Těhotenství a tatínkové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 14.05.19 14:41
Těhotenství a tatínkové

Ahoj tak mě napadlo, jaké to bylo s tatínkem vašeho dítěte od prvních dnů v těhotenství až do prvního dne, kdy jej viděli? A co když poprvé viděl miminko na ultrazvuku? se říká, že si to moc chlapi neuvědomují, dokud jej poprvé neuvidí na UZV. :mavam: nás to čeká za týden a jsem docela zvědavá až ho poprvé uvidí, ale nechci si to idealizovat :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 14.05.19 14:45

Uz zase :zed: :zed: :zed: :zed:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.05.19 14:46

Nejvic chlapa dostal ten prvni utz(screening),to brecel :P potom byl hotovej u prvnich pohybu a porod nestihl, maleho odnesli do inkubatoru, tak se za nim sel podivat a kdyz prisel, samo ze bulel. ;)

Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 14.05.19 14:48

@Kotatko03 co máš za problém? tak sem nelez :zed: :mavam:

Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 14.05.19 14:49

@Kaci89 :srdce: ono je krásný, když chlap jednou ty emoce neudrží :D

NeferetNefertari
Kecalka 272 příspěvků 14.05.19 14:50

My jsme podstupovali ivf, a i kdyz jsme se predtim snazili jen rok a pul a vyslo nam na prvni ET, tak manzel byl naprosto uzasny. Byl se mnou doma, kdyz jsme si volali o vysledky na krev a pomalu to se mnou obrecel, kdyz mi rekli, ze to vyslo. Na prvnim ultrazvuku jeste v centru byl se mnou a kdyz to malicky mrne videl, tak byl z toho na mekko vic nez ja. Včera jsem donesla fotku z utz 9+3tt a hned hlasil, ze vidi penis a nadsene, ze to bude urcite kluk. :lol:

35ja
Kecalka 470 příspěvků 14.05.19 14:55

Manžel těhotenství nějak neprozival ale když byl se mnou u porodu nejen že se o mě hodně bal a když viděl syna tak se rozplakal a strašně mě za všechno děkoval…úplně ho to zlomilo

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 14.05.19 14:57

Jdete na 1. screening?…nebo nejaky drivejsi?…muj partner byl se mnou na kazde kontrole (6., 9., 13., 18. tyden)…ja teda za me a partnera musim rict, ze nas vice fascinuje ta technika, ze to umi takhle krasne zobrazit a zkuseni lekari, kteri jsou schopni tam neco rozeznat :lol:…oba jsme koukali jak puci, ze u 2 mm velkeho plodu lze rozeznat pohyb srdicka…ale ze bychom byli uplne na mekko to ne (a to jsem poradna placka)…ted jsem ve 20. tydnu, pohyby zatim necitim, tesim se, az to prijde…ze to mimco bude takove vice hmatatelne :srdce:…zatim se o nem bavime jako o nejakem mimozemstanovi (tusime, ze nejaky je, ale poradny dukaz zadny :lol: )…a pro ty chlapy si myslim, ze je to jeste hure uchopitelne nez pro nas holky…prece jen treba ja jsem od zacatku tehu na ten „spodek“ tak nejak vice napojena, vice ho vnimam, posledni dobou ne jen na nejake duchovni bazi, ale i na fyzicke (tlaky, obcas nejake pichnuti, slaba bolest, to vsechno mi rika, ze to mimco tam prece jenom je)…kazdopadne preji, at to, co Vas ceka pristi tyden, dopadne podle ocekavani ;)

debra.morgan
Echt Kelišová 8038 příspěvků 14.05.19 14:59

Manžel byl na 1. a 2. screeningu a ani v jednom z nas to zadne velke emoce nevyvolalo. byli jsem radi, ze se mimino vyvyji tak jak ma ;)

kve-tinka
Závislačka 4983 příspěvků 3 inzeráty 14.05.19 15:02

Proziva to tak stredne, fascinuje ho vice bricho a zvetsena prsa :mrgreen: :mrgreen: kdyz videl ruzove leginy vel.56 kdyz mi pomahal veset pradlo, dostal zachvat smichu - on ma skoro dva metry a 120kg :lol: a kdyz to vezmu kolem a kolem, dostane pesti jestli u porodu nevytlaci slzu :pankac:

Uživatel je onlineNatálie27
Závislačka 2524 příspěvků 14.05.19 15:05

Tak mě manžel od začátku podporoval, těšil se ale nějak to neprozival, byl na prvním screeningu to se tatinek radoval ze to bude kluk (měl pravdu) a pak když kopal tak se mu to občas líbilo a probojoval malého, jinak u porodu plakal jak malý :)

Asijetotu
Kecalka 436 příspěvků 14.05.19 15:05

Když ho viděl na prvním utz tak celou dobu mlčel. Pak jsem se ho venku na to ptala a on že nemohl mluvit že měl na krajicku :D :srdce: pak podruhé na gynde první 3d utz a tam nám potvrdili kluka takže to mlčel podruhé protože se mu splnil sen. Jinak když je mi zle tak se usmívá protože to pro něj znamená že je vše v pořádku :lol: ale vždy mi donese colu nebo lizatko a každý den hladí bříško. Jde vidět že je moc šťastný tak uvidíme co bude dál :srdce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 14.05.19 15:17

Těhotná jsem podruhé. Ani jedno tehu chlap neproziva, na žádném UZ nebyl, nevěděla jsem, že se to dělá. Na fotku se mrknul, jména vybíráme spolu, první kopnuti si osahal a teď ho to už nějak nebere. U prvního porodu byl v první době, pak odešel a pak byl s malým asi 2 hodiny, než mě zasili a tak. Ke druhému porodu nepůjde, necítí se u toho komfortně a já to respektuji. Možná bude dokonce se starším synem pod stanem. O mě se stará báječně, když funim a hekam, že mě zase někde píchá, tak mě polituje a dá pusu, pořád poslouchám (8.mesic,10kg navíc), že jsem krásná a sexy. Nemůžu si stěžovat. Až se mimčo narodí, předpokládám, že bude stejně pozorný táta, jako u prvního, nechá mě odpočívat a budou zase dny, kdy mi bude dítě nosit jen na kojení :-) abych mohla dospavat probdele noci. Nějak se nehroutim z toho, že se mnou nevzdycha nad prvnim malinkatym bodyckem, já taky neumím dostatečně ocenit jeho nový snímače na kytaru a novej mix a tak. Dítě jsme plánovali, chtěli, nehledám mouchy tam, kde nejsou.

fia80
Závislačka 3148 příspěvků 14.05.19 15:27

Chlap ani jedno těhotenství moc neprožíval. Když byly děti mimina, tak se od nich taky distancoval, že potřebují a chtějí spíše matku. Cca od 3. let dětí, kdy už jsou pro něj parťáci a můžou spolu podnikat různé věci a domluví se, je z dětí nadšený a dokážou si spolu hezky vyhrát :mrgreen:

Samozřejmě, že je má rád od malých mimin, ale potřeboval, aby se z nich stali parťáci.

Russet
Neúnavná pisatelka 15753 příspěvků 14.05.19 15:35
@Dandie22 píše:
Ahoj tak mě napadlo, jaké to bylo s tatínkem vašeho dítěte od prvních dnů v těhotenství až do prvního dne, kdy jej viděli? A co když poprvé viděl miminko na ultrazvuku? se říká, že si to moc chlapi neuvědomují, dokud jej poprvé neuvidí na UZV. :mavam: nás to čeká za týden a jsem docela zvědavá až ho poprvé uvidí, ale nechci si to idealizovat :D

Nad první fotkou neslzel a ani nešišlal, šel se mnou na ten velký ultrazvuk. To se mu líbilo, na gyndě nikdy nebyl :mrgreen: U porodu byl dojatý a dodnes se synovi věnuje. Takže cajk.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama