Těhotenství bez problémů, od kdy jste nepracovaly?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
522
3.7.22 20:42

Těhotenství bez problémů, od kdy jste nepracovaly?

Jen tak pro zajímavost, když jste měly těhotenství bez problémů a cítily jste se dobře, jak dlouho jste byly v práci? Až do nástupu na MD, nebo jste i přesto šly na neschopenku?

Žádaly jste o místo vhodnější pro těhotnou, případně úpravu směn?

Nechci vyvolal hádky, jen tak mě to zajímá. Já byla v práci do 30.tt, teď mám dovolenou a poté nástup na MD a co se dozvěděli v práci, že jsem těhotná, stále nechápali, proč nejsem doma. Nic mi nebylo, tak proč bych doma měla být? :think:

Díky za odpovědi ;)

Příspěvek upraven 03.07.22 v 20:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29978
3.7.22 20:44
@Dahlia0409 píše:
Jen tak pro zajímavost, když jste měly těhotenství bez problémů a cítily jste se dobře, jak dlouho jste byly v práci? Až do nástupu na MD, nebo jste i přesto šly na neschopenku?

Žádaly jste o místo vhodnější pro těhotnou, příslušné úpravu směn?

Nechci vyvolal hádky, jen tak mě to zajímá. Já byla v práci do 30.tt, teď mám dovolenou a poté nástup na MD a co se dozvěděli v práci, že jsem těhotná, stále nechápala, proč nejsem doma. Nic mi nebylo, tak proč bych doma měla být? :think:

Díky za odpovědi ;)

U obou do 34. týdne, kancelářská práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21447
3.7.22 20:45

Vždy do nástupu na md 6 týdnů před TP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
3.7.22 20:46

A ještě se zeptám, zda některá dělala i ve výrobě a v pohodě po celou dobu těhotenství? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
3.7.22 20:50

Byla jsem v práci do poslední chvíle, dovolenou jsem si vybírala mezi MD a RD. Nevidím důvod nepracovat, pokud je bezproblémové těhotenství a práce není nebezpečná. Naopak nechápu, když se někdo válí doma. Těhotenství není nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
3.7.22 20:50
@Dahlia0409 píše:

Žádaly jste o místo vhodnější pro těhotnou, případně úpravu směn?

Nechci vyvolal hádky, jen tak mě to zajímá. Já byla v práci do 30.tt, teď mám dovolenou a poté nástup na MD a co se dozvěděli v práci, že jsem těhotná, stále nechápali, proč nejsem doma. Nic mi nebylo, tak proč bych doma měla být? :think:

Díky za odpovědi ;)

Příspěvek upraven 03.07.22 v 20:47

Odešla jsem 6 týdnů před porodem. Převedení na práci ve dne byl můj jediný požadavek. Vyšli mi vstříc a domů mě nikdo neposílal. Užila jsem si to tam, bylo to skoro nejhezčí období…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4362
3.7.22 20:53

Na MD jsem nastoupila 34+0 tedy v poslední možný termín. Žádná neschopenka, nevidím pro ni jediný důvod když je vše OK. Dovolenou jsem nevybrala vůbec žádnou, celou si nechávám mezi MD a RD

Příspěvek upraven 03.07.22 v 20:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
3.7.22 20:54

U druhého dítěte jsem odkládala i nástup na mateřskou a byla v práci až do porodu ( ve 35tt)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
3.7.22 20:54

Šla jsem 8 týdnů před porodem, protože jsem neměla nic nachystané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
3.7.22 20:56

Kancelářská práce, ale ke konci už mě trochu zmáhalo, když jsem musela jezdit do kanclu. Šla jsem na MD klasicky ve 33. tt. Teď ve druhém jsem pracovala až do 36 tt, ale zase na polovičák a na home office, tak to je zas rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
3.7.22 20:56

Nastoupila jsem na MD úplně nejpozději, jak to šlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
3.7.22 20:59

Já právě nemám ráda ranní, vždy jsem na nich byla nejvíc unavená, takže jsem celou dobu jela na 3 směny, po domluvě, že mi ranní prostě vadí a chci je co nejméně :mrgreen: Bylo to moje rozhodnutí, tak se jen zeptali, jestli mi tedy noční nevadí, když bych je dělat neměla a jela jsem bez problémů stále stejně, žádná úprava :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
3.7.22 21:01

Šla jsem ve 30+0, náročná kancelářská práce. Nicméně jednak už mi bývalo i dost špatně, měla jsem velké problémy těch 8 hodni sedět a dokončila jsem všechny projekty, takže už jsem se tam jen točila na židli. Kdyby mi zbývaly nějaké resty, šla bych normálně v termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrg
246
3.7.22 21:06
@Dahlia0409 píše:
A ještě se zeptám, zda některá dělala i ve výrobě a v pohodě po celou dobu těhotenství? :D

Práce ve výrobě, pouze ranní směna, ale celkem fofr, někdy v sedě, někdy celý den na nohou. Nástup na md 6 týdnu před termínem porodu. Už ve 2 měsíci těhotenství jsem měla možnost ze zdravotních důvodů jít na neschopenku. Ale bylo by to pro mne jak vězení, tak jsem to odmítla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 21:08

Pracovala jsem až do porodu. Do 6 týdnů před termínem klasicky, potom na DPČ. Poslední přednášku jsem odesílala ve 41+0 (rodila jsem 41+4).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat