Těhotenství a odebrána štítná žláza

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 10:46

Těhotenství a odebrána štítná žláza

Mám dotaz ohledně odebrané štítné žlázy. Mám ji celou odebranou, tudíž beru trvale letrox. Jsem těhotná, na kontrole ohledně štítné jsem byla, když jsem byla zhruba v 4 TT. Letrox byl jen lehce následně navýšen.
Na další kontrolu mě objednala, za poměrně dlouhou dobu mi přijde, zhruba až budu v 11 TT. Tak si říkám, zda to není pozdě? Již jsem byla jednou těhotná a potratila, v té době jsem měla hormony dost pod limitem, ač jsem je brala jako je mám nastavený teď. (Nemusí to být důsledek potratu, je mi to jasné)
Jak často jste měli kontroly ohledně štítné, když ji máte trvale odstraněnou? Říkám si, zda jsem tam nebyla příliš brzo, a nemám to teď třeba nastavené zase málo?
Děkuju za zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2190
9.11.21 11:10

Nejdeš mezitím na gynekologii? Že bys při těhotenských odběrech požádala, jestli by tam nezaškrtli i tu štítku? Dr o potratu ví, předpokládám. Ona je otázka, jestli to takhle zvolil nebo jestli tam dřív prostě neměl místo. Ale těhule by v tomhle případě měla mít přednost a měl by na to mít nějaký rezervy. (Zkušenost odjinud, ale každý dr to může mít jinak :nevim: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36877
9.11.21 11:17

Léky máš navýšené, objednaná jsi. Endokrinolog asi ví, za jak dlouho je nutná další návštěva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 11:18
@Kamkam píše:
Nejdeš mezitím na gynekologii? Že bys při těhotenských odběrech požádala, jestli by tam nezaškrtli i tu štítku? Dr o potratu ví, předpokládám. Ona je otázka, jestli to takhle zvolil nebo jestli tam dřív prostě neměl místo. Ale těhule by v tomhle případě měla mít přednost a měl by na to mít nějaký rezervy. (Zkušenost odjinud, ale každý dr to může mít jinak :nevim: )

Jdu na gyndu, ale na ultrazvuk. Tak uvidím co vlastně následuje. Krev už teď ne, nejspíš.
Nebo jít jako samoplatce, na krev, ale výsledky přijdou e-mailem a nejsem si jistá zda tam bude patrno že jsem těhotná, jako zda se v tom význam.

• Citovat
  • Nahlásit
217
9.11.21 12:29

Zajdi si klidně na odběr jako samoplatce stojí to cca 200,– vyznaš se v tom mají tam rozmezí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 23:52

Jsem bez s.z.

Už 2,5 r jsem bez. Prvni rok se nedařilo otěhotnět, pak po Covidu plod zanikl v 10 t..Na první krev jsem šla po měsíci a teď chodím po 2 měsících, Léky mi Dr nechal na stejném beru 150 letrox. Sestricka mi ale na gynde radeji zaskrtne i tu štítnou. Kdyz mi před pár lety nebylo dobře a doktorka mě objednala na kontrolu za dlouho vzal jsem se ptala v našem odberném místě a zrovna na štítnou ty testy krevní asi levné nejsou. Tvrdila mi že jako samoplatce určitě nad 1000,–Tot má zkusennost. Hodne stesti :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat