Těhotenství – snažíme se a na testu duch

Anonymní
15.2.20 14:52

Těhotenství holky poraďte

Ahoj holky, prosím, potřebuju spíš podpořit… Snažíme se o mimčo, už dlouho… Tenhle cyklus jsem měla clostilbegyt plus ovitrelle, MS by měla přijít v pondělí, dnes mi začal takový zvláštní hnědý výtok… Ráno pár kapek krve a od té doby mazlavý hnědý výtok… Na testu duch. Můžu ještě doufat, že by to mohlo byť těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

794
15.2.20 14:58

Může, ale taky to může být potrat vzhledem ke špinění a krvi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
15.2.20 15:00

Také jsem to tak měla a bylo to uhnizďováním. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 16:00

Mně takhle začalo tehotenstvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
15.2.20 17:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím, potřebuju spíš podpořit… Snažíme se o mimčo, už dlouho… Tenhle cyklus jsem měla clostilbegyt plus ovitrelle, MS by měla přijít v pondělí, dnes mi začal takový zvláštní hnědý výtok… Ráno pár kapek krve a od té doby mazlavý hnědý výtok… Na testu duch. Můžu ještě doufat, že by to mohlo byť těhotenství?

presne tak to u me zacalo 2 dny pred terminem ms zaclo spineni vcera sem mela termin ms vecer sem si myslela ze se ms uz rozjizdi ale prd dnes opet cely den spineni zadna krev, brala jsem tez clostil a pichala ovitrelle. uvidim co bude zitra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
15.2.20 17:10
@Anonymní píše:

A kdy jsi si píchala Ovitrelle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10714
15.2.20 17:57

Kdy byl ovitrelle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 18:30

4.2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 18:56

Já tohle měla včera ráno, celý den nic a dnes silná MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10714
15.2.20 19:46

@romča987 no ja měla na testu čárku z ocitrelle 11dnu po injekci. Pockej do pondělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 18:55

Zvýšená teplota (těla) týden, možné těhu?

Ahoj holky prosím o radu. Poslední MS 12.1. (nepravidelné cykly a když tak delší) takže se není bohužel čeho chytit.
Už ale asi týden mám mezi 37-37,4 (tělo) a bazální teplotu též kolem 37. Nemám kašel, rýmu, prostě nic, bolí mě prsa, chodím častěji na záchod. Čípek nesleduji. Pravdou je že asi před cca 14dny me bolel podbřišek a dle ovul. testů proběhla ovu. A týden na to mě bolelo břicho že jsem si musela vzít Paralen a lehnout si. Kdy myslíte že by jsem mohla zkusit těh. test, popř nemáte někdo zkušenost a nakonec se z toho nevyklubal nějaký zdrav. problém? Už nevím co se mi tím tělo snaží naznačit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama