Těhotenství a partner naprosto otočil

Anonymní
20.10.20 09:20

Těhotenství a partner naprosto otočil

Stalo se vám někdy, že se partner těšil na dítě a z ničeho nic otočil?
Partner mě půl roku uháněl o miminko, pořád o tom mluvil, hrozne jej chtěl, tak jsme se domluvili že jelikož máme nasetreno a zázemí tak ho klidně můžeme mít dřív. K mému překvapení, byl partner opravdu šťastný když jsem mu řekla ze jsem těhotná, ale jen pouze dva týdny. 8o Momentálně jsem v 8tt, ani se nepodíval na fotku z ultrazvuku, a celkově se vůbec na nic neptá a na vše mi říká “nevim”. Byli jsme domluvení, že když budeme mít prcka tak koupíme větší byt, ale přijde mi, ze ho to absolutně nezajímá a ani na byty nekouka.
Jsem z toho vážně nešťastná, nechápu o co mu jde, když jsem byla ochotná kvůli tomu aby jsme měli miminko teď zahodit kariéru. (Mám opravdu skvěle placenou praci, která mě baví)
Jiná v tom prý není, vlastně je pořád mimo praci doma, a úplně otočil, začal se chovat jako malej fracek a jen sedí u televize..
přemýšlím o potratu, a že ho pošlu do pr****..
co by jste dělali vy? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19689
20.10.20 09:24

Treba je v soku, mozna necekal, ze se to povede tak rychle :nevim: nebo nedeje se neco u nej v praci? Nemaj treba problemy, ze by se o praci bal a bal se, jestli vas uzivi? Mluvila jsi s nim co se deje? Nechodis porad a nezvanis jenom o diteti? Na potrat bych fakt nesla, kdyz to bylo planovane, spis si sednete a proberte co se deje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28311
20.10.20 09:25
@Anonymní píše:
Partner mě půl roku uháněl o miminko, pořád o tom mluvil, hrozne jej chtěl, tak jsme se domluvili že jelikož máme nasetreno a zázemí tak ho klidně můžeme mít dřív. K mému překvapení, byl partner opravdu šťastný když jsem mu řekla ze jsem těhotná, ale jen pouze dva týdny. 8o Momentálně jsem v 8tt, ani se nepodíval na fotku z ultrazvuku, a celkově se vůbec na nic neptá a na vše mi říká “nevim”. Byli jsme domluvení, že když budeme mít prcka tak koupíme větší byt, ale přijde mi, ze ho to absolutně nezajímá a ani na byty nekouka.
Jsem z toho vážně nešťastná, nechápu o co mu jde, když jsem byla ochotná kvůli tomu aby jsme měli miminko teď zahodit kariéru. (Mám opravdu skvěle placenou praci, která mě baví)
Jiná v tom prý není, vlastně je pořád mimo praci doma, a úplně otočil, začal se chovat jako malej fracek a jen sedí u televize..
co by jste dělali vy? :(

Počkala bych, až to stráví. Je to sice blbé, ale on neotěhotněl. Musí se s tím srovnat. U nás to tak nebylo, ale obavy měl, viděla jsem to na něm. Ale všechno zvládal s miminkem dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9790
20.10.20 09:27

A nejsi jen přecitlivělá, u někoho hormony dělají své? Řekl ti, že malé nechce? Vždyť sama píšeš, že měl radost. Upřímně v 8tt je na utz vidět maličká skvrnka s tečkou (srdíček). Co na tom chceš pozorovat/vidět? Ne každý, to tak moc řeší.
Jinak těžko říct no, není partner unavený, nemá starosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
20.10.20 09:27

Od věci někteří chlapy se zaleknou, najednou je to zodpovědnost - bojí se finanční stránky, aby vše zvládli aj. Můj manžel se těšil, ale na druhou stranu se pořád bál aby byl dobrý táta, aby malé nic nechybělo, aby jí neublížil. Třeba si s ním sednout a promluvit si. Každopádně to s tím potratem.. to raději komentovat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7643
20.10.20 09:28
@Anonymní píše:

Můj ex chtěl dítě jen proto abych byla doma!!i takový chlapi jsou. Nechaval vše na mě říkal že od toho jsem doma.Po třech letech jsem šla do práce změnil se byl jiný jakoby na jehlách furt mě kontroloval.Pak přišel s tím zeby chtěl druhé :cert: Proč asi…poslala jsem ho nekam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6864
20.10.20 09:35

Mormalne za nim dojdi a na rovinu se ho zeptej, co se deje. Snad spolu dokazete normalne komunikovat.

Pokud ja nebo manzel neco resi, tak spolu komunikujeme…kdyz na manzelovi vidim, ze neni ve sve kuzi nebo ho neco trapi, tak jdu a zeptam se. To same udela on. Jedname spolu na rovinu, vse si rikame, nic v sobe ani jeden nedusi.

Ptala ses ho naprimo, co se deje? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
20.10.20 09:35

Já bych řekla, že se bojí a trochu neví, co s tím, když už to přišlo. Myslím, že se to poddá. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
20.10.20 09:36

Jsi v 8tt, nevím co by sis zase představuješ, že by měl dělat. Plakat nad utz, brát si okamžitě hypotéku? Trošku se sklidni, ještě nemáš ani první trimestr, může se ještě stát cokoliv. Hlavně na něj hned netlač se vším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 09:42

Můj muž měl chvilku podobné období.
Bál se jak nás uživí a jak zvládne roli otce a jak se zvládne sám omezovat ve své dosud bezdětné volnosti…
Přešlo ho to.
Pokud v tom není jiná, což je nejčastější důvod takového obratu, tak ho to z největší pravděpodobností přejde.

• Citovat
  • Nahlásit
5136
20.10.20 09:45

Pro něj bude asi všechno hodně daleko. Až bude na UTZ človíček ne fazole tak na něj koukne. To bydlení nevím jak sis to představovala jak sis naplánovala nebo jste plánovali. Třeba on plánuje stěhování až po novém roce tak proč by koukal už teď.
Je možné, že znejistěl, ale to ty taky jak to tak čtu. Zahozená kariéra a přemýšlení o potratu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8094
20.10.20 09:53

Dej tomu čas, netlač na něj..přišla euforie která najednou přešla do reality..z velkého hurá nastoupila obava..pokud sám nemluví, nechala bych ho.. ale teda je vidět, že to dítě asi spíš inicioval on, když přemýšlíš nad potratem bez zjevné příčiny.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29081
20.10.20 09:55

Takovým malým voditkem může byt, že je to partner a ne manžel :nevim:

Takových příběhu, jak přítel „hrozně chtěl miminko“ a pak otočil, je tu milion. U manžela se ti to většinou nestane, protože ten dal jasně najevo, že to myslí vážně.

Otázka je, co po něm taky chceš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5509
20.10.20 10:32
@Anonymní píše:

Na toto se snad nedá nic napsat, jsi kravka nadopovaná hormonama, která chce všechno HNEDKA a TEDKA!! Co si myslíš, že asi bude dělat? Že s tebou bude každý večer společně plakat nad fotkou z UTZ? Že tady měsíc po početí budete podepisovat kupní smlouvu na byt a hypotéku? Určitě proto, že tohle má denno denně na talíři a přemýšlí, kde na to všechno vzít, jak vyjdete s penězi. Co všechno bude potřeba zařídit atd. tak je takovej nemluvnej a čím víc do něj budeš hučet, tlačit a vyčítat mu to, tím víc se bude odtahovat a bude v defenzivě. Radím jednu věc, normálně si s ním promluvit. Snažit se pochopit i jeho, co jej trápí a nad čím přemýšlí a né hrnout jen co chceš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8480
20.10.20 10:37

To mi prijde, jako kdyby si te chtel uvazat doma :nevim:, pryc od skvele prace a skvelych kolegu…
Byval zarlivy?
A co svatba, tu nechtel kdo a proc?

Budes s nim o tom muset mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama