Těhotenství bez měsíčku 7m po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.03.18 19:18
Těhotenství bez měsíčku 7 m po porodu

Ahoj mamci, mám dotaz… Mám téměř 7 měsíční holčičku a zatím jsem bez MS. Druhé miminko nechci, alespoň zatím ne. Vím, že kojení antikoncepce není a že bych se měla chránit alespoň kondomem. Teď k dotazu… Občas mám „pocit“ že jsem těhotná - připadám si, jako bych cítila mimi v bříšku - první pohyby, bolest svalů v podbřišku a bolest podbřišku na pravé straně, navíc jsem si dnes všimla, že mi padají vlasy - tak jako u prvního tehu. Nicméně jsem si za poslední dva měsíce dělala 5 tehu testu a všechny negativní. Můžu bejt i přesto těhotná? K dr jdu až 10.4. Může to bejt i tím (ty pocity pohybu, moc se sledování atd), že druhé mimi opravdu nechci a mám strach abych tehu nebyla?

Přečtěte si článek: Menstruace po porodu, kdy přijde?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6028 příspěvků 20.03.18 19:41

Když se tolik bojíš tak se nějak chraň, jinak ano můžeš si ty příznaky vsugerovávat, když se příliš sleduješ, psychika dokáže hodně

Nika91
Závislačka 3621 příspěvků 20.03.18 19:45

Já otěhotněla 9 měsíců po porodu bez ms, takže možné to je :) ale u nás jsme to čekali :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 20.03.18 19:46

A chráníš se nějak? Jinak to, co popisuješ, mohou být i pohyby střev a hormonální procesy, spojené s přípravou těla na návrat cyklu. Malá má sedm měsíců, zřejmě už přikrmuješ, takže menstruace může brzy dorazit.

kve-tinka
Závislačka 4452 příspěvků 6 inzerátů 20.03.18 19:57

Ja jsem taky tyhle „pohyby“ citila kdyz mi povolilo svalstvo po porodu…cca ten 7-8 tomu odpovidal.

Káťa19
Echt Kelišová 7706 příspěvků 19 inzerátů 20.03.18 20:02

Tak padani vlasu je vetsinou az.po porodu, me zacly. padat az.6m po. Jinak prvni ms predchazi ovulace, takze bys ji dostat ani nemusela. Podle me rozhazene hormony :nevim: ale chran se, ja mam dobrou zkusenost s pesarem :)

Martina84
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 20.03.18 20:57

To muže být ovulace nebo se ti chystá první ms. Po porodu je to vše intenzivnější. Teda aspoň já to tak mám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >