Reklama

Těhotenství, či posunutí cyklu Gynexem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 30.12.16 12:34
Těhotenství, či posunutí cyklu Gynexem?

Ahoj holky, nezažil jste někdo něco podobného? Poslední MS byla 28.11., začala jsem tím dnem užívat i gynex, 3× denně 7 kapek. Užívala jsem i měsíc předtím, ale jen tak namátkově, když jsem si vzpomněla. Od června, kdy jsem vysadila antikoncepci, mám cykly 29dní dlouhé, takže jsem MS čekala 27.12. MS nikde a na těhu testu po dva dny jen slabé stíny. Kolem 20. mě začalo pobolívat v podbřišku, to mě drží stále, ale jen tak lehce, plus mě pne v prsou. Ovu testy jsem si dělala od 6.12 do 16.12 (do 18dne cyklu) a nebyly pozitivní, tak jsem to vzala a doufala, že ta ovulace i tak byla. Teď mě spíš napadlo, jestli mi třeba ten Gynex nemohl ovulaci posunout na dýl a cyklus protáhnout? Spíš si tak říkám, jestli mi tedy nebyl spíš ke škodě, než k užitku. Nemáte někdo takovou zkušenost? Díky.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 30.12.16 12:41

Mohl ovulaci posunout. jestli mas na tehutestu stiny tak jsi nejspis tehotna. testuj za dva dni znovu.uz by melo byt jasno.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 30.12.16 13:00

@Marky88 ty máš pozitivní test a píšeš, že Ti nepomohl?:-D já bych skákala tři metry vysoko:-) ať by byl cyklus kratší či delší:-D

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 30.12.16 21:02

@Snilek88 Po dva dny jen stíny, nejde to ani vyfotit. Navíc jsem v minulosti už zažila, že z toho nic být nemusí, takže zatím fakt jásat nebudu :)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 25.02.18 22:46
@Marky88 píše:
@Snilek88 Po dva dny jen stíny, nejde to ani vyfotit. Navíc jsem v minulosti už zažila, že z toho nic být nemusí, takže zatím fakt jásat nebudu :)

Ahoj mela bych dotaz:) jak ti to tenkrat dopadlo?? Mam to ted uplne stejne jsem 12dpo mam zpozdeni bolesti v podbrisku boli me prsa a ms nikde :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama