Těhotenství a krvácení v 1.trimestru

262
10.6.21 16:04

Těhotenství a krvaceni v 1.trimestru

Ahoj holky.
Je tady někdo, kdo krvacel( trochu míň jako menstruace)a při tom měl pozitivní těhotenský test?
Dopadlo vám to dobře, nebo se jednalo o SP?
Poslední menstruace mi začala 25.4. Mám pozit.test.Takze myslím, že se nemůže jednat ani o hnízdění vajíčka. Ale včera před kontrolovou ráno na toaleťáku krev. Dnes to pokračuje. Na ultrazvuku dr. sám nevěděl…dal mi utrogestan, zítra a v pondělí na krev. Ale vidím to víc negativně.
Je tady někdo kdo to i tak udržel? I přes krvaceni? myslím ale, ze na ultrazvuku by už bylo vidět jasně co a jak je.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.6.21 16:12

@Veverka1983 Jestli jsi ročník 1983, tak v tomto věku už nemusí tak dobře fungovat žluté tělísko - neprodukuje dostatek progesteronu. Takže Utrogestan by mohl pomoct, mně pomohl, krvácení ustalo během 3 dnů zavádění tabletek. V době těhotenství mi bylo 38. Ale jestli krvácíš pořád, tak to možná nedostatek progesteronu nebude. Já jsem krvácela jakoby přerušovaně, nic a potom zase a nic a zase.

• Citovat
  • Nahlásit
262
10.6.21 16:18
@Anonymní píše:
@Veverka1983 Jestli jsi ročník 1983, tak v tomto věku už nemusí tak dobře fungovat žluté tělísko - neprodukuje dostatek progesteronu. Takže Utrogestan by mohl pomoct, mně pomohl, krvácení ustalo během 3 dnů zavádění tabletek. V době těhotenství mi bylo 38. Ale jestli krvácíš pořád, tak to možná nedostatek progesteronu nebude. Já jsem krvácela jakoby přerušovaně, nic a potom zase a nic a zase.

Jj, je mi 38. Dnes večer vemu po druhé 2 tabletky Utrogestanu. No začalo to včera ráno a někdy je na papíře nebo vložce krev někdy je to bez. Takze dnes druhý den :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 16:22
@Veverka1983 píše:
Jj, je mi 38. Dnes večer vemu po druhé 2 tabletky Utrogestanu. No začalo to včera ráno a někdy je na papíře nebo vložce krev někdy je to bez. Takze dnes druhý den :think:

A jasná krev nebo hnědá?
Stalo se mi to dvakrát, Urtogestan a Ascorutin pomohl, embryo došlo do srdíčka, ale pak zamlklo.
Můžeš přidat ten Ascorutin, to je tak vše co se dá v téhle fázi dělat. Pokud je embryo špatné, tak se ho tělo zbaví. :(, ale taky to může byt jen hematom.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 16:24

@Veverka1983 Tak to jsi ten Utrogestan nasadila brzo, to je určitě lepší než později. Tak uvidíš, jestli zabere. Dej vědět :-)

• Citovat
  • Nahlásit
28
10.6.21 16:24

Taky jsem krvacela, spinila do 8tt, utrogestan beru, snazim se byt v klidu a odpočívat, zatím to vypadá dobře, držím palce. :kytka: Doktor říkal, ze se to muže stávat, jak se tam tvoří placenta, pro 1. trimestr docela časté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
10.6.21 16:26
@Anonymní píše:
A jasná krev nebo hnědá?
Stalo se mi to dvakrát, Urtogestan a Ascorutin pomohl, embryo došlo do srdíčka, ale pak zamlklo.
Můžeš přidat ten Ascorutin, to je tak vše co se dá v téhle fázi dělat. Pokud je embryo špatné, tak se ho tělo zbaví. :(, ale taky to může byt jen hematom.

No, i jasná, i do hněda se slizem jakoby. Ale já mám i menstruaci ruznou :) Takže víc to bude asi „papá“. A musela jsi pak na kyretáž? V každém případě jdu zítra na hCG, v pondělí taky plus na ultrazvuk, tak asi to bude už v pondělí jasné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
10.6.21 16:30
@Petrussee píše:
Taky jsem krvacela, spinila do 8tt, utrogestan beru, snazim se byt v klidu a odpočívat, zatím to vypadá dobře, držím palce. :kytka: Doktor říkal, ze se to muže stávat, jak se tam tvoří placenta, pro 1. trimestr docela časté.

Děkuji. A bolelo tě I v podbřišku jak u menstruace? Mám i pocit nafoukleho břicha. Ale je mi divné, zeby na UZ pořádně embryo neviděl. Poslední menstruace byla 25.4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
10.6.21 16:34

Ahoj. Krvacela jsem takto na zacatku a skoncilo to SP v 8tt a pak zase u syna uplne stejne s prestavkami - cely prvni trimestr. Muze se to stat, mela jsem hematom a pak i malej placentu blizko vchodu. Brala jsem utrogestan a malyho jsem si vylezela. Dnes mu je 3,5 roku :mrgreen: Dalsi tehu uplne v poradku a uz se chystam k porodu. Bohuzel takto na zacatku je to vzdy bud a nebo, ale nadeje je velika! Podlozit panev a neprehrivat se na slunicku. tak drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
10.6.21 16:34
@Anonymní píše:
@Veverka1983 Tak to jsi ten Utrogestan nasadila brzo, to je určitě lepší než později. Tak uvidíš, jestli zabere. Dej vědět :-)

No nevím jestli brzo. Dal mi ho dr včera. Byla to první kontrola po zjištění, ze mam pozitivní test a ráno začalo krvácení. A říkal, že něco na sliznici vidí, ale neví. Ale mimodelozni těhotenství nevidí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 16:35
@Veverka1983 píše:
Děkuji. A bolelo tě I v podbřišku jak u menstruace? Mám i pocit nafoukleho břicha. Ale je mi divné, zeby na UZ pořádně embryo neviděl. Poslední menstruace byla 25.4

To bys byla 6+4 tt a bylo by srdíčko.
Nevíš, kdy byla ovulace? Může to byt mladší, pokud byla ovulace později.
Nebo kdy jsi poprvé měla pozitivní test a jak silný byl?

• Citovat
  • Nahlásit
17098
10.6.21 16:35

Krvácení vzdy konec. Ale ja ani žádné leky na udržení nechtěla. Beru to že bud to vyjde nebo ne, i můj doktor. Špinění, někdy ok, někdy konec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
10.6.21 16:36
@Sájoušek píše:
Ahoj. Krvacela jsem takto na zacatku a skoncilo to SP v 8tt a pak zase u syna uplne stejne s prestavkami - cely prvni trimestr. Muze se to stat, mela jsem hematom a pak i malej placentu blizko vchodu. Brala jsem utrogestan a malyho jsem si vylezela. Dnes mu je 3,5 roku :mrgreen: Dalsi tehu uplne v poradku a uz se chystam k porodu. Bohuzel takto na zacatku je to vzdy bud a nebo, ale nadeje je velika! Podlozit panev a neprehrivat se na slunicku. tak drzim palce!

Děkuji moc. No… víc čekám to špatné :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
10.6.21 16:42

Začátky jsou buď a nebo… Pokud to má odejít tak nepomůže ani utrogestan. Kámoška taky spinila.. A i přes to to neudržela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
10.6.21 16:43
@Anonymní píše:
To bys byla 6+4 tt a bylo by srdíčko.
Nevíš, kdy byla ovulace? Může to byt mladší, pokud byla ovulace později.
Nebo kdy jsi poprvé měla pozitivní test a jak silný byl?

První test 30.5. A čárka byla vidět ale o dost slabší než ta druhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat