Těhotenství 11. týden - nejistota

80
6.6.17 09:57

tehotenstvi 11 tyden nejistota

Ahoj chci se jen ujistit jsem v 11tt a zatim je vše v porádku jen mi porad otika jedna noha konkretne nárt nevim zda je to spojene s tehotenstvim ci ne? mate nekdo taky takovou zkusenost a jak ja sama poznam ze se s mimcem nic nedeje? Nespinim ani nekrvacim jen slaby vytok a obcas bolest v podbrisku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11978
6.6.17 10:04

Otoky jsou v těhotenství normální. Jen většinou se otejká celoplošně. Jestli se bojíš, že je něco s plodem, tak si zajdi k doktorovi. To jestli je vše ok zjistí jen přes ultrazvuk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20588
6.6.17 10:06

@monces ahoj..jsem taky 11 tt..to ni nikdo nepoví, zda to může mít spojitosts těhotenstvím, zajdi si k obvodní. Nicméně embryo jako takové s tím určitě nemá. nic společného a je happy :D

Příspěvek upraven 06.06.17 v 10:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2289
6.6.17 10:06

@monces S mimčem bude všechno v pořádku, ale měla bys to říct dr., aby ti případně udělali další vyšetření, určitě to není nic, co by se mělo přehlížet, aby otékaly nohy takhle brzy není obvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
6.6.17 11:19

Muze.to byt k. tromboze, urcit skoc k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
6.6.17 12:13

Všem moc dekuju za nazor k doktorce stim urcite pujdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.17 20:15

Mám totéž už od začátku tohoto těhotenství (mám teď dost nadváhu a velké břicho), hlavně v sedě mi otéká jedna noha. Měla jsem to i u předchozího těhotenství, ale až tak od poloviny. Bylo mi řečeno u lékařky, že je to tím, že když sedím, tak se utlačují žíly v tříslech (čím víc se zvětšuje bříško). Dokonce se mi pak udělalo bolestivé místo na noze a měla jsem strach, že je to zánět žil a brala jsem na to nějaké léky. Každopádně mi bylo doporučeno moc nesedět, spíš ležet nebo chodit, a používat kompresní punčochy. Určitě to konzultuj u lékaře, když se to zanedbá, není to sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
80
8.6.17 07:12

Dobře dekuji moc, pripada mi to stejny pocit jako u tebe akorat teda nejsem nejak obezni ale zda se mi ze jsem takova cela nafouklá že i bricho se mi dosti zvetsuje… ae dekuji moc za radu dost jsi mi ted pomohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama