Těhotenství a bolení zad

Anonymní
1.7.20 12:26

Těhotenství a bolení zad

Ahoj maminky, jsem 27.tydnu a dneska mě šíleně bolí záda a do toho mě bolí i pod břichem. Myslíte, že jde o předčasný porod? Nechce to ustát. A do toho jsem dneska šla asi 5× na velkou a průjem. Tak nevím :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

825
1.7.20 12:43
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, jsem 27.tydnu a dneska mě šíleně bolí záda a do toho mě bolí i pod břichem. Myslíte, že jde o předčasný porod? Nechce to ustát. A do toho jsem dneska šla asi 5× na velkou a průjem. Tak nevím :?

Může se ti rozšiřovat pánev. Dítě mohlo sestoupit trošku níž a to tě tam tlačí. Povolují se vazy, plod tlačí na tkáně kolem… Těhotenství není fyzicky příjemná záležitost.
Každopádně můžeš jít pro jistotu na kontrolu. Raději se tisíckrát ujistit, než to jednou po… Tady můžeme tak akorát tipovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4432
1.7.20 13:09

Zkus teplou vanu nebo sprchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
1.7.20 13:37

Záda v těhotenství prostě bolí. Někdy víc někdy méně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14873
1.7.20 14:01
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, jsem 27.tydnu a dneska mě šíleně bolí záda a do toho mě bolí i pod břichem. Myslíte, že jde o předčasný porod? Nechce to ustát. A do toho jsem dneska šla asi 5× na velkou a průjem. Tak nevím :?

No, může to být běžné roztahování a rozvolňování pánevního dna a kyčlí. Ale taky se může dít něco jiného. Těžko říct. Když vyrazíš k Dr., tak by tě odmítnout neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
1.7.20 15:08
@Anonymní píše:

Záda mě taky často bolí, někdy ani nemůžu chodit :roll: a to břicho může bolet právě z toho průjmu :nevim: Ale pokud to bolí hodně tak raději jeď na pohotovost. Je to radost to těhotenství co :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
1.7.20 20:04
@JancaS84 píše:
Zkus teplou vanu nebo sprchu.

V tomhletydnu rozhodně ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
1.7.20 20:05
@Anonymní píše:

Zajed si na kontrolu k dr nebo do porodky.. Může to cosi znamenat a nemusí a nikdo ti to tu neřekne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama