Těhotenství 3 měsíce po porodu

Anonymní
12.5.20 19:29

Těhotenství 3 měsíce po porodu

Ahoj, je tu někdo kdo otěhotněl takhle rychle po porodu? Bylo vše v pořádku? První těhotenství bylo naprosto v pořádku, porod super, rychli.. Každopádně mě čeká za týden 1.screening, a strašně se bojím že když je to takhle rychle po sobě že to třeba nemusí být v pořádku? Může to nějak souviset? A jaký byl druhý porod? Děkuji.. Prosím anonym kvůli rodině, zatím to je tajemství. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5368
12.5.20 19:35

No, do háje, to tedy bude hukot, nezávidím. Nicméně měla jsem v zájmovém oddíle dvě holky sestry, narozené rok od sebe, a nejdřív jsem myslela, že jsou dvojčata, chodily i do stejné třídy na ZŠ. Pak mi někdo řekl, že to jsou jen sestry, ne dvojčata. Ale jedna byla taková nemocná, malinká, pořád na hromadě, alergie na všechno možné, tak jsem si říkala, že asi jak byla brzo po té ségře, že je taková nanicovatá, ale pak jsem zjistila, že starší je tahle a ta zdravá a hezká, vyloženě reklamní dítě byla ta mladší! :D Takže na „kvalitu kusu“, když to tak nazvu, bych řekla, že to vliv nemá :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
12.5.20 19:40

Tak to bych nechtela 8o. Ale stejna zkusenost jak pres kopirak uplne, co pise @mau-mau, jen v rodine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
12.5.20 19:57

Rekla bych, ze pokud jsi zdraba, je velka sance, ze to bude ok. Mam to stejne a u7 jsou dospeli a oba zdravotne v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 20:05
@garnier píše:
Rekla bych, ze pokud jsi zdraba, je velka sance, ze to bude ok. Mam to stejne a u7 jsou dospeli a oba zdravotne v poradku.

Děkuji, je mi 24,jsem nekuřacka, zdravá, druhé dítko v plánu teď úplně nebylo ale prostě se stalo… Minulý screening mi vyšel na všechny syndromy 1:20 000 tak snad to bude ok. Rozumí si spolu aspoň sourozenci? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
312
13.5.20 05:25

Rozumi si. Byli vzdycky partaci, nervali se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat