Těhotenství a zpevňující kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bianca39
Kecalka 153 příspěvků 27.05.11 13:03
těhotenství a zpevňující kosmetika

Zdravím všechny :mavam:
dost možná jako u většiny z vás se i mě během těhu zhoršila celulitida na stehnech. Dost mě to trápí, protože léto je za dveřmi..jenže zatím jsem stále těhotná (33tt) a pak samosebou následuje kojení. Přitom už teď pokukuji po zpevňující kosmetice jako gely, sprch.krémy apod. Holky, myslíte, že si to můžu koupit?nebo to obsahuje takové látky, které by mohly ublížit..vím, že aktivní látkou bývá např.břečťan nebo kofein, tak právě nevím, jestli mám raději počkat, až na mě mimi nebude závislé :think: nebo si myslíte, že to neublíží?máte kdyžtak nějaké vyzkoušené tipy, co zabírají?
díky, ahoj :wink:

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Reakce:
Luciáš81
Povídálka 49 příspěvků 27.05.11 14:21

Ahoj, ty látky nevím jestli mohou škodit, spíš si myslím, že ne, ale principem jejich účinku je to, že se kůže prohřeje (svůj podíl má i masáž) a zrychlí se odplavování nežádoucích látek lymfatickými cévami. Takže doporučuji v první řadě levnější řešení a to je střídavá sprcha studenou a teplou vodou a pak promasírovat čímkoli, jen ať kůže pěkně zčervená. Jezdit na kole se už v tomhle stavu moc nedá, ale plavat a rychle chodit ano - ať se ty místa co nejvíc prokrvují. Genetika je jedna věc, tu nezlomíme, ale pohybem se dá dokázat taky hodně.
(a hodně diskuzí ne přímo o těhotenství, ale účincích různých kosmet. preparátů je na www.kosmetika.cz)

Bianca39
Kecalka 153 příspěvků 27.05.11 19:46

jasan, taky zkusím 8-)

grepik02
Kecalka 104 příspěvků 27.05.11 19:52

Souhlasím s Luciášem, určitě bych se vyhnula drahým výrobkům z reklam. Někdo na celulitidu trpí víc a někdo míň, ale rozhodně pokud člověk zařadí pohyb a masáže tak se to zlepší. Mne čeká po porodu to samé :lol:, protože teď tolik pohybu nemám (33tt) a na těch stehniskách je to pekelně znát. Ale vím, že jakmile začnu s aktivnějším pohybem tak to bude OK. Prostě na tohle žádné zázračné krémy nejsou, bohužel :zed: :zed:

atominnka
Generální žvanilka 22197 příspěvků 27.05.11 21:37

Zatím mi na celulitidu nepomohlo nic:-( Ale ublížit by to mimču nemělo:-)

Formule001
Nováček 5 příspěvků 16.12.14 10:43

V těhotenství jsem používala kosmetiku od Weledy.
Denně na břicho a nohy Pěstící olej a žádné strie se neobjevily.
A na masáž hráze olej pro „harmonický porod“, ale ten jsem vzhledem k císaři neměla možnost ohodnotit :)

Váš příspěvek
Reklama