Těhotenství bez sexu

Anonymní
31.3.20 22:16

Těhotenství bez sexu

Zdravim,
mam takovou zvláštní otázku, napíšu to trochu hrubě, takže se omlouvám.
S mojí přítelkyní jsme se navzájem uspokojovali, ona mě ústy, potom jsme se líbali, potom jsem dělal ústy já jí, není nějaká pravděpodobnost, že by mohla být těhotná? Nebo při ejakulaci by se jí to dostalo na prsty a potom by si to tam nějak zanesla?
Sex jsme nikdy neměli.
Neměl bych takovýhle otázky, kdyby neměla neustálé změny nálad, zpožděné měsíčky (ještě je nedostala), bolí ji prsa a břicho.
Zdá se to očividné, ale nevěřim tomu, že by po tomhle, co jsme spolu dělali mohla být těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16107
31.3.20 22:24

Tak muze být, pokud by mela sperma na prstech a zavedla si ho tam, ale pravdepodobnost je uplne miziva. Počítám že jste dost mladí, takže to ani nejake zpoždění neni nic neobvyklého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
31.3.20 22:27

Pravděpodobnost je mizivá. Určitě ať si udělá těhotenský test, ten jí uklidní, že těhotná není a dostane to nejdýl druhý den :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
31.3.20 22:31
@Anonymní píše:
Zdravim,
S mojí přítelkyní jsme se navzájem uspokojovali, ona mě ústy, potom jsme se líbali, potom jsem dělal ústy já jí, není nějaká pravděpodobnost, že by mohla být těhotná? Nebo při ejakulaci by se jí to dostalo na prsty a potom by si to tam nějak zanesla?
Sex jsme nikdy neměli.
Neměl bych takovýhle otázky, kdyby neměla neustálé změny nálad, zpožděné měsíčky (ještě je nedostala), bolí ji prsa a břicho.
Zdá se to očividné, ale nevěřim tomu, že by po tomhle, co jsme spolu dělali mohla být těhotná.

Test si neudělala z jakého důvodu? Nevěří, že by se mohlo něco stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11773
31.3.20 22:36

A test si nedělala proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
31.3.20 23:21

Ať si udělá test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 14:46
@Anonymní píše:
Zdravim,
Sex jsme nikdy neměli.

Pokud mešká mentruace test už by měl ukázat případně těhotenství. Už zkoušela test?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama