Těhotenství a jeho špatný konec

2.5.20 22:10

Těhotenství a jeho špatný konec

Ahojky
Potřebuji radu, tak snad mi tu někdo poradí :think:
S přítelem se snažíme o miminko už skoro 2 roky minulý měsíc se povedlo, ale potratila jsem a z jakého důvodu to nevim. :,( Byla jsem z toho špatná ale spali jsme spolu normálně jako předtím takže jsem to nějak neřešila. Krvácela jsem jen pár dní potom a od té doby menzes nepřišla (potratila jsem 30.4. a +/- jsem krvácela jen 4 dny. No a teď pociťují pár dní šílenou unavu, migrena( vždy po jízdě autem),bolest prsou a menší nevolnosti nejvíc ráno a během dne se to uklidní trošku dělala jsem si tt a ty negativní i digitální negativni. :nevim: tak jsem se chtěla zeptat, co by to mohlo být, jestli tehu, ale třeba úplně v zacatcich, nebo něco jineho. :nevim: :think:
Za rady moc dekuji, protože nevím co se deje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3240
2.5.20 22:13
@Nikulik1998 píše:
Ahojky
Potřebuji radu, tak snad mi tu někdo poradí :think:
S přítelem se snažíme o miminko už skoro 2 roky minulý měsíc se povedlo, ale potratila jsem a z jakého důvodu to nevim. :,( Byla jsem z toho špatná ale spali jsme spolu normálně jako předtím takže jsem to nějak neřešila. Krvácela jsem jen pár dní potom a od té doby menzes nepřišla (potratila jsem 30.4. a +/- jsem krvácela jen 4 dny. No a teď pociťují pár dní šílenou unavu, migrena( vždy po jízdě autem),bolest prsou a menší nevolnosti nejvíc ráno a během dne se to uklidní trošku dělala jsem si tt a ty negativní i digitální negativni. :nevim: tak jsem se chtěla zeptat, co by to mohlo být, jestli tehu, ale třeba úplně v zacatcich, nebo něco jineho. :nevim: :think:
Za rady moc dekuji, protože nevím co se deje.

a potratila jsi v jakem tydnu a byla jsi na revizi? ja po revizi take hned otehotnela…ted mamzamlkle tehotenství v 7tt a cekam zda to samo neodejde. na revizi se mi nechce zatim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
2.5.20 22:14

Potratila jsi 30.4. nebo 30.3.? Spíš to bude PMS nebo rozhozené hormony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
2.5.20 22:17

Tak za prve, je mi to lito, zazila jsem to vickrat :-( nevim, jestli je spravne to datum 30.4., kdyz to bylo predevcirem, kazdopadne ztrata plodu a krvaceni pri nem neni ms, jakoby prvni ms dostanes az ted, telo se ted srovnava s hormony a tak, nemuzes tedy pocitat mesic od krvaceni souvisiciho se ztratou..ms nejspis prijde brzy..objednej se k doktorovi a porad se ohledne navstevy car

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.20 22:24

@axelina to li nerekl, ale podle ms jsem měla být v 5tt ale nebyla ani skoro nebylo nic videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.20 22:25

@Pandemie 30.3. jsem špatně napsala omlouvám se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.20 22:30

@Melodie91 jojo to s tím datumem jsem se Sekla. No právě děkuji za upozorneni, protože já myslela že to byla ms, zažila jsem to poprvé tak jsem nějak nevedela. Ale může to být tak jak píšete ty hormony. Na gynde mi rekli, že až mi přijde ms, tak zavolat a objedná mě. Chtěla bych změnu gynekologa, protože s ním se nedá poradit o ničem i kontroly rychle odběr, jenže v této situaci to asi nebude možné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat