Těhotenství, ale špatné uhnízdění. Ano, nebo ne?

Anonymní
17.5.18 09:49

Těhotenství, ale špatné uhnízdění, ano nebo ne?

Ahoj všem, chtěla bych se jen zeptat na vaše názory a zkušenosti s tímto, snažíme se s manželem od listopadu o mimčo a stalo se to, že jsem měla 3 dny zpoždění tak jsem udělala test a vyšel takto (viz foto), první je testování večer, druhý ráno a třetí odpoledne tři dny po sobě. Myslela jsem, že jsou pozitivní, ale protože to je brzo tak to byla slabá čárka jenomže cca týden po zpoždění jsem to dostala a bylo to celkem bolestivé a silnější než normálně. Má někdo zkušenost? Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16945
17.5.18 10:20

Bylo to biochemické těhotenství a raný potrat. Embryo zaniklo v rané fázi vývoje, pravděpodobně mělo genetickou vadu. To se stává poměrně často. Na další těhotenství to nebude mít vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
17.5.18 10:21

Zřejmě biochemické, resp. ranný potrat, pro jistotu můžeš jít na utz na gyndu, jestli vše samo odešlo, ale takhle brzo to nepochybně bude ok. Kámoška otěhotněla hned při ovu po biochemku a těhu ok, bylo jí 33. Takže se řiď intuicí, jestli máš pochybnosti, jdi na utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
17.5.18 11:48

Díky moc za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
17.5.18 11:53

Jojo, jak rikaji holky, biochemicke tehu a rika se ze je pohnojeno :) Ja otehotnela do 4 mesicu (sice mimodelozak ale to je jina story) ale povedlo se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6700
17.5.18 12:41

Biochemicke tehotenstvi, presne tak jsem to mela - pozitivini testy, dokonce i vic a po tydnu dosla MS. Pak jsem hned otehotnela, u me bohuzel ZT v 17tt, ale plno holek donosilo zdrave miminko a otehotnely taky hned ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
17.5.18 14:00

Dobře, všem moc díky za odpovědi.. doufám tedy, že se brzo zadaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
17.5.18 14:37

Já jsem právě o tomhle biochemickém těhu četla, ale doktor mi nic takového neřekl, pouze, že to mohl být falešně pozitivní test, nicméně přišlo mi zvláštní, že by test dělaný každý v jinou denní dobu a jiný den vyšel pozitivně a ještě po zpoždění…byla by to moc velká náhoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
17.5.18 20:46

@denkat Spis te doktor pouze „odpinknul“ no :( u potratu - jakehokoliv - vznika rada otazek na ktere nekteri lekari proste nechteji odpovidat.. je ale kazdopadne lepsi, ze to odeslo samo s MS a nemuselas treba na revizi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
20.5.18 12:38

Ahoj všem opět, můžu mít ještě jeden dotaz? Mám dost nepravidelnou menstruaci, teď mi například menstruace trvala od 15.dubna do 9. května, sice slabé krvácení, ale bylo to krvácení. Doktor mi předepsal utrogestan, který beru od 17.května, jeden ráno a jeden večer. Také říkal když mi dělal ultrazvuk, že mám dost zvětšenou sliznici na to, že mi menstruace skončila minulý týden, prostě zvětšenou jako kdybych to měla opět dostat. Nicméně nemá někdo podobnou zkušenost? Zajímalo by mě kdy bych asi tak mohla očekávat další menstruaci po třech týdnech krvácení. Děkuji všem za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama