Těhotenství a domácí konopná mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denise
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 26.10.14 11:52
Těhotenství a domácí konopná mast

Ahojky :), chci se zeptat, jak řešíte atopický ekzém v těhotenství, kortikoidy si dávat nechci a včera jsem dostala domácky dělanou konopnou mast a už teď se mi to zklidnilo krásně, je to asi lepší, než používat kortikoidy, respektive mě zajímá, jestli to nemůže mít vliv na plod.., děkuji za reakce :D

Reakce:
mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 26.10.14 11:54

Ne… já se tím mazala a mazala jsem tím i prcka když byl miminko. To byste to musela hulit, ale mastička je v pohodě :)

Denise
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 26.10.14 11:56

Děkuju moc mejdýlko :)

j-p
Extra třída :D 11763 příspěvků 26.10.14 12:09

@Denise přesně tak, já si tím mazala klouby a kolena v těhotenství, mela sem strašný bolesti, žádné následky nemá! :mavam:

Denise
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 26.10.14 12:35

Děkuji, já jsem jich měla více dříve, ale tahle mi fakt pomáhá, také jsem zjistila, že mi pomáhá, když vyloučím mléčné výrobky :-)

Basterao
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 26.10.14 13:05

@Denise vážně Ti pomáhá? A jakou máš čistě konopnou, vazelína, sádlo nebo v čem? :)

Denise
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 26.10.14 13:34

Ahojky Basterao, je to konopná mast s vazelínou, ale na přesné složení se budu ještě informovat, říká se, že pokud má někdo atopický ekzem, tak by neměl mít mast se sádlem, to jsem slyšela a je pravda, že ta mi nedělala dobře, tahle je super, ale přemýšlím, že si jí budu dělat sama :D

Basterao
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 26.10.14 13:43

@Denise děkuji, přítel má domácí a vazelínou, ale dost silnou a ta mě štípe, proto ss ptám, také jsme přemýšleli, že jí zkusíme vyrobit, v těhotenství jsem vysadila, ale bohužel to nakonec nevyšlo, jen ekzém zůstal šíleně zhoršený, proto se ptám. Hlavně, že to pomáhá, najít něco, co pomůže je občas nadlidský úkol, že? :)

Denise
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 26.10.14 14:06

Mě to určitě neštípe, naopak zklidňuje, což mě překvapuje, že tak rychle..a proč si vysazovala?? co se píše tu a na jiných diskuzích, tak je to nej… kortikoidy prý špatně, ale také lepší, než se stresovat a furt škrábat, to prý je v těhotenství mnohem horší, ten stres

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 26.10.14 14:57

Taky používám, jak se ochladí, tak mám suchou a praskající kůži na holeních. Kolikrát i masti z lékárny pálily jak čert, domácí konopná je v pohodě. A jenom mažu, nejím to, takže dítě to snad neovlivní :D

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 26.10.14 17:21

@Denise já mám s vazelínou domácí a ta je fakt nejlepší. Sice strašně tou marihuanou táhne, ale je perfektní. Pak jsem dostala od mamčiny kamarádky s olivovým olejem a z té to cítit tolik není, blbě se roztírá a je prostě na prd. :( škoda, že už se k tý z vazelíny nedostanu. Vyráběli jí maminka kamarádčinýho ex. Tak s ní šetřim, ale když je vyrážka, oschlá pusinka nebo opruzenina u malého, tak máznu a je klid :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >