Těhotenství a nezaměstnanost

Anonymní
28.2.21 14:59

Těhotenství a nezaměstnanost

Zdravím,

koncem ledna mi ukončili pracovní poměr ve zkušební době. Pracovala jsem tam od října do konce ledna. Za 3 měsíce rodím a nevím o co všechno můžu žádat a na co mám nárok. Jinak jsem evidovaná na ÚP. Do toho když to nedopadne, tak s přítelem (těch dítěte) půjdeme od sebe, pokud se několik věcí nezmění. Do toho vlastně žádám o insolvenci, jelikož, máme půjčky na mé jméno (přítel má exekuce) a teď prohrál všechny peníze, takže nemáme ti jak splatit.

Prosím jenom o radu…děkuju moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4617
28.2.21 15:02
@Anonymní píše:
Zdravím,

koncem ledna mi ukončili pracovní poměr ve zkušební době. Pracovala jsem tam od října do konce ledna. Za 3 měsíce rodím a nevím o co všechno můžu žádat a na co mám nárok. Jinak jsem evidovaná na ÚP. Do toho když to nedopadne, tak s přítelem (těch dítěte) půjdeme od sebe, pokud se několik věcí nezmění. Do toho vlastně žádám o insolvenci, jelikož, máme půjčky na mé jméno (přítel má exekuce) a teď prohrál všechny peníze, takže nemáme ti jak splatit.

Dost v prd. i, hodne spstny vyber partnera jako otce ditete. Takze nejaka poradna zdarma, neziskovka..googlit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
28.2.21 15:12
@Anonymní píše:
Zdravím,

Pokud jsi pracovala od října, tak Ti snad zkušebka /3 měsíce/ skončila už na konci prosince ne? Tím pádem Tě v lednu jako těhotnou vyhodit nemohli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75952
28.2.21 15:15
@prokr píše:
Pokud jsi pracovala od října, tak Ti snad zkušebka /3 měsíce/ skončila už na konci prosince ne? Tím pádem Tě v lednu jako těhotnou vyhodit nemohli.

Tak jestli pracovala jako mnohp tehuli zde na diskuzi, tak nejspis stale ve zkusebce byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
28.2.21 15:16
@prokr píše:

Tak kvůli různým překážkám se zkušební doba protahuje.

Jinak máš možná nárok na podporu v nezaměstnanosti a možná na mateřskou (máme málo info od tebe). Určitě máš nárok na rodičovský prispěvek. Potom dle příjmu domácnosti máš narok na porodné, příspěvek na bydlení a další.

A pokud vím, tak pro schválení insolvence potřebuješ práci. Nemáš rodiče, kteří by tě vzali pod křídla? Jako vidím to fakt bledě :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2198
28.2.21 15:16

@prokr záleží jestli neměla nějaké volno nebo nemarodila, protože se tím zkušební doba prodlužuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46835
28.2.21 15:17
@j.a.n.i1 píše:
Tak jestli pracovala jako mnohp tehuli zde na diskuzi, tak nejspis stale ve zkusebce byla.

jj, pocurany test a pn, tipuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat