náladě a již před menstruací jsem zklamaná.

Reklama

Najdete v encyklopedii: Příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

Anonymni  30.07.03 21:52

Já otěhotněla na prvý pokus 26.12.2002 ,ale protože jsem kojila tehdy svého prvorozeného(v té době měl 28 měsíců) ještě často, tak jsem to hned nepoznala. Ale už po týdnu jsem měla hrozně citlivé bradavky.TT mi vycházel strašně slabá druhá čárka, a dostala jsem zánět vaječníků, tak jsem to poznala až po měsíci.Menstruaci jsem měla loni pouze 2 krát, a to ještě po antikoncepci (kvůli dovolené u moře).Takže mi nebylo divné, že už jsem to nedostala.Renča

Anonymni  03.08.03 10:54

Mám 15ti měsíční dcerku a 3.m bříško. Těhotenství se nám podařilo hned první měsíc. Příznaky jsem poznala asi ještě týden před očekávanou MS, nebylo to sice tak intenzivní jako při prvním těhotenství, ale zvětšilo se mi břicho a měla jsem bolesti v kříži a v podbřišku, začala se mi dost točit hlava a byla jsem hodně spavá a unavená. Asi dva dny po vynechání MS jsem měla na testu slaboučkou druhou čárku a když jsem šla ke gynekologovi, byla už na ultrazvuku vidět malá tmavá tečka. Jinak je pro mě druhé těhotenství trochu náročnější vzhledem k silným nevolnostem a malému dítěti, ale jinak snad bude vše o.k. Přeju hodně štěstí a brzké dvě čárky na testíku :o)) Jana.

Anonymni  04.08.03 20:58

Mame 21 měsíčního syna a nyni jsem na začátku dalšího těhotenství. Příznaky se objevily dá se říci hned po týdnu, kdy jsem se cítila strašně unavená a chtělo se mi strašně spát.Asi 30 den cyklu (který je tedy u mě dosti nepravidelný od 25 dne do 32 dne) mi mé těhotenství potvrdil těhotenský test zakoupený v lékárně a teď již můžeme jenom čekat a těšit se na další krásný přírustek do naší rodiny. Vám Všem přeji také takovou radost. :-)

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 08.08.03 13:24

Mám rok a půl letou holčičku a za tři týdny se má narodit druhé miminko. Příznaky, které jsem pociťovala, byly asi slabší než u prvního těhotenství, možná ale proto, že jsem v té době ještě kojila. Jinak ale to samé - únava, točení hlavy, citlivé bradavky atp.

nemnd  29.03.13 11:29

Ahoj děvčata můžu se zeptat před prvním těhotenstvím jsem HA brala 3 roky po jejich vysazení jsem otěhotněla za 1měsíc, ted plánujem druhé HA beru 1,5 roku, myslíte že je pravděpodobnější že otěhotní také hned? díky za odpověd:)

Sima.jij0001
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 29.03.13 13:34
Příznaky v 2 těhu

Ahoj holky mám dotaz, při prvním nezdařením těhu jsem měla příznaky bolest prsou, pálení žáhy a bolest v podbříšku. Niní jsem podruhé těhu ted 4 TT a příznaky nejsou skoro žádné už ani bradavky namám tak citlivé jak jsem měla mízí to, jen jak vstanu tak mi je divně od žaludku a pobolívání v podbříšku, je to v pohodě? Měla to i některá z vás?

evulis
Kecalka 106 příspěvků 29.03.13 17:18

@Valentine tak já neměla žádné příznaky žádné ale teď v 2.těhu jsem asi 3 dny po ovulaci měla takový pocit že to vyšlo-10DPO jsem dělala test a byl negativní-úplně bílobílej ale 12 DPO mi to nedalo-prostě jsem cítila že to vyšlo A ONO JO!!!jsem teď v 24tt ale příznaky???jen jsem bývala na večer v 20hod zralá do postele-připadala jsem si jako medvěd-spala bych spalaspala jinak nic

Anonymní  08.05.16 18:29
Zvlastni priznaky.

Holky a je normalni ze u 1.mimi sem nemela nic ani nevolnosti a ted sem znova tehu jenze sme to zjistili 2.5 (test byl delan kvuli bolesti prsou) na testu,3.5 zvysene hcg v krvi a 5.5 potvrzeni testem..mame moznost bud pred mesicem oplodneni ale hcg bylo jen cislo 3 a na sonu nic…a nebo pak pred 10dny ale to by mi jeste neukazoval test ani krevni vysledek ne? na kontrolu mam jit az za dva tydny jenze mam boleni a pnuti podbriska, zad a bohu.. prsa boli nesnesitelne a hlava a unava ani nemluve..do toho me svedi cela pipina protoze sem se pred tim mesicem lecila s kondylomatama ale nedolecila a gyndar rek ze zadna lecba ted neni mozna a ony se rozrustaji..je to vse normalni? :,(

Anonymní  08.05.16 18:37
Oprava :

17.4 mozne prvni otehotneni nebo pak 28.4 :) tak i tak se mi to zda moc brzy na priznaky takove :? :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama