Těhotenství a klimatizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 08:04
Tehotenstvi a klimatizace

Ahoj, chci se zeptat, zda ve tretim trimestru pouzivate doma/v praci klimatizaci pri tech hroznych vedrech.

Reakce:
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 1 inzerát 07.07.19 08:51

Ano, máme doma takový ten stojící ventilátor/ionizátor v jednom a chladím bříško, hlavně k večeru je to super vždy na pár minut si před ním postát :dance: Jinak spíše cez den v tom teple vše pozavírám a pozatahuji, aby sem nemohlo to teplo. V noci jsme pár krát spali s otevřenými okny všude v bytě, aby byl průvan. No chytl mně z toho menší zápal ucha :zed: Ale naštěstí už se ochladilo a zápal se během dvou dní vyléčil, tak už je to ok. Jinak to jistí ještě vlažné sprchy a nohy v kýblu se studenou vodou :lol:
Minule jsem se stěžovala manželovi, že mám furt horké nohy a on na to „já vím, pač si je v noci když spíš pokládáš na mně aby se ti schladili“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já si to tedy nepamatuji, no ale hlavně že to zabíra :D

Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 07.07.19 08:58

Doma ji nemám, ale v autě jede pořád. I když už jsem si tím uhnala rýmu. Každý večer usínám totálně spocená a to máme doma kolem 23°C.

Váš příspěvek
Reklama