Těhotenství ano nebo ne? Test před menstruací

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:05
Těhotenství ano nebo ne? Test před menstruací

Ahoj holky, dnes jsem si dělala těhotenský test, menstruaci mám dostat úterý možná středa.
Pár dnů je mi špatně, bolí mě prsa, žaludek na vodě, bazální teplota 36,8-36,9’C
Co si o tom myslíte? Děkuji a přeji hezký den

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
skorotehotna
Kecalka 340 příspěvků 12.11.18 10:13

Myslím si o tom, ze bys měla testovat až vynechá menstruace, pak bude test průkazny.

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 12.11.18 10:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jsem si dělala těhotenský test, menstruaci mám dostat úterý možná středa.
Pár dnů je mi špatně, bolí mě prsa, žaludek na vodě, bazální teplota 36,8-36,9’C
Co si o tom myslíte? Děkuji a přeji hezký den

souhlas se @skorotehotna. Počkej na vynechání MS a potom testuj. Teď případné těhotenství může odejít s MS:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:20

Děkuji holky, test jsem dělala protože jsem se bála problémů se žaludkem. S přítelem jsme si řekli, ze to necháme osudu až to přijde tak to přijde, já už děti mám :lol: :lol: :lol:

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 12.11.18 10:22
@Anonymní píše:
Děkuji holky, test jsem dělala protože jsem se bála problémů se žaludkem. S přítelem jsme si řekli, ze to necháme osudu až to přijde tak to přijde, já už děti mám :lol: :lol: :lol:

Uvidíš no :) osobně myslím, že pokud máš ještě před MS, tak zase takové příznaky mít nemůžeš, že to tělo ano nezjistilo, že těhotná jsi. Ale kdo ví :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:24

@P4ja
Těhotná jsem byla už 2× a vždy mi bylo špatně ještě před menstruací :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol:
Asi jsem slabší kousek

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 12.11.18 10:25
@Anonymní píše:
@P4ja
Těhotná jsem byla už 2× a vždy mi bylo špatně ještě před menstruací :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol:
Asi jsem slabší kousek

A nebo máš ovulaci někdy na začátku cyklu. :)

Nicky B
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 12.11.18 10:26

Nebylo by špatné si dopředu přečíst pár diskuzí na podobné téma, hned bys věděla a nemusela zakládat další. Nic proti tobě, ale takových diskuzí (navíc ještě od anonymů) je tu do týdne pět.

Před termínem MS nemá smysl se testovat - dost často se totiž stane, že se oplození povede, ale embryo není dobré a odplaví se zároveň s menstruací. Kdyby ses testovala každ cyklus, možná si najdeš čárky skoro pokaždé, počítá se až to, co vydrží po termínu :)

Máš opravdu malého ducha, přeji ti, ať ti vydrží. Jestli chceš od nás zhodnocení, je dobré uvést, kolik jsi DPO (čas do MS nám absolutně nic neřekne, každý má jinak dlouhé cykly)
To samé s bazální teplotou - pokud nemáš grafy a přehled o tom, jak vysokou ji míváš po ovulaci běžně, absolutně nic nám to nepoví - já třeba poovulační teplotu 36,9 - 37 mám naprosto běžně, a těhotenství neznamená.

Poradit ti tu neumíme jinak, než aby ses hodila psychicky do pohody, moc se na to neupínala a za dva dny test zopakovala ;)

Janli
Kelišová 6361 příspěvků 12.11.18 10:29

Něco na tom testu je, ale zatím bych to nebrala moc vážně a dala tomu čas.
@P4ja já měla příznaky už týden před menzes tak typický, že jsem test dělala na jistotu. Ale je pravda, že čtyři dny před menzes jsem měla dvě parádní čárky, žádný duchaření.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:35

@Nicky B
Omlouvám se, s přítelem se nesnažíme, už mám dvě děti, společné miminko není nebo nebude plánované.

menstruaci mám pravidelnou 30.dnů, jsem cca 13.dnů po ovulaci … :lol:

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 12.11.18 10:36

@Janli Jj, to si myslím. Když máš příznaky, tak by už měly být vidět //. Jinak si myslím, že většina lidí tolik citlivá není, aby poznala těhotenství, i když je HCG opravdu nízké.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:42

Holky děkuji, a ještě se omlouvám zda jsem někoho naštvala :( nebyl to účel
Další test si budu dělat ve středu nebo v pátek, ať mám jistotu a klid :lol:

kve-tinka
Závislačka 4458 příspěvků 6 inzerátů 12.11.18 10:45

test je rozpitý - takže nehodnotitelný. Já se testovala ještě před MS, ale cca 10-14dní po styku. Měla jsem jasné dvě čárky ve 2h ráno, když jsem byla zrovna v práci.
Vydrž a testuj se tak v tu středu.

Nicky B
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 12.11.18 10:48
@Anonymní píše:
@Nicky B
Omlouvám se, s přítelem se nesnažíme, už mám dvě děti, společné miminko není nebo nebude plánované.men­struaci mám pravidelnou 30.dnů, jsem cca 13.dnů po ovulaci … :lol:

nenaštvala, píšu to jako podotek - pak ani lidé, co je dané téma zajímá, nemají šanci prohlédnout všechna témata, když se zakládají stále nová, je lepší pokračovat ve starém - a že těch duchařských zrovna je :)

Jinak 13 DPO je slibné, to už opravdu bývá něco vidět. Ale uvidíš, jestli to neodejde s MS nebo to nebude jen biochemické - nicméně v návaznosti na to, co píšeš, tipuji, že se to bude držet zuby nehty :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:57

@Nicky B
Děkuji, nějak mě to dojalo, přítel se mě i zeptal zda nejsem náhodou těhotná a já, ze ne, ze nejspíš něco se žaludkem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svatbu máme naplánovanou na příští rok :lol: a řekla jsem, ze se nechci vdávat těhotná - ano, tak se miminko bude držet zuby nehty :D pokud tam tedy je :lol:
Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >