Těhotenství a porod po konizaci děložního čípku

1309
3.3.21 17:11

Tehotenstvi a porod po konizaci děložního čípku

Ahoj vsem,
Rada bych znala zkusenosti vas, kdo mate toto za sebou?
Jak ovlivni konizace tehotenstvi? A zda ma toto vliv na samotny porod - co se tyce otvírání a tak dale…
Diky 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mufina
3.3.21 17:50

Na těhotenství nemusí mít vliv žádný, záleží jak moc čípku vzali a jak se zahojila a taky na dalších faktorech (pro mě neznamych :lol: ). Každopádně mě od začátku prvního těhotenství doktor strašil, že max do 20. týdne vydržím v práci a pak budu muset ležet. Nakonec jsem od 14. týdne ležela kvůli nízko uložené placentě, čípek držel v pohodě do konce, rodila jsem 40+0tt.
Co se týče otvírání u porodu, to mě taky strašili při příjmu, že se nebudu otevírat a že mi budou muset něco dát na rozvolnění. No, otevřela jsem se krásně bez jakýchkoliv zásahů. Takže za mě to vliv nemělo :)

• Citovat
  • Nahlásit
1309
3.3.21 17:54

@Mufina ouuu, dekuju… Ja se prave obavam toho spatneho otvírání… No treba budu mit stesti :)
Ja tedy mela jen malicky zásah, odebrali mi kousek ( jezis to je blby, to takhle napsat)
Hojeni na pohodu.
Každopádně diky za zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
3.3.21 18:34

@lllucie přeju hodně štěstí :kytka: Co vím, tak většina žen porodila normálně i po konizaci.

• Citovat
  • Nahlásit
465
3.3.21 18:36

Já mám konizaci za sebou a popravdě mi doktor během těhotenství nic neříkal. Jsem 23+1.
A mám zatím totálně bezproblémové těhotenství.
Vůbec nepočítám s tím, že by s tím měl být nějaký problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
3.3.21 22:26

@Mufina Diky😃a mmchdm, taky cekame 4 ditko. Gratuluju k velké rodine😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
4.3.21 06:38