Těhotenství a uspávání miminka na gymnastickém míči

236
3.4.16 11:05

Tehotenstvi a uspavani miminka na gymnastickem mici

Ahojky. Mam zase mozna hloupy dotaz ale za otazku nic nedam :lol: Snazime se o dalsi miminko, doma mame 10 mesicni dceru, ktera ale bohuzel neusne jinak nez na gymnastickem mici. Vim, neni to idealni, asi jsme s tim nemeli vubec zacinat, ale jde to rychle. U druheho to zkusime jinak :D A ma otazka: neni takove pohupovani nebezpecne pro plod? Vim, ze pri chuzi se clovek taky houpe ale ne tak razantne 15-30 minut. Dekuji za odpovedi :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
3.4.16 11:13

@gusica klid, rozhodně to pro mrně nebezpečné není, pokud tedy z toho míče nepadáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
3.4.16 11:17

Takže ještě ani těhotná nejseš? Z logického hlediska, co přesně by bylo nebezpečné pro plod (který tedy zatím ani není)? Já nikdy nepochopím, proč těhotné ženy přestanou žít (a některé i myslet) normálně…

• Citovat
  • Upravit
236
3.4.16 11:20

@CokeLady : nevim jestli jsem tehotna, menstruaci mam uz par dni zpozdenou, takze mozne to je. Nevim co by se mohlo stat, treba ty narazy nejsou dobre? Psala jsem, ze je to asi blba otazka ale zajimalo me to proste :) presto dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9731
3.4.16 11:32
@gusica píše:
@CokeLady : nevim jestli jsem tehotna, menstruaci mam uz par dni zpozdenou, takze mozne to je. Nevim co by se mohlo stat, treba ty narazy nejsou dobre? Psala jsem, ze je to asi blba otazka ale zajimalo me to proste :) presto dekuji za odpoved

vždyť to nejsou žádné nárazy ale pohupování, takt bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
3.4.16 11:43

I kdybys byla úplně. v rannem těhotenství tak se nic nestane.Vem si, kolik maminek dělá takových věcí a to ještě neví že jsou těhotnýc.
PODLE mě strašně věci resis, a to je snad ještě horší než nějaké pohupování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20248
3.4.16 20:52

@gusica Víš, co se dělá na tehotenskem cvičení? Houpa se na balonech.
Chápu, ze mateřská demence je svina, ale doporucju zapojit nejdriv mozek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
3.4.16 22:02

@Dojcanis @Svistice : jej, proc hned tak agresivne? Tady se pomalu ma clovek strach na neco se vubec zeptat! Psala jsem, ze je to asi blba otazka ale proste me to zajimalo, nejsem vseznalec! A na tehotenskem cviceni se asi jen lehce pohupuje! A nejsem clovek, ktery si dela ze vseho hlavu, ba naopak… Jak jsem byla tehotna tak jsem delala skoro vsechno jako predtim a neomezovala jsem se.Tak prominte, myslela jsem, ze tady maminky radi a ne urazi! :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20248
4.4.16 20:02

@gusica Asi jsem tam měla přidat smajlíka. :lol: Tak jedno dítě už máš, o průběhu těhotenství a fyziologii ženy a plodu tedy asi už něco víš. Takže pokud se člověk trochu zamyslí, tak se snad nemusí ptát na takovéhle věci na emiminu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama