Těhotenství a závislost na práškách na spaní a na uklidnění

Anonymní
26.12.18 22:43

Těhotenství a závislost na práškách na spaní a na uklidnění

Ahoj holky, raději anonymně. Měla jsem nějaké psychické problémy a už rok jim prášky na uklidnění a každý večer na spaní. Teď jsem těhotná, 7 tt a bez prášku bohužel nemůžu byt.. :,( myslíte ze je možné ze by bylo dítě postižené? Nemáte někdo zkušenost? Nechci odsuzovat, vim ze jsem si měla dávat pozor ale stalo se…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1757
26.12.18 22:51

Co já vím tak prášky na spaní se snad v těhotenství nesmí žádný, alespoň mi to tvrdil doktor. Občas jsem trpěla na nespavost a tak jsem si půlku zobla, tak dvakrát do měsíce. Co jsem těhotná tak trpím nespavostí, ale radši budu jak mátoha než si vzít ten sajrajt. A z náhražek mi v lékárně v těhotenství taky nic nedoporučili. A jasně, že bez prášku nemůžeš být, protože většina jich způsobuje závislost. 8o Proto je spousta doktorů taky nechce předepisovat mladým lidem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 22:56

@Serpentini já ležela v nemocnici na rizikovém měli tam k dispozici prášky na spaní, které v těhotenství nevadí. Jedny slabší, druhé silnější. Dokonce jsem dostala na spaní i injekci s opiáty, která se prý taky v těhotenství může.
Jen teda dodám, že zavislacka na praskach nejsem, žádnej jsem tam neměla a injekci až pak po třech dnech vyvolávání porodu, abych se aspoň trochu vyspala.

Zakladatelko, řeš to určitě s doktorem. doporučí něco, co nepoškodí miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
26.12.18 23:00

@Jitul.kaaa9 Tak mi doktor lhal. No nevadí, tak jsem párkrát sotva lezla zbytečně no :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 23:01

@Serpentini třeba to nevěděl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
26.12.18 23:03

Zajdi za doktorem, určitě něco vymyslite. Možná si na nový leky budeš zvykat, ale těhotenství prošly i holky s panickyma poruchama a taky na lécích.
Nenech se odbýt a když nebude chtít pomoct jeden, hledej druhého. Já měla spankovou poruchu jen poslednich 14 dnů před porodem, spala jsem bez léků jen dvě hodiny v noci a přes den treba 20 minut. Po dvou týdnech jsem byla na sebevraždu. Opravdu. Až když jsem se fakt složila, tak mě poslali na psychiatrii a dostala jsem něco na spaní. A spala 8 hodin v kuse. Hned nato jsem porodila a dostala pak jiné léky na podporu usinani, po měsíci jsem je vysadila.
Takže možnosti jsou. Držím moc palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
26.12.18 23:10

@Jitul.kaaa9 Není fanoušek léků v těhotenství, tak možná spíš tak. Takže se omlouvám zakladatelce za špatnou informaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3062
26.12.18 23:16
@Jitul.kaaa9 píše:
@Serpentini já ležela v nemocnici na rizikovém měli tam k dispozici prášky na spaní, které v těhotenství nevadí. Jedny slabší, druhé silnější. Dokonce jsem dostala na spaní i injekci s opiáty, která se prý taky v těhotenství může.
Jen teda dodám, že zavislacka na praskach nejsem, žádnej jsem tam neměla a injekci až pak po třech dnech vyvolávání porodu, abych se aspoň trochu vyspala.Zakladatelko, řeš to určitě s doktorem. doporučí něco, co nepoškodí miminko.

Taky si vzpominam, ze kdyz jsem lezela na rizik.tak nam davali cosi na spani takze jsme vytuhli uz pres zpravami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3477
26.12.18 23:23
@Serpentini píše:
@Jitul.kaaa9 Není fanoušek léků v těhotenství, tak možná spíš tak. Takže se omlouvám zakladatelce za špatnou informaci.

dikybohu za vaseho normalniho doktora..opiaty prasky na spani na uklidneni a nevim co vsechno do tehotenstvi proste nepatri. Chapu ze doktor ktery je nekomu napise nebude zodpovidat za pripadne poskozeni plodu, ale minimalne prvni trimestr kdy se plod extremne vyviji je to opravdu mazec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342
26.12.18 23:30

@Serpentini Nemusel lhát, je něco jiného když budoucí maminka dostane rizikové léky v nemocnici kde jí ohlídají dávkování a reakce a něco jiného doma kde může mít pocit, že to nezabírá a předávkovat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18518
27.12.18 09:15
@Heivka píše:
@Serpentini Nemusel lhát, je něco jiného když budoucí maminka dostane rizikové léky v nemocnici kde jí ohlídají dávkování a reakce a něco jiného doma kde může mít pocit, že to nezabírá a předávkovat se.

Nehlede na to, ze mezi tretim a prvnim trimestrem ohledne brani leku je pomerne zasadni rozdil. Hned bych naklusala lekari a doufala, ze na reseni jeste neni pozde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama