Těhotenství, cysta, negativní test

Anonymní
9.5.21 21:27

Těhotenství, cysta, negativní test

Ahoj holky, před 2 týdny byl pohlavní styk s kondomem v době ovu. Od té doby mě lehce pobolívá střídavě na levé a pravé strašně podbřišku, začalo to pár hodin po styku a trvá do teď. Včera měla přijít MS a nedorazila, dnes ráno jsem si udělala TT s citlivostí 10 a sněhobílo. Doufám, že těhu nebudu. Byla jsem teď poslední 2 týdny v hodně velkém stresu, je možné, že jsem měla bolestivou ovu, díky stresu? Nebo je možné být těhu? :,( Jsem z toho úplně zoufalá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9092
9.5.21 21:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, před 2 týdny byl pohlavní styk s kondomem v době ovu. Od té doby mě lehce pobolívá střídavě na levé a pravé strašně podbřišku, začalo to pár hodin po styku a trvá do teď. Včera měla přijít MS a nedorazila, dnes ráno jsem si udělala TT s citlivostí 10 a sněhobílo. Doufám, že těhu nebudu. Byla jsem teď poslední 2 týdny v hodně velkém stresu, je možné, že jsem měla bolestivou ovu, díky stresu? Nebo je možné být těhu? :,( Jsem z toho úplně zoufalá

Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 21:44

Tak pardon, nevím, jestli citlivost 10, ale je to takový ten papírkový z Rossmannu - Facelle

• Citovat
  • Nahlásit
17213
9.5.21 22:19
@Anonymní píše:

A tu cystu si vzala kde? Těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 22:36

@lachtanice86
Někde jsem četla, že příznaky těchto bolestí je cysta :nevim: ale 14 dní po styku už by test něco ukázal, ne? Jsem z toho úplně na nervy, nemůžu spát ani jíst, sevřený žaludek a všechno

• Citovat
  • Nahlásit
2299
9.5.21 22:48

Pokud jsi měla pohlavní styk s kondomem a máš negativní těhotenský test, tak se bojíš čeho? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17213
9.5.21 22:53

Test negativní, sex s ochranou, tak o co ti jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 22:59
@lachtanice86 píše:
Test negativní, sex s ochranou, tak o co ti jde?

Bojím se toho, že je na test třeba brzy a nemusel to odhalit, jsem mladá a miminko si nemohu dovolit. Právě jsem se zalekla toho, že jsem tyto bolesti nikdy neměla a MS nikde 😔 cykly mívám 25-27 dní

• Citovat
  • Nahlásit
31852
10.5.21 06:10
@Anonymní píše:
Bojím se toho, že je na test třeba brzy a nemusel to odhalit, jsem mladá a miminko si nemohu dovolit. Právě jsem se zalekla toho, že jsem tyto bolesti nikdy neměla a MS nikde 😔 cykly mívám 25-27 dní

Jestli si nemůžeš dovolit miminko, používáš ochranu a přesto se bojíš, pouzil alcylpirin mezi kolena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat