Je možné těhotenství, i když přichází menstruace?

Anonymní
9.5.20 09:42

Těhotenství a menstruace - Jak to vlastně je?

Ahoj holky, mam takový dotaz.. možná je to hloupý dotaz, ale k věci.. :zed:
Byla jsem na prohlídce u gynekologa a ten mi řekl, ze na obrazovce vidí, ze mají za chvíli přijít měsíčky.. (měla jsem v tu chvíli cca 4 dny do menstruace.. dnes je to 1 den)
Já samozrejme nechci, aby přišli, protože se snažíme o mimčo.. a tak se ptám, jestli je možné, ze muzu být těhotná i presto, ze bylo na obrazovce vidět, ze se blíží mesicky.. :)
Díky za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15326
9.5.20 09:45

Viděl, že máš vysokou sliznici, to je všechno. Těhotná být můžeš, to by na ultrazvuku viděl až 5-6tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23184
9.5.20 10:06

Tak ono v době očekávané ms není ještě na utz není vidět víc než zvýšená sliznice. Těhotná být klidně můžeš, ale zjistí se to později podle utz. Když ms nepřijde, zkus test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.5.20 00:26

Ano je. V pondeli jsem byla na prohlidce s tim, ze mam 4 dny zpozdeni. Doktorka mi rekla, ze do stredy to dostanu podle ultrazvuku a ve ctvrtek jsem si delala tehotensky test protože porad nic. Vysel pozitivni. Ted jsem v 7 mesici :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 10:22

@Folleta
A měla jsi nějaké příznaky nebo tak? Mě nebolí prsa nic.. jen občas mě pichne v podbrisku :think:
Jinak moc gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3
10.5.20 11:29

Děkuju. V ten čtvrtek mi nebylo celkově dobře, pár dní mě bolelo břicho jak při menstruaci a často jsem chodila na záchod. O miminko jsme se snažili takže test jsem si dělala večer jen tak kdyby náhodou :D.
Prsa mě taky nebolela a vlastně ani pak později jen byly trochu citlivější, ale nic extra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama