Těhotenství hned po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 12:01
Těhotenství hned po porodu

Ahoj.. omlouvám se za anonym, ale nechci aby to někdo věděl.. jsem dva měsíce po porodu, s přítelem jsme měli pohlavní styky s kondomem.. jednou ale se nám zdálo, že byl prasklej.. teď mi je už tak pět dní špatně, dnes jsem byla na gynekologii a dr nic neviděl, test taky negativní.. od zítra beru prášky.. plně kojím.. stalo se někomu, že otěhotněl hned po porodu? A jak jste to zvládli?

Já jsem ještě po operaci žlučníku. nevím jak bych psychicky a fyzicky zvládla hned teď další těhotenství a dítě..

Menstruaci ještě od porodu nemám tak podle toho se řídit nemůžu..

Děkuji..

Přečtěte si článek: Jaký je sex po porodu?

Reakce:
ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 12:05

Jsem 7 měsíců po porodu, s partnerem souložíme bez ochrany (další miminko bysme přivítali) a ještě se nepovedlo i přes to, že už měsíc nekojím do dvě hodiny jako od porodu. Menstruace taky nikde. Já si myslím, že příznaky sis vsugerovala nebo nějaká viróza, podrážděný žaludek. Navíc by gyndař podle mě už něco viděl. Buď v klidu, těhotná s největší pravděpodobností znovu nejsi :srdce:

dickys
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 12:09

Já si myslím, že riziko je minimální, buď v klidu  ;)

Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 08.01.19 12:10

Pokud jste dodrželi šestinedělí, tak by ani lékař nic vidět nemohl. Na to je brzy. Těhotenství sice není moc pravděpodobné, ale ani vyloučené. Ženy, co mají dvojčata, to taky zvládají. Sice je to chvíli záhul, ale zvládnout se to dá. Výhodou jsou sourozenci, co jsou věkově k sobě blízko. S těmi je později daleko míň práce, protože si spolu vyhrají…

beruska9
Extra třída :D 11250 příspěvků 08.01.19 12:10

Podle.me tehotna nejsi, ale kamaradka ma deti 12 mesicu po sobe a svagrova 13, takze otehotnely 3-4 mesice po porodu, a obou pripadech to bylo uz 3 dite, takze jeste jedno starsi k tomu. No svagrova rikala, ze prvni rok mazec, pak uz dobry…a kamaradka je hrozne v pohode, takze ta rikala, ze dobry, a nedavno se jim narodilo ctvrte :lol: Vsechno nejak jde…

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 08.01.19 12:18
@Anonymní píše:
Ahoj.. omlouvám se za anonym, ale nechci aby to někdo věděl.. jsem dva měsíce po porodu, s přítelem jsme měli pohlavní styky s kondomem.. jednou ale se nám zdálo, že byl prasklej.. teď mi je už tak pět dní špatně, dnes jsem byla na gynekologii a dr nic neviděl, test taky negativní.. od zítra beru prášky.. plně kojím.. stalo se někomu, že otěhotněl hned po porodu? A jak jste to zvládli?

Já jsem ještě po operaci žlučníku. nevím jak bych psychicky a fyzicky zvládla hned teď další těhotenství a dítě..

Menstruaci ještě od porodu nemám tak podle toho se řídit nemůžu..

Děkuji..

A jak je to dlouho co se ti zdálo že je prasklej? Pokud jsi dodržela šestinedělí, tak bys nebyla těhotná dyl jak 2 týdny a to test ještě ukázat nemusí…

Kauree
Závislačka 4584 příspěvků 08.01.19 12:20

mám děti 11 měsíců po sobě, otěhotněla jsem i přes plné kojení první dcery, ms jsem měla od porodu jednou (asi měsíc po konci šestinedělí, už si to nepamatuju). ze začátku to bylo náročnější, nemůžu říct, že ne - je rozdíl jestli přebalovat, utěšovat a krmit jedno dítě nebo dvě. ale neměnila bych a měla jsem to tak od začátku a někdy od tří let starší je mám zas jak za odměnu - vyhrají si spolu a tak… a vyšlo nám to dokonce tak suprově, že šly holky spolu do školy (starší tak, jak měla, mladší je říjnová, tak šla dřív, měli jsme doporučení z PPP) - jsou ve škole trochu rarita, ale obě strašně šťastné, že jsou spolu :srdce: a učitelka je zatím také chválí.

iwa83
Echt Kelišová 7734 příspěvků 08.01.19 12:39

@Kauree A máte dvě děti? Nám se asi povedlo třetí právě necelé 3 měsíce po porodu druhé dcery. Mám z toho dost respekt. Máme k tomu ještě teď necelé 3 roky dceru… Mě spíš děsí ty praktické stránky - sourozenecký kočár, vypravit 3 děti někam, jaké auto aby se vešly 3 autosedačky…

zakladatelka: doktor nemusel nic vidět, pokud je test negativní, tak popisované příznaky můžou by ze všeho jiného. když chceš mít 100% jistotu, jedině krev. Ale myslím, že s největší pravděpodobností nejsi těhotná.

Kauree
Závislačka 4584 příspěvků 08.01.19 12:56

@iwa83 ano, máme dvě děti. mít běžnou rodičovskou dovolenou 3 roky a třeba nějakou babičku v případě potřeby k ruce (a samozřejmě i dostatečné finanční zajištění, abych měla čisté svědomí), tak bych do třetího klidně třeba po dalších dvou letech šla. já ale k oběma dětem prakticky po celou dobu pracovala na cca poloviční úvazek (vesměs z domova, když děti zrovna spaly), s pomocí babiček jsme počítat nemohli, třetí dítě bych proto nezvládla.
a praktické stránky - sourozenecký kočár jsem měla phil&teds, v případě nutnosti by asi odvezl i tři děti (ten náš měl nad kolečkem stupátko, na kterém se holky rády vozily :-) případně by za něj asi ještě šel dát skejt. auto a autosedačky moc neporadím, zkoumala jsem to v době, kdy jsem o třetím snila - ale dá se tuším nějaká kombinace i třeba do oktávky, jen ne s isofixem, ale moc si to nepamatuju. na to jak děti vypravit - tříleté už se obleče víceméně samo a s těmi dvěma malými to jde, i když dnes už si taky nepamatuju jak :mrgreen:

iwa83
Echt Kelišová 7734 příspěvků 08.01.19 13:05

@Kauree mno my jsme to třetí tak úplně neplánovali :D a trochu jsem se spoléhala na to, že když první dvě trvaly dýl, tak že ty 3 týdny kým jsem řešila dilemu zda jo nebo ne, že se nepovede. Já vím, to je dost nespolehlivá ochrana. Babičky taky nemáme hlídací a manžel chodí až k večeru.
Asi spíš hledám útěchu, že se to dá vydržet a že to lze přežít :) prvorozená miminko miluje (ještě stále), tak snad to vydrží a bude opečovávat i to další.
Já teď musím obstarat starší - oblíkla by se i sama, ale co si budem povídat, trvá jí to jak … a až pak nabalovat mimino, pač to řve pokud se nehýbe auto. Pak ztichne a většinou usne :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 15:20

Máme jedno dítě. Myslím si, že se to mohlo stát zhruba před 3 týdny.. je možné, že si nevolnosti jen vsugerovávám a nebo to může být od toho žlučniku.. doufám, že to tak je.. na potrat bych v žádném případě nešla.. ale nedovedu si představit jak to kdyžtak zvládnu .. no za týden udělám pro klid další test ať mi to ukáže jednu čárku a bude :potlesk:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 08.01.19 16:31

Myslím, že pravděpodobně těhotná nejsi, že test by byl pozitivní. No a kdyby se zadařilo, holt budete mít skoro dvojčata.

Váš příspěvek
Reklama