Reklama

Těhotenství hned po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 12:51
Těhotenství hned po revizi

Ahoj holky jsem tyden po vyčištění měla jsem zamlklé těhu (nemela jsem embryo) a chci se zeptat kdo otěhotněl hned po revizi ze ani nečekal na ms a jak to dopadlo? Myslim ze psychicky jsem na tom velmi dobre a piju caj na podporu růstu sliznice a vsichni mi doporucuji at nečekám a hned at se snažíme tak uz se snazime a doufam ze to brzy vyjde :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paoloska
Echt Kelišová 8066 příspěvků 12.02.18 12:52

@Marta96 To jako vážně, týden po revizi? 8o

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3235 příspěvků 12.02.18 12:54

Tak pokud nedodržíš 6nedělí tak hlavně doufej, že se to obejde bez zánětu dělohy.

Nikol79
Kecalka 142 příspěvků 12.02.18 12:55

Po revizi je snad „šestinedělí“ ne :? Jinak pak bych se asi snažit klidně začala. Držím palce.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 12.02.18 12:58

Pokud ti nevadí riziko že příjdeš o to které teď eventuelně počnete tak do toho :think:

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 12:58

Ja vim no tak ja pockam aspon na tu prvni MS ale cetla jsem ze holky otehotneli treba 14 dni po revizi a maji krasny zdravy deti.

iwa83
Kelišová 6326 příspěvků 12.02.18 13:08

Ja bych taky dodrzela sestinedeli. Predse jen, je to zasah. A riskujes zanet. Ono pripadne se deloha docisti prave tou prvni MS. Ja mam konzervativniho gynekologa, co mi tvrdil, ze mame cekat pul roku. V nemocnici ni Dr. rekla ze me chape, ze by alespon jeden cyklus pockala a pak at zkousime. Takze asi tak. My to nehrotime v tom smyslu, ze ted jdeme do toho. Ani si nemerim ovulaci- vim ze by me to stresovalo. Odvtedy pribehlo jedno biochemicke - pozitivni test, ale pak MS. A ted cekam aspon tech 7 dni…

Cim vic ti clovek hroti a mysli na to, tum to jde hur. Nevim kolik Ti je, ale hned po revizi bych se nesnazila

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 12.02.18 13:14

Ahoj porad sem cekala na menstruaci v sestinedeli po revizi a ta furt neprichazela a mam stoho uz petiletyho kloucka.

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 13:14
@iwa83 píše:
Ja bych taky dodrzela sestinedeli. Predse jen, je to zasah. A riskujes zanet. Ono pripadne se deloha docisti prave tou prvni MS. Ja mam konzervativniho gynekologa, co mi tvrdil, ze mame cekat pul roku. V nemocnici ni Dr. rekla ze me chape, ze by alespon jeden cyklus pockala a pak at zkousime. Takze asi tak. My to nehrotime v tom smyslu, ze ted jdeme do toho. Ani si nemerim ovulaci- vim ze by me to stresovalo. Odvtedy pribehlo jedno biochemicke - pozitivni test, ale pak MS. A ted cekam aspon tech 7 dni…Cim vic ti clovek hroti a mysli na to, tum to jde hur. Nevim kolik Ti je, ale hned po revizi bych se nesnazila

Jo ja pockam je mi 21 a vim ze mam cas ale uz chci byt zase tehotna a uzivat si to.

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 13:15

@sabinka098 jeee tak to je super udelala jste mi radost ja si prave myslim ze telo samo pozna jestli je na to pripraveny a nebo ne :srdce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 12.02.18 13:18

Ja sem rada, ze sem na nic necekala rika se, ze po revizi je to chytlavi a taky se povedlo a kdybych mozna cekala tak kloucka ani nemam.ted se snazime uz paty rok a nic.

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 13:20

@sabinka098 právě to mi taky kazdy rika ze je to nejchytlavejsi ale na druhou stranu zase nemam moc dobrou tu sliznici tak nevim je to pro i proti :nevim:

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 13:21

@sabinka098 Teda ja ani nevim jestli ta sliznice uz dorostla nebo ne teprve v patek jdu k doktorovi na prohlidku tak se ho zeptam :)

iwa83
Kelišová 6326 příspěvků 12.02.18 13:21

@Marta96 to mas casu vic nez dost. Preji at vam to vyjde co nejdriv. Ja jen ze mam zkzsenosti ze cim vic se chce a mysli se na to, tim vic je stresu ze to nejde.

Stejne tak si prectes jak je pohnojeno po revizi a kolik zenskych otehotnelo hned po prvbim cyklu. Stejne tak se to nedari vsem… Proste je to hrozne individualni.

Marta96
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 13:24

@iwa83 Právě že je a ja to prave tolik neresim proto jsme tomu dali volny prubeh a proste bud se stane a nebo ne ale rika se ze v sestinedeli je nejvetsi procento ze se to zadari ale na druhou stranu ta sliznice neni tak dobra no tak proste to necham byt a dej se vule bozi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >