Těhotenství a smutek?

Nichalek aad
9.9.20 18:20

Těhotenství a smutek??

Zdravím všechny maminky :srdce:
S přítelem čekám miminko jsem ve 5 měsíci těhotenství a vše zatím funguje jak má, byla jsem u gynekologa který mi řekl že to vypadá že by miminko mohlo být postižené, kvůli mojí nemoci :,( mám strach jak to vše bude fungovat. Chtěla jsem se zeptat, co se v takové situaci dá přesně dělat, jsem prvorodička :roll:.nevhodnych komentářů se zdržte, děkuji. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19005
9.9.20 18:22

Tak ono asi zalezi o jake postizeni pujde, tohle je hrozne siroky pojem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4815
9.9.20 18:25

A o jaké postižení jde? Něco lze vyřešit operacne.. S necim se dá žít normalni život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nichalek aad
9.9.20 18:30

@mackA159 mělo by se jednat o nějaké svalové dystrofie. Ale vše se prý může upravit časem vývoje. Z ordinace jsem šla úplně vyjukaná kde to vzal :?

• Citovat
  • Nahlásit
714
9.9.20 18:34

@Nichalek aad tak ono jde o to jak tezka, pokud lehka tak imho fakt cas a kvalitni rehabilitace (a neflakat to) to bude ok. Ja na to mela jako mala taky podezreni (netusim jestli jsem nejakou mensi i mela nebo nekonec ne) a je fakt, ze mam asi diky tomu i trosku skoliozu, ale jinak jsem v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2577
9.9.20 18:34

@Nichalek aad a ty teda máš nějakou takovou nemoc? Protože jestli jo, tak tam určitě bude nějaké procento dědičnosti. To by ti řekl přesně genetik, ale může to být až 50% pravděpodobnost, když jeden z rodičů má nějakou nemoc, že jí zdědí i dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5289
9.9.20 18:35

Hod se do klidu psychika je mocná čarodějka a hlavně se netrap tím co by kdyby. Nikdo nemůže teď říct jake zve dítě bude a i kdyby bylo postižené jak moc a jak by se s tím vyrovnávalo. Je spoustu případů kdy doktoři děsí rodičky o postiženém dítěti a narodí se naprosto zdravy jedinec a naopak narodí se postižené dítě kdy bylo těhotenství naprosto v pořádku a problem třeba nastal až u porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nichalek aad
9.9.20 18:46

Já osobně mám skoliozu, tak mám strach, ale uvidíme ještě 4 měsíce a bude to, akorát doufat že bude zdravý a nebude po své mamince :srdce: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1479
9.9.20 18:48
@Nichalek aad píše:
Já osobně mám skoliozu, tak mám strach, ale uvidíme ještě 4 měsíce a bude to, akorát doufat že bude zdravý a nebude po své mamince :srdce: :think:

Jakože by od tebe dostal skoliózu? 8o nebo bude postižené, kvůli tomu, že ty ji máš? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nichalek aad
9.9.20 18:50

@EvieK kvůli tomu že jí mám já

• Citovat
  • Nahlásit
1479
9.9.20 18:52
@Nichalek aad píše:
@EvieK kvůli tomu že jí mám já

Já jí mám taky a malá je zatím naprosto v pořádku a doktorka nic neříkala. A z naší rodiny jí mám jediná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nichalek aad
9.9.20 18:58

@EvieK no nevím uvidím, doufám že tedy bude zdravý jak řípa :*

• Citovat
  • Nahlásit
19005
9.9.20 19:01

@Nichalek aad tak jestli jde jenom o skoliozu, tak bud v klidu, taky ji mam a ma 2 deti uplne v pohode. To neni dedicne, to mas spis spatnym drzenim tela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nichalek aad
9.9.20 19:02

@Kriss Tina doufám, úplně jsem se zlekla když mi to doktor dnes řekl

• Citovat
  • Nahlásit
2577
9.9.20 19:03

@Nichalek aad ježiš to je kravina, dneska má skoliózu skoro každý. Maximálně bude mít taky skoliózu, to není žádná tragédie. Pokud k tomu teda nemáš nějaké revmatologické onemocnění nebo něco podobného. To strašení o svalové dystrofii jen kvůli skolióze teda nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama