Těhotenství 8tt jsem po imunologii kvůli výtokům

Anonymní
20.7.21 09:25

Těhotenství 8tt.jsem po imunologii kuli vytokum

Ahojte holky, omlouvám se za anonymitu. Mám už dlouhou dobu problém s nažloutly mi vytoky, ale vytok mám 1.za den a i třeba až po 5. Dnech nebo po týdnu. Takže zvláštní můj gynekolog našel jen bakterie e-coli, ale vždy dal globule a nic pořád stejný i lactobacili zaváděcí, pořád stejný. Tak mě poslal na imunologii vše v pořádku. Žádné záněty v těle nic úplně zdravá. A teď jsem otěhotněla už jsem 9tt a poslal. Mě na krev na zjištění krevní skupiny, pohlavní nemoci a cukrovky. Na kontrolu jdu za týden a zároveň pro vystavení průkazky. Teď mě napadá nemůžu mít nějakou pohlavní nemoc? Když imunologie byla ukázková? Partnera mám stálého a ten žádný problémy nemá. Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
433
20.7.21 09:43

Jakože takovou která ti dělá výtok ale na stěru se neobjevila jo? To nevím jakou teda… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
20.7.21 10:19

@Vladusxx Chlamydie, mycoplasma, ureoplasma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
20.7.21 10:30

@Havlova nejsem lékař, ani mikrobiolog pouze zdravotní sestra nicméně by se to snad ukázalo při tom když ji dělal výtěr a zjistil že tam má jen e. coli ne? Leda že by tam ty e.coli byly tak masivně a ty ostatní tam minimálně že by se to překrylo..to by ale měla už vážnější potíže než jen vytok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 10:36

Děkuji všem za odpovědi. Moc jsme si miminko přáli tak mám obavu. ☺️ Jinak ta e-coli bakterie tam byla jen pomnožena, že ji tam bylo minimum.

• Citovat
  • Nahlásit
433
20.7.21 10:50

Mmch celý život..no dobře od puberty..mám bělavý výtok, někdy víc někdy míň, někdy je to na intimku jindy ani kapka…nemám žádné bakterie, žádné problémy, jen je to občas nepříjemný..prostě intimka stále v pohotovosti v kabelce a v práci ve skříňce sem měla zásobu čistých kalhotek. Takže pokud ve výtěru byla jen ta e.coli pravděpodobně se tam dostala z vedlejší dírky…na pohlavní choroby jako takové ti vzal krev ale většina z těch které by mohly ohrozit těhotenství a mimčo by se objevila už na tom výtěru (chlamydie, kapavka, syfilida…)..jedině snad HIV, žloutenka B a C jsou sice pohlavně přenosne ale zas nedělají vyloženě gyn. potíže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 11:17

Zase si říkám, že by se mu ukázaly problémy na té imunologii. Když mi dělali na záněty v těle a na to jak imunita funguje, byla dělaná kuli výtokum. Tak si říkám, že tam by se prokázala snížená imunita nebo zánět v těle, nebo problém s imunitní systémem. Nevím no hold musím počkat ještě týden.

• Citovat
  • Nahlásit
6007
20.7.21 12:59
@Vladusxx píše:
@Havlova nejsem lékař, ani mikrobiolog pouze zdravotní sestra nicméně by se to snad ukázalo při tom když ji dělal výtěr a zjistil že tam má jen e. coli ne? Leda že by tam ty e.coli byly tak masivně a ty ostatní tam minimálně že by se to překrylo..to by ale měla už vážnější potíže než jen vytok

Neukázal. Mikrobiolog s praxí 25 let. Tyto bakterie se nekultivují na běžných půdách, Chlamydie se určují PCR nebo již obsolentním antigenem, ureoplasmata a mykoplasmata jdou kultivovat na speciálním médiu (jiný odběr než na kultivaci), nebo také PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
20.7.21 13:01

@Vladusxx A syfilis jen z krve. Rozhodně ne kultivací. Ale to už by po takové době měla zakladatelka vážné problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
20.7.21 13:32

Tak je pravda že mikrobiologii mám jen v rozsahu učiva Bc. Všeobecné sestry, což jsou skutečně jen všeobecné zaklady…nicméně taktéž mě kvůli výtoku vyšetřovali právě i na chlamydie na ty měl podezreni a různé jiné…dělali výtěry a po nich právě lékař říkal že chlamydie to nejsou. Pak udělali i odběry krve…taky nic… gyndar by měl vědět jak co odebrat a kam odeslat vzorky none? Případně teda poslat pacientku na venerologii…ale je to jejich denní chleba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
20.7.21 13:42

Na pohlavní choroby se dělá náběr standartně i bez výtoků, můžeš nějakou mít a ani o tom nevědět, ten výtok až takovou roli zas nehraje… dělá se to právě proto, protože hodně párů žije v tom, že je vše v pořádku a ejhle… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
20.7.21 14:06

@Nickjmeno jojo a pak tvrdí že se nakazili ze zachodoveho prkýnka na nádraží :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
20.7.21 14:11

@Vladusxx nejčastější přenos nákazy :lol:
Já teda taky byla z výsledků trochu nervózní a jsme spolu několik let, člověk prostě nikdy neví - ale to dělá asi ta pracovní deformace, kdy vidim tyhle příběhy „live“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 14:15

Výtoky mám celý život, v různých konzistencich a barvách.. nikdy se na nic nepřišlo.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
433
20.7.21 14:48

@Nickjmeno taky sem byla trošku nervózní…vystřídala sem v minulosti několik partnerů a kondomy sem moc nepouzivala, pokud s ním nepřišel kluk já je u sebe neměla… :zed:…ne že bych se vyspala hned s každým to ne..prostě těch vztahů bylo víc..a když už došlo na postel tak to byla dlouhodobější zalezitost. Muž taky nebyl zrovna svaty…:mrgreen: ale naštěstí je vše vporadku :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat