Reklama

Těhotenství a cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 11:19
Těhotenství a cvičení

Ahoj, chtěla bych cvičit(jezdit na crossovém trenažéru 10minut).Mužu v těhotenství? nemám žádné problémy a před těhotenstvím jsem cvičila. Děkuji všem za názor.

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 367 inzerátů 12.01.17 11:22

Nejlepší je zkonzultovat to s gynekologem

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 11:23

@smudlinky ten mi cvičení nezakázal :)

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 12.01.17 11:29

@Adélajda4 pokud je vše v pohodě, tak si myslím, že by to neměl být problém… celkově bys neměla dělat nic, co by ti nedělalo dobře a neměla bys přesáhnout tepovou frekvenci cca 120 tepů za minutu ;) pokud jsi předtím cvičila, tak není důvod úplně přestat ;) já jsem do pátého měsíce chodila na alpinning - domluvila sem se s instruktorem, že mě pustil na alpitrek mimo lekci, necelou hodinku jsem si tam šlapala, hlídala jsem si tepovku, pak jsem se protáhla a super :palec: pak jsem se přestala cítit dobře, tak jsem už nechodila…

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 11:32

@chaarleene těhotenství je v naprostém pořádku, ale za to moje váha není…ted stím nic neudělám, nechci držet dietu ani extra sportovat, prostě jen se udržovat trošku, na chození po venku je zima a děti jsou nachlazené.
Tu teplovku si musím vypočítat, ale chci jezdit jen 10 minut, nic se nemá přehánět :-)

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 12.01.17 11:42

Já cvičit taky chtěla, bohužel jsem celý 6tt krvácela, takže teď jsem v klidovém režimu a uvidím v pondělí co řekne doktorka. Jinak běhám a prý by s tím být problém neměl. i posilovna nevadí, když necvičíš přímé břišáky- můžeš cvičit šikmé. Jakmile budu moct tak zase vyběhnu :)

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 12:27

Běhat s moji váhou nehodlám a cvičit břicho taky ne, prostě jen ta jízda na trenažéru, na nejmenším stupni..

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 12.01.17 12:28

Pokud jsi na tento pohyb zvyklá tak to nevadí. Nedoporučují se sporty, kde hrozí, že se bouchneš do břicha nebo kde se hodně skáče. Já cvičila do pátého měsíce aerobik při všech třech tehotenstvích a v pohodě. Ale třeba jízda na kole mi nedělala vůbec dobře. Zkus to a uvidíš, ono si tělo řekne.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 12.01.17 13:30

Ahoj, tohle téma mě taky zajímá. Před těhotenstvím jsem chodila 3krát týdně na kruhový trénink do fitka + jsem chodila alespoň třikrát týdně běhat (po porodu jsem chtěla prostě vypadat dobře). Teď jsem těhotná, jenže mám placentu dost nízko a vzadu. Doktor mi sice cvičení nezakázal, jenže mi k tomu řekl, abych byla hodně opatrná. Nastudovala jsem si, co se může stát, a rodit císařem fakt nechci. Bojím se cvičit, aby se to nezhoršilo, mám roční dítě a to se nevyhnu tomu, abych ho nezvedala. A břicho občas zabolí. Je to takové to tahání svalů, jako když svaly moc přepínáte.

Jsem v pátém měsíci a už se vidím, jak zase rodím 15 hodin :( Nevíte náhodou, jestli nejsou nějaké cviky na to, aby se placenta vytáhla výš?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama