Reklama

Těhotenství hned po šestinedělí po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 08.01.09 18:02
Těhotenství hned po šestinedělí po potratu

Ahoj holky, jsem tu dneska sice poprvé, ale hned drze zakládám nové téma. Dneska jsem zjistila, že jsem těhotná( termín porodu 15.9.2009). Samo o sobě je to super zpráva. Já ale prodělala 10.listopadu 2008 revizi dělohy po potratu. Byla jsem po tom hodně zničená, mrzelo mne to, přestože již doma jednoho prcka máme. O druhé mimi jsme se snažili 8 měsíců. K tomu mi doktoři doporučili počkat s dalším mimčem min.6 měsíců. Můj doktor mi po prohlídce řekl, že je vše v poho, že se má čekat min.3měsíce až půl roku. Já již byla ale těhotná. Vůbec nevím, jak mu mám říct, že jsme se prostě jednou na kondom vykašlali. Povedlo se to hned. Mám taky obavy, aby se vše neopakovalo.

Přečtěte si článek: Šestinedělí po potratu: Jak se rychle zotavit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 08.01.09 18:07

marmulko bud v klidu. názory doktoru na otěhotnění po potratu se liší. každý to říká jinak. a momentálně se spíš kloní k tomu moc nečekat. zvláššt když šlo o potrat v prvních týdnech těhotenství. ničeho se neboj :
jo a vždycky mi tu přijde trochu srandovní, když tu holyk píšou „jak to mám tomu doktorovi říct“ :lol: sapr, jsme dospělí ne? se mu chceš omlouvat, za to že jsi těhotná :D prsotě bud šťastná a užívej si to. není to tvuj bachař, ne?

že jsi yla zničená, ti uplně věřím, zažila jsem stejnou situaci- brečela jsem x hodin denně skro odva měsíce. no tak hlavně s nadějí se dívej do budoucnosti. a potraty se většinou neopakují a už vůbec ne kvůli brzkému otěhotnění …

Jitka L.
Extra třída :D 10461 příspěvků 08.01.09 19:16

marmulko gratuluju a určitě se tím netrap. Šestinedělí je doba za kterou si tělo odpočine, hormony se ustálí a pokud bys nebyla v pořádku tak neotěhotníš :wink: . Minulé těhotenství sice skončilo špatně (a potrat je opravdu špatný, vím o čem mluvím), ale to neznamená že to teď bude stejné. Doktorovi to řekni normálně :wink: , myslím že nejsi jeho první ani poslední pacientka, která otěhotněla hned po šestinedělí :wink: .
Ještě jednou gratuluji a přeji hodně štěstí.

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 08.01.09 19:48

Ahoj Jitko a Harpy, moc děkuji za podporu. Harpy má pravdu, je to dost uhozený, řešit, co řeknu doktovi. Já jsem v tomhle hrozná, všechno děsně prožívám a řeším. Já mám velkou radost, že jsem těhotná, vlastně jsem v to tak trochu i doufala, mám už od začátku mléko a bolí mě záda, což jsem zažila i předtím. Jen se bojím, aby se to zas nezkazilo. Když jsem ležela po potratu v nemocnici, pořád mi někdo soustrastně volal, a ty řeči, když jsem se vrátila domů. Děs!!!

capinka
Kelišová 7461 příspěvků 08.01.09 19:59

Ja jsem otehotnela po 2 cyklech, takze vlastne asi 8 tydnu po revizi a mame krasne zdrave holky, viz. metrik. :wink: Neboj, dobre to dopadne.

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 08.01.09 20:25

Marmulko, znám spoustu holek co do toho takhle taky vlítly hned po potratu a všechny mají krásné zdravé děti a jiné co čekaly, měly problémy nebo o mimi přišly zase. Pokud bylo tělo připravené tak je to v pohodě a vůbec se nestrachuj. Samozřejmě se může zase stát malér, ale rozhodně to nebude kvůli brzkému početí. Co se týká těch soustrastných telefonů tak já to vyřešila po potratu tak, že to všem oznámil manžel a řekl, že s ikým nechci mluvit. Teď u druhého těhu skoro nikdo nevěděl, že jsem v tom a řekli jsme to až po velké UTZ ve 20. tt a byl klid. Přeju ať je vše v poho a máte krásné zdravé dítko :-)

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 08.01.09 20:31

JJ, budu si to užívat, je zbytečné se takhle nervovat. Mám super manžela a synka Štěpánka a třeba se zadařila i holčička.Moc děkuju, jste fajn.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 08.01.09 22:16

ahojky,
ja prisla o detatko az v sestem mesici tehotenstvi..­........:-( Bylo to hrozne a ja sest nedel dodrzovala striktne.....az mne ale prisla poprve menstruace apak jsem si logicky rekla,ze NA TO NAJEDEME NAPLNO......A JE­ESTLI TAM NENI JESTE UZRALA DELOZNI SLIZNICE,NEUSADI S ENIC…ALE POKUD ANO-------TAK…------ :wink:
VYSLEDEK,???
PROSTREDNI HOLCICKA,KTERA VZNIKLA HNED PO SESTINEDELI A JEDEN DEN ASI.....A CELE TEHU V PORADKU A VSE BYLO A JE TAK,JAK MA.. 8) 8) 8)

DRZIM PALCE I TOBE......

a dovetek---MIMI NEMAS S DOKTOREM,TAK SI DO TOHO OD NEJ PRECI NENECHEJ KECAT,NE??? 8O 8O 8)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.09 07:37

Ahoj
Pokud byl důvod potrat neznámý. Není příčina ve tvém těle, tak klidně.
Já měla ZT a otěhotněla jsem hned po šestinedělí. Sice ne schválně, ale byla jsem v tom. Těhotenství naprosto v pořádku a zdravé. Ještě jsem týden přenášla. Teď mám zdravou dceru. Držím palce

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 09.01.09 10:20

Dneska už to vidím taky jinak. Včera jsem si teprve dělala test, tak jsem prostě trochu zpanikařila. Určitě se na mimi moc těším i na to, být těhu. Já si to poprvé hodně užívala.
Nikdy jsem se diskuzí nezúčastňovala a teď vidím, že jsem o dost přicházela. Samozřejmě nikomu nepřeji nic podobného, ale je prima vědět, že nejsem jediná, a že mi někdo rozumí.

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 09.01.09 10:33

marmulko. tak se tu kidně zapoj kamkoli, bud k holkam, tere mají podobný termín porodu, nebo do jakékoli jiné diskuze která ti bude sympatická . Je to senzace, ze se ti podařilo otěhotnět takhle brzy - aspon neáš nervy, kdy a jestli.....

soustrastný telefony ti nepřeju - on člověk je tak rozhozenej, žes to asi nestihla dát jasně nasrozumněnou, že nejsou vítané. Já napsala nejbližším, co a jak, a že se ozvu později a chodily mi jen sms. kdyz nekdo telefonoval, a ja nebyla v stavu se s ním bvit, tak jsem to ani nezvedala. nemelo by to smysl.

tož vítej tu.
har.

ItsGoingToBeOkay
Povídálka 43 příspěvků 09.01.09 10:37

marmulko, že se drze ptám ale ty se to bojíš říct doktorovi,ale v tom případě jak jsi zjistila že těhotná jsi ,kde bereš tu 100% jistotu vždyť můžeš mít zbytkové hcg po potratu? ! \promiň ten přístup ale zarazilo mě to

ItsGoingToBeOkay
Povídálka 43 příspěvků 09.01.09 10:38

marmulko, že se drze ptám ale ty se to bojíš říct doktorovi,ale v tom případě jak jsi zjistila že těhotná jsi ,kde bereš tu 100% jistotu vždyť můžeš mít zbytkové hcg po potratu? ! \promiň ten přístup ale zarazilo mě to

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 09.01.09 11:10

no, já jsem byla na ko odběrech po potratu a tam jsem měla HCG neg., tak by to už zbytkové hcg být němělo, ne? Já vím, psala jsem včera to o doktorovi a tak, prostě jsem zpanikařila. Je jasný, že by mohlo jít i planý poplach, ale já si to nepřipouštím.
Připadá mi podivný, že mám již asi čtyři dny dokonce mléko, to jsem měla u Štěpánka i u druhého těhotenství. Jsem celá osypaná, pobolívají mne záda, prostě je vše stejný.Je to prostě pocit,že jsem. Tak snad se zadařilo. Zatím se nebudu zabývyt tím, že bych být nemohla. to ty se řešilo, až kdyby se to potvrdilo

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 09.01.09 11:14

Harpy, moc díky za podporu. Mně se to stalo, když jsem chystala tajnou oslavu třicítky pro svého manžílka, takže to bylo o to horší, že jsem musela obvolat asi 40 lidí, že se oslava ruší , a pak zavolat Petrovi, co se stalo a jestli mám zrušit jeho oslavu…No, prostě narozky i já zničený.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >