Těhotenství 25tt.. čipek 1cm

Anonymní
15.2.21 10:48

Těhotenství 25tt.. čipek 1cm

Ahoj holky jsem 24+2 Už pres měsíc se mi zkracoval čípek… Teď ale za týden se ze 3cm zkrátil pouze na 1cm… Dávají mi kortikoidy a něco na zastavení ale moc to nepomáhá… Jen mi přestalo tvrdnout břicho ale mám pořád křížové bolesti. Mám z 20tt udělanou cerklaz… Nějakej příběh s dobrým koncem? Potřebuju povzbudit… Už sem o jedno přišla v 19tt… Nechci přijít o další :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.2.21 11:02

Já jsem to měla podobně. Jen cerklaz mi nedělali - otevírala jsem se naopak, takže by byla k ničemu.
Měla jsem léky, klid na lůžku. Donosila jsem do 36tt ☺️

Držím všechny palce

• Citovat
  • Nahlásit
6
15.2.21 11:13

Ahoj, já jsem v nemocnici od 28+0,s 5mm cipkem, přišlo se na to při kontrole spíš náhodou. Necekali, že zvládneme dýl jak týden, taky jsem dostala kortikoidy, antibiotika, magnezium, už jsem tu 2 týdny a stále držíme. Nález je jedna věc, ale nikdo ti neřekne, jak to reálně dopadne. Ten klidový režim pry dela malé zázraky, tak hezky odpočívej a drž se ;)
Vím, že je to psychicky mega narocny, obzvlášť jak nejsou povolené návštěvy, ale nejses v tom sama, nemysli na nejhorší a držím palce ať ti to dobře dopadne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63626
15.2.21 11:33

Od 20 tt otevřená na 2 prsty, porod v termínu. Předpokládám, že si tě nechali ve špitálu.. 25 tt je už relativně dobrý :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 14:07

@martina.se jojo nechali… No říkali že by bylo dobrý vydržet aspoň týden…že pak mají ty miminka o poznání větší šanci… Tak pořád doufám.. do zítra do večera mi budou píchat kortikoidy. Už to dost pomůže když vydržíme…

• Citovat
  • Nahlásit
1921
15.2.21 14:14

Opravdu jen lež, max na zachod nebo pro jidlo. Ja mela 9mm cipek ve 32tt s dvojcaty a rodila jsem 36+1. Cipek mi merili ještě v 33tt a byl stejny. To ležení opravdu hodně pomáhá. Dokud nepraskne voda, tak každý den je super. Neboj, třeba si tam polezis ještě tydny, hlavne nechvatej domu ;) Drzim palce!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63626
15.2.21 15:21
@Anonymní píše:
@martina.se jojo nechali… No říkali že by bylo dobrý vydržet aspoň týden…že pak mají ty miminka o poznání větší šanci… Tak pořád doufám.. do zítra do večera mi budou píchat kortikoidy. Už to dost pomůže když vydržíme…

Bude dobrý :hug: mrnousek to zvládne. Hlavně žádné nervy, i když sama vím, že se to lehko říká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 18:25

@suzka1 děkuju no v minulým těhotenství mi právě praskla voda takže už nešlo nic udělat. Teď z toho mám hrůzu.. myslím že dokáží dost udržet ale když praskne voda už musí ven :( no snad to ještě pár týdnů dáme…kdyby aspoň do 28. Už to by pro nás byla malá výhra

• Citovat
  • Nahlásit
1921
15.2.21 19:03

Mysli ted na 28tt, pak na 34tt a pak už je to v suchu :dance: Lež lež lež a pozitivně mysli. Hlavní je, že si v nemocnici, ohlidaji si tě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat