Těhotenství a pomalé rostoucí HCG

31.3.20 19:01

Těhotenství a pomalé rostoucí HCG

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda někdo nemá z vás zkušenost.
S přítelem se snažíme 2 roky o miminko, nedávno podle testů jsem zjistila, že jsem těhotná na gyndu jsem volala a řekli, že těhotná si můžu být klidně i 2 měsíce a nechodit dokud nepolevi ta karanténa, ikdyz nevím proč mě nevzali :nevim: a teď v pátek jsem jela na pohotovost, protože jsem začala spinit a menší křeče v podbřišku, udělali mi ultrazvuk a vzali krev na hcg. Na ultrazvuku nic nebylo vidět ještě ale hcg jsem měla 52,7,ale nechápala jsem to špinění což jsem se ani nedozvěděla a včera jsem tam jela zas na kontrolu a trošku víc jsem spinila zase krev na hcg ultrazvuk a na ultrazvuku zase nic ale hcg vyšší 130. Hospitalizovali mě a dnes ráno mi chtěli udělat revizi dělohy, ale s tím jsem nesouhlasila, protože když hcg stoupá sice pomalu ale přišlo mi divné, že hned chtěli revizi mi dělat :think: no a teď jsem začala víc krvácet jakobych měla menzes a teď nevím co se děje nebo co mám čekat, zda tohle někdo zažil a spravilo se to. :,( za případné odpovědi děkuji a snad se něco dozvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1736
31.3.20 19:05

Poslední ms byla kdy? Ovolace který den cyklu..odběry krve byly které dny…? Pomalu rostoucí HCG, spinění, krvácení, bolesti mohou značit mimoděložní…U mě to tak bylo..hcg nerostlo jak by mělo..špinění, bolesti…udělali mi revizi…hcg nekleslo ač by klesnout mělo tak bylo jasné že mám mimoděložní a šla jsem pod kudlu…Může to být ale i neprosperující těhotenství..popiš to přesně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
31.3.20 19:07
@Nikulik1998 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat zda někdo nemá z vás zkušenost.
S přítelem se snažíme 2 roky o miminko, nedávno podle testů jsem zjistila, že jsem těhotná na gyndu jsem volala a řekli, že těhotná si můžu být klidně i 2 měsíce a nechodit dokud nepolevi ta karanténa, ikdyz nevím proč mě nevzali :nevim: a teď v pátek jsem jela na pohotovost, protože jsem začala spinit a menší křeče v podbřišku, udělali mi ultrazvuk a vzali krev na hcg. Na ultrazvuku nic nebylo vidět ještě ale hcg jsem měla 52,7,ale nechápala jsem to špinění což jsem se ani nedozvěděla a včera jsem tam jela zas na kontrolu a trošku víc jsem spinila zase krev na hcg ultrazvuk a na ultrazvuku zase nic ale hcg vyšší 130. Hospitalizovali mě a dnes ráno mi chtěli udělat revizi dělohy, ale s tím jsem nesouhlasila, protože když hcg stoupá sice pomalu ale přišlo mi divné, že hned chtěli revizi mi dělat :think: no a teď jsem začala víc krvácet jakobych měla menzes a teď nevím co se děje nebo co mám čekat, zda tohle někdo zažil a spravilo se to. :,( za případné odpovědi děkuji a snad se něco dozvím.

Tak pokud jsi byla v pátek na pohotovosti a včera na kontrole, tak HCG je ok. Nechápu proč hned chtěli dělat revizi. Ob den se má HCG zdvojnásobit, což se stalo. Ovšem krvácení může značit brzký samovolný potrat, nebo to taky nemusí znamenat nic. Na revizi bych v tuto chvíli nešla. Počkala bych, jak se bude dále hodnota HCG vyvíjet. Jo a jen tak mimochodem, těhotenské kontroly a poradny v mém okolí všechny fungují. Divné že tě nevzala, kor takhle v prvním trimestru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1736
31.3.20 19:08

Jinak hcg u prosperujícího těhotenství by se mělo přibližně zdvojnásobit za dva dny…takže pokud uběhl mezi odběry týden tak to moc naddějně nevypadá bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1736
31.3.20 19:10

No ono…pokud v pátek hcg kolem 50 a dnes jen 130..příjde mi to málo…4 dny a 2* se to neznásobilo…každopádně nárůst tam je..pokud včera bylo hcg 130 tak ses vlezla…počkala bych…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 19:19

@Jessica4 no sama nechápu proč hned ta revize hcg roste ale pomalu a může se to spravit což bych si přála. Zítra mám jít zase na odběr krve zda se hcg zvyšuje nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 19:20

@Ufinka87 tak nic jiného mi nezbývá než čekat :nevim: jen ten strach no :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
31.3.20 19:41

Kolik dni mas po terminu ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
31.3.20 19:58

@Nikulik1998 zazila a v te dobe kdyz mi zacal jakoby samovolny potrat byli zrovna svatky a z pohotovosti me vyhodili.Byla jsem v bolestech 3 dny, nez se manzel tenkrat nas.al a udelal na pohotovosti toco po tech dnech, co jsem mela bolesti.To rano mi udelali okamzite revizi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
31.3.20 20:01

@Nikulik1998 samozdrejme jsem brecela jako zelva, ale ty prvni 3 dny, slabe krvaveni a silene stahy, pak uz jsem krvacela hodne a uz se to nedalo.Ale do roku a do dne presne se mi narodil zdravy syn, takze neboj, pokud uz jsi otehotnela, bude to znova rychle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 20:43

@Safrik 10 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 20:50

@nika1988 tak to mě mrzí :,( já prostě se snažím věřit, že to dopadne dobře a hcg se zítra zvýší což se v ti modlím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
31.3.20 21:58

Je mi líto, ale tohle na prosperující těhotenství nevypadá. HCG by jsi měla mít vyšší.
U mě to vždy znamenalo zamlklé těhotenství a musela jsem na revizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
2.4.20 17:46

Může to být těhu?

Ahojte :-) už se nějaký pátek snažíme o mimi ale nejsem z těch co by pro to šla hlava nehlava :grinning: :upside_down:… teď jsem šla na gyne že už mám tři týdny spoždění a chci injekci na vyvolání Ms, doktor ale na utz viděl nějakou volnou kapalinu a poslal mě na krev..
výsledky - hcg 32 a vcera odpo na testu duch… predtim jsem delala hned prvni den spozdeni ms a pak asi jeste 3× a vždy negativní.. zítra chci udělat test ráno jestli čárka zesílí a v pondělí mám naplánovanou znovu krev..
Vím, nikdo mi z tohoto nic neřekne ale možná potřebuji jen psychickou podporu, když to nikomu známému sdělovat nechci :grin: :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
27.5.20 19:58

Holky, potřebuju taky prosim poradit. Zjistila jsem z digi testu, že jsem těhotná. Šla jsem hned k dr, protože mám za sebou pár špatných zkušeností.. Vzal krev a hcg bylo 45 jednotek. Teď v úterý. V pátek jdu tedy znovu, ale potřebuju trochu podporit.. V út to bylo 17dpo. :nevim: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama