Těhotenství bez příznaků a bez bříška?

3
18.1.20 15:54

Těhotenství bez příznaků a bez bříška?

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli tady existuje někdo jako já? Mnozí mi to sice nebudou věřit… ale jsem těhotná 15týdnů, vše je zatím v pořádku. Ale nemám absolutně žádný těhotenský příznak (ani na začátku) žádné zvracení, nevolnosti, absolutně žádné chutě, nálady, žádné výkyvy :nevim: nepřipadám si vůbec těhotně. Sestřenka zvrací od rána do večera, začínám si myslet, že všechny tyhle potíže jsou způsobené jen podvědomým, že si žena uvědomí že je těhotná a že by se to všechno u ní tedy mělo objevit, a tak si to vsugeruje, nebo nevím :lol:

A další dotaz… bříško - to je tedy také zvláštní. Ráno + celé dopoledne jsem plochá, bez jakéhokoliv náznaku. A po obědě se mi začíná vyvalovat. Když přijdu večer z práce a lehnu si do postele, tak přesto že ležím, je vyvalené jak v 7.měsíci :D No a ráno už tam zase nic není… máte to také tak, že by se vám to během dne měnilo? Nebo jsou na vině ochabující břišní svaly, které prostě postupem dne ochabují? :zed: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1643
18.1.20 15:57

Je to normální, já neměla vůbec žádné příznaky… A břicho až kolem 20t…a je to normální že se po celém dnů nafoukne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12442
18.1.20 15:58

Za všechny ženy, co v těhotenství prožily osobní peklo, tě prosím, nemysli. A pokud už budeš myslet, nikdy a nikde to neříkej nahlas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
18.1.20 16:00

Taky nemam od prvního dne vubec zadne tehotenske priznaky.. A bricho viditelne pro okoli jsem zacala mit az po dvacatym tydnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
18.1.20 16:05
@Janli píše:
Za všechny ženy, co v těhotenství prožily osobní peklo, tě prosím, nemysli. A pokud už budeš myslet, nikdy a nikde to neříkej nahlas…

Mel jsem podobnou myslenku, kdyz jsem si vzpomnel na zenu. Ale takto krasne bych to nesformuloval :D a jinak opet malo slunicek a duhovych jednorozcu, zapracuj na sobe

Příspěvek upraven 18.01.20 v 16:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
18.1.20 16:05

Já bohužel celé těhotenství zvracim. (31.tt) ale přijde mi, že bříško jsem začala mít až někdy kolem 25.tt, do té doby jsem byla úplně “plochá” :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
18.1.20 16:07

@Dzuda Buď ráda. Já jsem v 28 týdnu a mám břicho jak před porodem, bolí mě záda, dostávám křeče do noh, je mi špatně, zvracim, pribiram, bolí mě prsa, kostrč atd…jestli Tě to mrzí, že o to přicházíš, tak ráda vyměním :smiley:On ten růst břicha a příznaky má každá jinak :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
18.1.20 16:17

S tím břichem to tak mám i mimo těhotenství :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 16:22

No, buď rada a nerouhej se :potlesk: vsugerovane to fakt není:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10212
18.1.20 16:24

@Janli souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
18.1.20 16:26

Prvni tehotenstvi u mne byla prochazka duhovou aleji, bricho bylo poznat kolem 6 mesice. Ted cekame druhe, zacatek 5 mesice a bricho vykouklo drive, co bych dala za to, aby mi bylo dobre jako poprve :roll: byt tebou, tak sem stastna za kazdy den, kdy ti nic neni. Ja zatim behem tohohle tehotenstvi takovy den nemela ani jednou a kdyz pominu nevolnosti, tak sem si vybrala snad kazdy zdravotni problem, ktery se na mne osobne mohl nalepit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4952
18.1.20 16:44

@Dzuda buď ráda že ti nic není já zvracení pořád někde mě něco bolí od začátku se modlím ať už je konec teď jsem ve 31 tt a poslíčky mám často tvrdne mi břicho takže co bych za pohodové těhotenství dala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
18.1.20 16:48
@Dzuda píše:
Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli tady existuje někdo jako já? Mnozí mi to sice nebudou věřit… ale jsem těhotná 15týdnů, vše je zatím v pořádku. Ale nemám absolutně žádný těhotenský příznak (ani na začátku) žádné zvracení, nevolnosti, absolutně žádné chutě, nálady, žádné výkyvy :nevim: nepřipadám si vůbec těhotně. Sestřenka zvrací od rána do večera, začínám si myslet, že všechny tyhle potíže jsou způsobené jen podvědomým, že si žena uvědomí že je těhotná a že by se to všechno u ní tedy mělo objevit, a tak si to vsugeruje, nebo nevím :lol:A další dotaz… bříško - to je tedy také zvláštní. Ráno + celé dopoledne jsem plochá, bez jakéhokoliv náznaku. A po obědě se mi začíná vyvalovat. Když přijdu večer z práce a lehnu si do postele, tak přesto že ležím, je vyvalené jak v 7.měsíci :D No a ráno už tam zase nic není… máte to také tak, že by se vám to během dne měnilo? Nebo jsou na vině ochabující břišní svaly, které prostě postupem dne ochabují? :zed: :oops:

ano, během dne břicho povoluje a vypadá vždy větší, v těhotenství je to víc znát, má to tak většina

o tom, co si kdo vsugeruje, prosím pomlč, když o tom houby víš, díky. spoustě žen je blbě, pročež si teprve dělají test. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4856
18.1.20 16:49
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
18.1.20 16:54

@Dzuda jasny, nevolnosti jsem si vsugerovala, konkretne bliti pred kolegyni, ktera ma problem otehotnet, je nejlepsi zpusob, jak tehotenstvi oznamit. :palec: A ten krecak, co mi na stehne vylezl, se mi tez jen zda, urcite by ho nikdo nevidel, kdybych jim stehynko ukazala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama