Těhotenství - co jsem nečekala/nevěděla

13
10.1.20 00:27

Těhotenství - co jsem nečekala/ nevěděla

Čau holky, zakládám takovou zajímavou debatu, třeba někoho pobaví, někdo zavzpomíná atd…
Tak schválně, co jste nevěděli, nebo nečekali v těhotenství, nebo co vás překvapilo, udivilo… cokoliv, na co přijdete napište.
Já začnu:
nečekala jsem, že mi v těhotenství ztmavnou - „zčernají“ ???? bradavky.
nečekala jsem, že v těhotenství nebudu/nemůžu jíst tolik dobrých jídel - jsou nezdravé - př. Cola, mekáč, samý smažený jídle - vždycky jsem měla v hlavě obrázek, co se většinou, tak říká: těhotné seerou úplně všechno, plácaji slaný se sladkým. Ja osobně jsem zacla jíst úplně jinak, hodně ovoce, zeleniny…
*nevěděla jsem, že mě fakt budou bolet záda, a že budu chodit jako tučňák. Myslela jsem si že to akorát těhotná dělají, aby je každý ‚obskakoval‘ :lol: :lol: :lol:. Ale to je fakt bolest, ty záda, nemůžu sedět, spát je mi nejlíp, když stojím, nebo chodím jako trn tučňák :D
*nečekala jsem, že na mě bude přítel ‚křičet‘, když vezmu koš, v obchodě položím pytel cukru do košíku. Prej je to moc těžké a mám na sebe dávat už sakra pozor. :( byl by nejradši, kdybych nebrala do roky nic. (Nechci se vychloubat, ale tímhletím hádáníčkem mi proste dokazuje, jak moc nás miluje.
*nevěděla jsem o těhotenské cukrovce. Nevěděla jsem vůbec, že je nějaká těhotenska cukrovka, takže když mi paní doktorka řekla „víte, jak se stavovat při cukrovce?“ - tak jsem celých 15 minut, co mi říkala o jídelníčku atd, myslela, že mám prostě cukrovku nadosmrti. Byla jsem z toho v tu chvíli nehorázně překvapená, vyděšená na omdlení m. Když jsem vyšla z nemocnice, chtělo se mi křičet, brečet, zdřevěněli mi nohy. Sedla jsem si na zastávku a vzala do ruky papíry, ci jsem dostala. A tam bylo napsaný mega písmem těhotenska cukrovka. No v tu chvíli se mi ulevilo (Jo, zní to divně, ale ulevilo)
*teď něco intimního :P :potlesk:, nečekala jsem, že třeba už od cca půlky těhotenství přítel bude cítit (peni
em), že se zvětšuju dole. Nečekala jsem, že to bude takhle brzo a ucítí to. Myslela jsem, že se budu zvětšovat až nějak ke konci.
*nečekala jsem, že první reakce babičky- poté co jsem ji řekla, že jsem těhotná a čekáme mimi- mi řekne, že ji to je líto, mrzí ji to hrozně a že jsem ji příšerně zklamala

Co vy holky? Pište :P :palec: :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

10.1.20 00:31

No narovinu. Nedoslo mi, ze nebudu moct spat na brise 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.1.20 00:37

@Mika.ella1 jo, to mi taky moc nedošlo:expressionless:, ale napůl pořád spím a to jsem 34tt. :D Jsem na boku a nohu mám prehozenou přes tlustý, dovycpaný kojící polštář. Takže mám mezeru na bříško a jsk9by na bříšku ležím, ikdyž má prostor a je mezi madrací a tím polštářem.
A mohu doporučit si udělat dvě hromádky polštářů, lehnout si na to na břicho s tím, že to bříško bude v díře mezi polštářema :hug: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2954
10.1.20 00:41

Nevedela jsem, ze ranni nevolnosti muzou byt cely den a cele tehotenstvi. Ze ten porod TAK boli, to me vubec nenapadlo; byla jsem si jista, ze umiram. Ze jsou hormony svina aj po porodu, stala se ze mne ubulena krava v depresi. Nepoznavala jsem se. Jo, nesnasim tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
760
10.1.20 00:53

Ahoj, tak já teda nečekala že pohyby až tak moc bolí, hlavně když mi malá zatlačí na krček tak, že to bolí jak kdyby mě někdo píchal nožem do čípku :D taky jsem nečekala že budu chodit jak 100leta babka, troufám si říct že i ta, je rychlejší. Dále jsem nečekala že budu chodit tak často čůrat, a už vůbec jsem nečekala že já šípková Růženka budu mít problém se spaním. No, krásným obdobím ženy, bych to určitě nenazývala :D
33+3tt :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
10.1.20 01:05

Nečekala jsem, ze druhy těhotenství bude horsi než to první. Nečekala jsem, ze při prvním tehu vše hned litalo spodekm a u druhého zase vrchem. Nečekala jsem, ze mi vyrostou během těhotenství dva moudraky. Nečekala jsem, ze po prasknutí plodové vody bude odtekat jen takový nepatrný curek vody, ze jsem chvíli chodila naha po bytě zda fakt ze mě voda tece nebo jsem se pocurla. Nečekala jsem, ze když ve 40 tt zarvu na manžela, ze mi praskla voda, nejprve půjde opravovat pracku, než pochopí, ze rodim. Nečekala jsem, ze mliko ze mě bude neustále téct, než se mi ustálila laktace. Nečekala jsem ze po porodu parkrat nedobehnu na malou :lol: Nečekala jsem, ze budu ta stastliva, kterou první porod nebolel. Nečekala jsem, ze mě zasijou tak, ze jsem si připadala jak v 16 a s manželem si užila pomalu své poprvé :lol: Jinak já 20 tt druhé tehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 01:40

Nečekala jsem, že se mnou manžel nebude chtít „spát“… :zed: Už ať je to za mnou. 28tt :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
890
10.1.20 04:55

Nečekala jsem, že to bude takový stres a strach o miminko. Vždy jsem si myslela, že to bude nejkrásnější období, ale opak byl pravdou. Každé píchnutí byl stres, jestli je vše v pořádku. :lol: I když těhotenství bylo naprosto ukázkové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
10.1.20 06:13

Necekala jsem, jak obrovskej strach budu mit, jestli se neco nepokazi a rozhodne jsem necekala, ze se budu tak bat, jestli nebude dite nejak postizeny, i pres vsechny testy a tak. Taky jsem necekala, ze tech 9 mesicu tehotenstvi budou tak nekonecne dlouhy. Kdyz byl tehotnej nekdo jinej, kamosky, svagrove, tak mi prislo ze hned rodi, najednou to bylo fuc a dite na svete. U sebe me to prislo, ze se porodu nedockam, nejdelsich 9 mesicu v zivote.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
10.1.20 06:19

Netušila jsem, ze si nevidím na spodek, abych se treba oholila :) Netušila jsem, ze me nikdo nepustí v tramvaji sednout. Netušila jsem, ze me může bolest tolik ochromit. Netušila jsem, ze si vztah s miminkem budu budovat, ze to nebude hned. Netušila jsem, ze se pak tomu všemu tolik nasmejeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
10.1.20 06:20

Nečekala jsem, že mi poteče mlíko, že nebudu moct spár na břiše, že se nebudu bát porodu a budu mít strach při každým screeningu, jestli je všechno v pořádku. A taky jsem nečekala, že přežiju tolik odběrů krve v naproatym klidu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 06:30

Neslysela jsem nikdy nic o zamlklem tehotenstvim a byl to šok. Kdyby jo, aspoň by s tím člověk počítal jako s eventualitou a neprislo by to jako blesk z čistého nebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5070
10.1.20 06:51

@bpc105 Necekala jsem ze me těhotenství bude to nejhezčí obdobi v mém životě, horsi bylo to finale to jsem fakt nečekala ze porod může az tak bolet. :? :? A po porodu ix mesicu bylo zase me nejhorsi období, hojeni, dítě uřvané nespave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
10.1.20 07:37

Necekala jsem a nikdo mi nerekl, ze se nebude moct spat ani na zadech ( bricho mi doslo:-D )… a taky jsem necekala, ze v tehotenstvi se,, roztahnu,, do sirky uplne cela, od plosky nohou, pres lytka, stehna, zadek, zebra, ja proste jen cekala jen ty boky, brisko a prsa :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5337
10.1.20 08:12

Nevěděla jsem, že únava v prvních týdnech těhotenství je úplně paralyzující (myslela jsem, že je to prostě podobné, jako když je člověk vyřízenej z práce a potřebuje trochu oraz). Nečekala jsem, že pálení žáhy může být horší, než jakákoli nemoc, co jsem kdy zažila. Nečekala jsem, že ucítím pohyby tak slabě. Nečekala jsem, že budu tak strašné zklamaná, že mi hrozí cisař. Nečekala jsem, že moje tehotenstvi bude (až na pár mráčků) bezproblémové a já si ho budu tolik užívat :srdce: Aspoň zatím, 34tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama