Reklama

Těhotenství a vztah z rozumu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 17:00
Těhotenství a vztah z rozumu

Ahoj holky, jsem těhotná, ale přítele nemiluji. Je pracující, zodpovědný, má mne rád… Ale nemiluji ho. Nevím, jestli těhotenství ukončit a rozejít se. Bojím se, že časem potkám někoho, kdo mne bude přitahovat, což mi u přítele chybí. Je až moc milý, tišší, jakoby měl přede mnou respekt. Snaží se, abych byla spokojená, ale jednoduše tam chybí láska. Vůbec mi nevadí, když není doma, mnohdy se i těším, že doma nebude… Nechce se mi ani stýkat s jeho rodinou, protože nevím, co dělat. Všichni si myslí (jen naši ví, jak se věci mají), jak jsme spokojení. Přítel ví, že jej nemiluji, kdysi jsem i nadnesla, jestli má smysl vztah kvůli dítěti… Vím, že to není jen o zamilovanosti, ve hře je spousta dalších věcí, což on splňuje. Jaké máte zkušenosti, pokud jste v mé situaci ve vztahu zůstaly? Netrápily jste se jen nějakou dobu a vztah pak stejně nevyšel? Fakt nevím, co dělat. Na ukončení těhotenství mám už jen chvíli, hrozně mne to sžírá. Mimčo na jednu stranu chci, na druhou s ním nechci časem zůstat sama, aby nežilo se svým tátou. A taky se nechci trápit celoživotně kvůli dítku :zed: Díky za reakce.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 367 příspěvků 6 inzerátů 27.07.18 17:11

Kolik ti je, že nevíš, že pokud jako žena nechceš otěhotnět, máš se chránit? ;) :think:

natyber
Kelišová 5926 příspěvků 27.07.18 17:16

Tak prvně jsi měla přemýšlet nad tím jak neotěhotnět. Teď už je to jedno. Popravdě, kdo ti zaručí, že muž kterého by jsi milovala, by tě nikdy neopustil? Nikdy nevíš dopředu, co se za pár let stane. Pokud je to slušný spolehlivý chlap a dokáže si tě vážit, postarat se o rodinu a respektovat tě, může to být dobrý vztah. I kdybys jednou zůstala sama, tak dítě se přeci se svým tátou může nadále stýkat. A jak se k tomu staví on? Budeš se muset rozhoupat, jestli toužíš po lásce nebo ti stačí, klid a zázemí :nevim: Jak jsem už psala, né každý ke komu vzplaneš láskou s tebou zaručeně zůstane celý život.

Tarjei
Závislačka 3777 příspěvků 27.07.18 17:17

časem Ti chlap poleze na nervy..

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 27.07.18 17:18

Tak, pokud s ním nechceš být, sdílet starosti apod, tak samozřejmě jdi na potrat a nic tě k němu nebude vázat.. Dítě je závazek, né suvenýr z " nerozvážnosti" :zed:

Tarjei
Závislačka 3777 příspěvků 27.07.18 17:19

děvčata, přestaňte se pohoršovat, jako byste nikdy žádná neudělala chybu…

Celina
Závislačka 2873 příspěvků 27.07.18 17:19

Ty ho nemiluješ, on to ví a uděláte si dítě? Jste na hlavu oba :roll:

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 27.07.18 17:22

Jak se váš přítel staví k tomu, že ho nemilujete?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 27.07.18 17:24
@Tarjei píše:
děvčata, přestaňte se pohoršovat, jako byste nikdy žádná neudělala chybu…

Nejde o nás, jde teď o zakladatelku a ta to sem dala.. Věděla, že ji budou někteří soudit.. Měla by to přijmout.. Udělat si s někým dítě i když ho nemiluju a ten to ví, není chyba.. To je prostě shit pro to dítě, jak někteří říkají, shluk buněk..

Šla bych na potrat a s ním se rozešla.. stejně k tomu někdy dospějete..

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 27.07.18 17:28

A ty jsi s nim chodila nebo jen spala? A proč, z nudy? Chudák chlap

Enmamma
Závislačka 2781 příspěvků 27.07.18 17:49

Nikdo ti nezaručí, že najdeš chlapa na celý život a bude to s ním happy. Na tvém místě bych ještě ten rozchod uvážila, abys nelitovala, že vlastně byl fajn a tys to zahodila i s dítětem. Na druhou stranu je možné, že tě vztah z rozumu blokuje před naplňujícím láskyplným vztahem. Ale to tu nikdo neví. Dítě bych na tvém místě ale nedala.

jarmarkty
Kecalka 147 příspěvků 27.07.18 17:57

Tak to si musíš rozmyslet hlavně ty sama, jestli s ním chceš být nebo ne, ale pokud ho nemiluješ a nemáš s ním v plánu zůstat, tak nechápu proč s ním ještě jsi a proč jste se nechránili, aby jsi neotěhotněla. :nevim:

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 27.07.18 18:25

No asi bych to ukončila a zapracovala na sobě.

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 27.07.18 18:27
@Zwetta píše:
Kolik ti je, že nevíš, že pokud jako žena nechceš otěhotnět, máš se chránit? ;) :think:

Zrovna chybela v biologii, kdyz se to bralo, to je snad jasny ne? ;)
Nejspis dalsi dite co bude mit zkazeny zivot kvuli tomu, ze rodicove moc rozumu nepobrali… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 19:03
@Enmamma píše:
Nikdo ti nezaručí, že najdeš chlapa na celý život a bude to s ním happy. Na tvém místě bych ještě ten rozchod uvážila, abys nelitovala, že vlastně byl fajn a tys to zahodila i s dítětem. Na druhou stranu je možné, že tě vztah z rozumu blokuje před naplňujícím láskyplným vztahem. Ale to tu nikdo neví. Dítě bych na tvém místě ale nedala.

S tímhle souhlasím. Zakladatelko, jak dlouho spolu jste? A kolik ti je? Možná pokud tomu dáš čas, ještě ta láska do vašeho vztahu přijde.

Například já jsem taky s mužem nešla do vztahu po nějakém úderu blesku, byla jsem nějakou dobu sama a on byl evidentně hodně zamilovaný, a tak jsem si řekla, že to zkusím. Postupně se vztah vytvořil i u mě, a i když to nebyla spalující vášeň, máme se rádi a jsme spokojení a už spolu jedeme druhou dekádu.

Jestli jsi mladinká a máš pocit, že by ti chyběl ten vztah z vášně - i když takové často brzo končí, když hormony opadnou nebo přijdou děti a na společné rozmazlování není čas - tak to tomu chlapovi a tomu dítěti nedělej.

Já bych na tvém místě na potrat nešla, jsem proti potratům obecně, a navíc podle tohol, co píšeš, je tvůj přítel ten typ chlapa, co se bude umět o dítě postarat a mohla by s ním být dobrá domluva v případě, že by vám to třeba i nevyšlo. Ale třeba by to vyšlo a zamilovala by sis ho jako tatínka. To bohužel nezjistíš, pokud to nezkusíš.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama