Těhotenství a respirátor

13
27.2.21 13:12

Těhotenství a respirator

Dobry den.
Chodím ještě do práce, jsem v 15tt, a musím mít na sobě cca 11h resprator. Práce není fyzicky náročná, ale z respiratoru je mi špatně jelikož nám min kyslíku, a bolí me z toho hlava. Neškodí to miminku?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
545
27.2.21 14:16

Co jít na neschopenku? Já dobře utěsněný respirátor taky nedávám. Dusím se v něm okamžitě i jen tak v sedě. Ale jsem už ve 3. trimestru, 1,5 měsíce před porodem a zadýchávám se i při běžných činnostech i bez čehokoliv na obličeji. V práci naštěstí už být nemusím a na krátké popojíždění MHD a chození do obchodu zatím pořád používám 1 chirurgickou roušku. Tu udýchám. Respirátor mám nachystaný v kapse v sáčku, kdyby někdo měl nějaké řeči. Ale už jsem potkala v MHD i policii a nic neříkali. :nevim: Asi měli slitování s ženskou s obřím pupkem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
27.2.21 16:46

@iriass
Sice finančně si to mužů dovolit, teda ne neschopenku ale odejít úplně. Jsem brigádně, nemám nárok ani na mateřskou. Ale chtěla jsem našetřit peníze na kočárek atd, aby manžel nebyl vytíženy. Ještě se zeptám u doktora příští týden a uvidím no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
27.2.21 16:48

@Eva1996

Pokud není riziko, že se v práci nakazíš, tak bych si narovnala pásek okolo nosu, uvolnila gumičky a měla tak dost mezer okolo.

Záleží taky trochu na kvalitě respirátoru. Měla jsem nějaké, přes které se dýchalo dobře, jako by nic… a pak taky jeden, docela hogofogo, ale v něm jsem nezvládala ani sedět, protože prostě nepropouštěl dost vzduchu a navíc byl hodně prostorný uvnitř, takže tam zůstávalo hodně vydýchaného vzduchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat