Těhotenství 34+2 tt kontroly každý týden

17
6.4.21 21:43

Těhotenství 34+2 tt kontroly každý týden

Dobrý den.
Chtěla bych znát váš názor či zkušenost.
Jsem ve 34+2 tt

Dnes jsem byla na kontrole v nemocnici a pan Dr. Mi řekl že mám málo plodové vody a že malá za 14 dnů moc nepribrala. Tvdrdil 1600 g A že neroste.
Minulý týden jsem byla u své Dr. Na gynekologii a o plodové vodě vůbec nic neříkala. A řekla mi že malá už má 1989 g vím že to jsou jen odhady, ale pan Dr. Z nemocnice mě vyděsil tou plodovou vodou.. tak jsem z toho nějaka špatná. A nevím co dělat. Komu věřit když každý Dr. Říká něco jiného…
Pak jsem volala své Dr. A ta mě uklidnila.
Pokud jsou průtoky v pořádku tak se nemám ničeho bát. A bude se to každý týden hlídat. A kdyby to bylo pořád stejně tak by mi vyvolali porod předčasne začátkem května jinak mám termín 16.5.
Achjo ale když jsou průtoky v pořádku tak jsem teda trošku klidnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
646
6.4.21 21:55

Tak ta gramáž miminka je odhad ne? Nevím proč tě tak vystrašil, gynekoložka tě uklidnila tak buď v klidu…Jsi ve 34 TT už to máš za pár tak hlavu vzhůru a ať ti všechno dobře dopadne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
6.4.21 21:57

Pochopila jsem to dobře že podle lékaře ještě 300 g ubylo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.4.21 22:05

@KKikina
Neee. :lol: to jsem asi blbe napsala.
Každý Dr. Jiný odhad tak to bylo myšleno
Omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
6.4.21 22:07
@Lucka.ll píše:
@KKikina
Neee. :lol: to jsem asi blbe napsala.
Každý Dr. Jiný odhad tak to bylo myšleno
Omlouvám se.

A jo tak… To je jedno… Věřím že ti všechno dobré dopadne… Se párkrát vyspínkas, porodis a pak už se nevyspis :dance: :dance: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.4.21 22:08

@KKikina děkuju. Snažím se být v Klidu.
Ale když vás takový Dr. Vyděsí..
Je divný už od pohledu. Dvakrát mi špatně napsal moji váhu do tehu průkazky pak špatný termín kontroly napsal špatně do zprávy… No nevěřím mu teda moc proto jsem volala své Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
6.4.21 22:11
@Lucka.ll píše:
Je divný už od pohledu. Dvakrát mi špatně napsal moji váhu do tehu průkazky pak špatný termín kontroly napsal špatně do zprávy… No nevěřím mu teda moc proto jsem volala své Dr.

A to je doktor v porodnici nebo proč chodíš ke dvoum?? No tak třeba je zmatenej nebo má vychlastanej mozek to se tak občas stává :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.4.21 22:11

Je divný už od pohledu. Dvakrát mi špatně napsal moji váhu do tehu průkazky pak špatný termín kontroly napsal špatně do zprávy… No nevěřím mu teda moc proto jsem volala své Dr. @KKikina @KKikina děkuju za psychickou podporu. :srdce: :P
To víte mám strach čekám první.
A o jedno už jsem přišla. Tak se prostě vyděsim všeho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.4.21 22:14

@KKikina no protože jednou me tam Dr. Poslala že malá se jí zdá o tři týdny menší.
Tak mě tam poslala a od té doby mě tam ten Dr. zve na kontroly každý týden a vždy mě něčím vyděsí :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.4.21 22:16

@KKikina je to Dr. V nemocnici a mají tam lepší přístroje než má moje Dr. Ale Doktor teda rozhodně lepší není :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
6.4.21 22:18

No tak oni asi mají nejake tabulky a vědí 8o co dělají…Zase na druhou stranu radši tě někam poslat než něco zanedbat… Ale jestliže má už teď skoro 2 kila?? A teď přibírají nejvíc od toho 30tt, budeš mít 3 kilovou holčičku jak nic :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
6.4.21 22:19
@Lucka.ll píše:
@KKikina je to Dr. V nemocnici a mají tam lepší přístroje než má moje Dr. Ale Doktor teda rozhodně lepší není :cert:

Hm na co přístroje když doktor je k hovn* :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat