Těhotenství a bolest v podbřišku

7
22.4.21 20:09

Těhotenství a bolest v podbřišku

Ahojky holky,
vím že tato podobná diskuze tu již jistě je, ale chtěla bych Vám popsat můj příběh a zeptat se jestli to má někdo stejné či podobné a jak jste to řešily.
Jsem na začátku 7tt těhotenství a na kontrolu jdu až za měsíc. Je to moje první těhotenství, tak jsem v tomto uplná panna. Skoro celý den, mám bolesti v podbřišku jako bych měla dostat MS. Četla jsem, že je to úplně normální, že se děloha roztahuje, ale co mě znepokujuje je, že tak 2× denně (v noci že mě to i vzbudí a odpoledne) mám tak strašnou bolest v podbřišku, že se musím schoulit do klubíčka a tu bolest prodýchat a ona třeba do 5 minut zmizí. Je to normalní? Máte to taky? Napadlo mě, jestli to nemuže být tvrdnutí břicha, ale 2× denně a v 1 trimestru? Můžu vyzkoušet Magnesium 375 mg rouzpustné tablety do vody? Ještě se mi stává, že tak cca 1 denně mám ve výtoku slabou hnědou čárku. Může to souviset?

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8356
22.4.21 20:13

Ne, takový bolesti normální nejsou. Spolu s tím spinenim. Zavolala bych gynekologovi co s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
22.4.21 20:22

Ano bolest břicha je normální v nějaký míře.. Ale pokud máš až takové bolesti a ještě spinis.. Tak to není dobré.,zavolat si na gyndu a dr ti může napsat utrogestan.. Může ti pomoct nebo nemusí začátky jsou hold buď a nebo.. A na magnesium a tvrdnuti břicha máš čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16519
22.4.21 20:30

Bolest jako pri ms je ok, ale něco co musíš prodychat a k tomu špinění ok byt nemusí, ale může. Zavolej si doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
22.4.21 20:32

Já jsem na začátku měla taky neskutečné bolesti. Ale u mě to vedlo od toho, že jsem byla po 2 revizich… Ale nespinila jsem, byť tebou tak si radši zavolám k dr a poradím se s nimi. Jak už bylo psáno tafy nade mnou. První trimestr je buď a nebo. Držím palce ať to dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
22.4.21 21:54

Myslím, že to nemusí nutně být problém. V prvním těhotenství mě to taky dost bolelo, tak jak píšeš ty teda jen jednu noc, taky tak v tom 6.,7.tt. Moc dobře si to pamatuji, byli jsme totiž u tchyně, kde nebyl dostupný obchod, neměla jsem s sebou hyg. vybavení, nikdo ještě nic nevěděl, já ještě ani nebyla u dr., a bála jsem se, že to je potrat a já budu muset s pravdou ven a co budu dělat bez vložky :lol: krvácení jsem taky zažila, ale až v 13tt.

Ale pokud ještě nemáš potvrzeno doktorem, určitě zajdi, aby to potvrdil, že vše je jak má a nejde třeba o mimodelozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat