Těhotenský test: Duch nebo pozitivní?

Anonymní
11.2.21 13:50

Těhotenství duch a nebo ne

Dobrý den holky, chci se zeptat sex probehl 31.1 test jsem si už delala predtim 9.2 ale ten vyšel negativní dneska jsem si šla koupit další jmenuje se top test baby mám ho poprvé a udělala jsem si oba dva protože jeden mi ukázal slabou čárku po limitu a druhy v limitu trochu byl vidět teď nevím zda jsou falešné a nebo mužů být těhotná.
Moc to na fotce nejde vidět ale aspoň trochu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.2.21 13:55

@JOHNDENVER nemám ještě zpoždění mám před mestruaci týden já vím je moc brzo aby jsem se testovala
Ale kamarádka říkala ze se testovala týden přes ms a vyšel ji duch a byla těhotná tak jsem to chtěla zkusit

• Citovat
  • Nahlásit
9045
11.2.21 13:56

Udělej si test 14 dní po styku. Dřív to nemá smysl. Ideálně až po vynechani menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 13:58

@JancaS84 určitě udělám teď je to 12dni po styku takže jsem si myslela ze by mohl být pozitivní když tam něco málo jde vidět

• Citovat
  • Nahlásit
264
11.2.21 14:01

Nic nevidím, je úplně zbytečný lovit duchy, počkej do vynechání ms :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4090
11.2.21 14:03

Já tam teda ducha vidím, a to aniž bych ho tam nějak lovila, po rozkliknuti fotky tam vidět je. Takže je dost možný, že za pár dní bude opravdu pozitivní ;) otázka ale je, jestli to třeba neodejde s menstruací, proto se čeká s testováním až po vynechání MS. Držím pěsti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
11.2.21 14:08

Testuješ brzo. Já tam tedy nic nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
11.2.21 14:11

Pozitivní test je v době vynechané ms.
Teď tam duch je, což ale není pozitivní test, za par dni tam klidně už být nemusí a proto se testuje až v době ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 14:14

@Markéta188 no jasný já vím ze se testuje po očekávané ms ale chtěla jsem to zkusit když před par dny jsem tam neměla vůbec nic a teď už tohle

• Citovat
  • Nahlásit
11.2.21 14:18

Podle mě pozitivní je, já testuju 10 dní po ovulaci a vždy se už ukázalo, jestli těhotná jsem nebo nejsem. A to testuju i testama z aliexpressu, které nejsou úplně top. Biochemické těhotenství je druhá věc…Radim koupit si mamatest, ten to ukáže spolehlivě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
11.2.21 14:24

Neprukazny test, opakuj ho za 3-4 dny, pokud neprijde ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
11.2.21 15:23
@Anonymní píše:
@JOHNDENVER nemám ještě zpoždění mám před mestruaci týden já vím je moc brzo aby jsem se testovala
Ale kamarádka říkala ze se testovala týden přes ms a vyšel ji duch a byla těhotná tak jsem to chtěla zkusit

Tak co chceš slyšet? Testuj po vynechání ms, ne dřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
11.2.21 16:53

Testuješ opravdu hodně brzy, ale ja tam teda vidím krásně druhou čárku. Teď je důležité testovat klidně ob 2-3 dny, aby jsi viděla, zda druhá čárka bude sílit. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
11.2.21 18:24

A kdyby tam duch opravdu byl a tobě se dostavila MS? Nevím, proč si pořád ženský tím testováním způsobují zklamání…

• Citovat
  • Nahlásit
1412
11.2.21 20:46

A já už myslela, že se to tu dnes neobjeví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat