První pohlavní styk bez ochrany, co když jsem těhotná?

Anonymní
12.11.19 19:05

Těhotenství - co když jsem těhotná?

Zdravím, je mi 18 let. Dne 4.10 jsem měla svůj první pohlavní styk, ale bohužel bez ochrany protože jsme byli moc opilí :( partner tvrdil že se do mě neudělal ale já mu to moc nevěřila protože si na druhý den nic nepamatoval. Tak jsem tedy následně koupila postinor a dne 7.11 jsem normálně dostala menzes. Ale už druhý den mám sníženou teplotu a zimnici a moc se bojím že jsem těhotná. Co myslíte vy? Samozřejmě test si plánuju koupit ale přijde mi to ponižující :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.19 19:07

No, pokud jsi těhotná, tak se objednáš k doktorovi zhruba 2 týdny po meškající menstruaci a pak už ti řekne, co dál. Vzhledem k tomu, že sis vzala postinor a měla jsi MS to není moc pravděpodobné. Třeba to bude alepson poučení pro příště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
12.11.19 19:07

Ne, nejsi těhotná, to je jen bacil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
12.11.19 19:10

Ponižující… A koupit postinor ti ponižující nepřišlo?
Ubohost je hlavně to, že nemáš nad sebou kontrolu a děláš věci, kterým evidentně nerozumíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13468
12.11.19 19:12

V tehotenstvi teplota spíš stoupá. Ale test si klidně kup, i když myslím že těhotná nejsi. Můžeš si ho objednat z lékárny přímo domu nebo ho koupit v drogerii, nebo třeba v nějakém obchoďáku a jít na damoobsluznou kasu, když ti přijde ponižující si ho jít kupovat do lékárny, ale není na tom nic divného. Pro mě by teda bylo mnohem víc ponižující jít si pro postinor než pro test 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5481
12.11.19 19:13

Pravděpodobnost těhotenství po Postinoru je malá, ale nějaká samozřejmě ano. Nicméně ty jsi měla i MS. Nerozumím té snížené teplotě :nevim: Kup si a udělej těhotenský test. Pokud byl styk před měsícem a půl, už by na něm byly jasné // A nechápu, co je na těhotenském testu ponižujícího :roll: Jo, holka, sex není jen o příjemné zábavě, ale i o zodpovědnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 19:27

Neboj, to bude dobrý, pokud jsi dostala normálně MS, tak s největší pravděpodobností těhotná nejsi.. A zimnice bude spíš nějaká chřipka, teď to řádí. Kup si test ať jsi v klidu, nebo pro něj pošli partnera, taky u toho byl, tak ať předvede nějakou zodpovědnost a rovnou si při té příležitosti nakoupí kondomy a můžete vést klidný sexuální život :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 19:53

Ponižující je si koupit test, ale prášky po ne? Ty jo já jsem fakt stará

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 20:11

:zed: ne, proboha, ne, tyhle stránky fakt stojí zato, lepší jak televize

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 21:11

@evulinda79 vás nikdo nenutí je sledovat..
děláte všechny jak kdyby jste v mládí byly vždycky děsně zodpovědné… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5481
12.11.19 21:19

n

@Kristina1990 píše:
@evulinda79 vás nikdo nenutí je sledovat..
děláte všechny jak kdyby jste v mládí byly vždycky děsně zodpovědné… :zed:

Nejen v mládí, stále se chovám zodpovědně. Neplánované těhotenství byla moje noční můra a jelikož žijeme v 21. století, s antikoncepcí nebyl a není problém. Nejsem riskař, pokud dítě nechceme, dáváme si pozor - já i manžel. Tohle není žádná sranda, dítě je hodně velká zodpovědnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 22:19

@bartsch přesně tak, stále mě udivuje, kolik ženských a holek si v dnešní době ještě myslí, že když šukají minutu po skončení plodných dnů (a jak to asi 100% zjistí),šukají, ve stoje, omývají se horkou vodou, jsou suché, opilé, spoléhají, že se do nich chlap neudělal, TAK NEMOHOU BÝT TĚHOTNÉ, a to jsou výplody za poslední dva dny v těchto dikuzích, to je fakt síla a není to o mládí, nýbrž o úplný blbosti daných slečen, trochu mozku a inteligence by to chtělo zapojit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 22:56

Sorry kámo, ale daleko víc ponižující mi přijde se nechat (notabene poprvý) ojet od týpka někde na kalbě, kterej si to ani ráno nepamatuje. Postinor sis vzala, tak neplaš. I když bych ti to snad přála, ale nejsem zlá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 23:02
@bartsch píše:
Nejen v mládí, stále se chovám zodpovědně. Neplánované těhotenství byla moje noční můra a jelikož žijeme v 21. století, s antikoncepcí nebyl a není problém. Nejsem riskař, pokud dítě nechceme, dáváme si pozor - já i manžel. Tohle není žádná sranda, dítě je hodně velká zodpovědnost.

Přesně tak. Beru antikoncepci a pokud jsem si někdy nebyla jistá, tak jsme měli gumu. Jednoduchý a efektivní. Nikdy jsem to neriskovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 05:23

@Azeretereza nebylo to na kalbě ale u něho doma a byli jsme tam sami dva ;) A pili jsme, protože jsem byla nervózní a trochu se to zvrtlo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama