Těhotenství - 3 měsíce po císařském řezu

13
16.4.16 21:22

Těhotenství 3 měsíce po císařském řezu

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat jestly ste některá z vás měla podobný zážitek jako já? :nevim: Jsem 4 měsíc po císařském řezu. Předchozí těhotenství bylo rizikové, miminko malo rostlo, měla jsem málo plodové vody a problémy s prokrvením tepen v děloze. Měla jsem předčasný porod (34 + 4) :( Syn měl jen 1440 gramu a 38 cm. Ted mě začela zničeho nic pálit žáha a nedostavila se menstruace :? čekala jsem asi 3 dny a furt nic… Tak jsem se rozhodla udělat těh. test a vyšli mi oba z dvouma čárkama :oops: poté jsem navštívila gyn. ordinaci a podle krevního testu mi potvrdily graviditu. Ted jsem 6+5 tt a nevím zda je vhodné nechat si mimi nebo jít na interubci :,( Prosím o vaše rady… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2470
16.4.16 21:24

Tebe nenapadlo se chránit? Co ma to říká tvůj lékař? Ten nejlépe zhodnotí, co a jak dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3224
16.4.16 21:25

Poradila bych se radeji s gynekologem, pripadne bych sla do rizikove poradny to probrat-urcite ti reknou co by bylo nejvhodnejsi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.16 21:26

@Zuzina96 první otázka která mě napadla proč jste se teda nějak nechránili??? promiň ale fakt nechápu. Teď když máš vše za sebou a můžeš si užívat miminka řešit další těhotenství. Uf pr mě teda silná káva, vůbec nevím jak bych se rozhodla :nevim: no nezávidím ti ani trochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 21:32

Kamarádka má 2 děti rok po sobě (+-týden), obě císařem.
sice zobala atb., ale hormony udělaly své a zjistila to až po 20 tt, když měla pohyby…
Po druhém dítěti už antikoncepci ladila za pomocí krevních odběrů…
Anonym, kvůli té kamarádce…

• Citovat
  • Nahlásit
25486
16.4.16 21:34

No a lékař se k tomu postavil jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
16.4.16 21:37

Což v dnešní době už je riziko fatálních komplikací hodně malý, doktoři si tě pohlídají, z tohohle pohledu bych se až tak nebála. ale což já osobně bych měla šílenej strach, že se budou opakovat komplikace, a já budu muset do špitálu, a doma 9m miminko, to bych nedala. No ale stalo se, na interrupci bych nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
16.4.16 21:37

@Zuzina96 co ti na to pověděl tvůj lékař? ten ti musí dát fundovanou odpověď. Jinak v porodnici se mnou ležela paní dcery 16 měsíců od sebe, první císař komplikovaný, druhý planovaný kvůli jizvě. Doktoři nadšení nebyli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.4.16 21:39

Po pravdě na gyn. mi řekly že mám přijít před druhými měsíčky abychom nasadily antikoncepci, ale mezitím se stal nechráněný styk :( vím je to má vina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pendolinka
16.4.16 21:40

Myslím, že není třeba hned běžet na interrupci. Je to hodně individuální, záleží na tom, jak se jizva po císaři hojila, jak vypadá teď, konzultace s gynekologem (třeba i více) je určitě nutná. Druhé těhotenství by vzhledem k malému odstupu mezi porody bylo pravděpodobně ukončeno opět císařem.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13
16.4.16 21:40
@Anonymní píše:
Kamarádka má 2 děti rok po sobě (+-týden), obě císařem.
sice zobala atb., ale hormony udělaly své a zjistila to až po 20 tt, když měla pohyby…
Po druhém dítěti už antikoncepci ladila za pomocí krevních odběrů…
Anonym, kvůli té kamarádce…

to mě trošku uklidnilo :) jen nevím stím vývojem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
16.4.16 21:41

Takže teď jsi u lékaře ještě nebyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25486
16.4.16 21:41

@Zuzina96 co ti řekl lékař na takhle brzké těhotenství po sekci???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
16.4.16 21:44

Poloz si otazku, zda se citis mit dve takhle male deti behem jednoho roku. Jestli ti to doktor posveti, pak nejsi prvni ani posledni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
16.4.16 21:45

Ahojky. Mám děti necelý rok od sebe. Jsou to teď už super parťáci. Je jim 2,5 a 1,5. Já osobně jsem proti potratům, takže za mě jdi do toho a nebudeš určitě litovat.
Hodně štěstí při rozhodování a drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat