Těhotenství i když mám menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sally33
Povídálka 16 příspěvků 21.07.18 17:28
Těhotenství i když mám menstruaci?

Zdravím, s přítelem se snažíme o miminko ale je to tak spíš, že jsme si řekli, když se povede tak se povede necháme tomu volný průběh plodné dny mi začaly 29.7. a ovulace 3.7. v tom proběhl pohlavní styk i v den ovulace… když jsem čekala kdy mi přijde menstruace, tak přišla po 31 dnech a mě to furt nedalo, udělala jsem si test a byl negativní, ale poprvé jsem druhý den od menstruace poznala pálení žáhy a citlivé bradavky a furt je mi tak nějak divně, motá se mi hlava přibrala jsem asi 3 kg a občas je mi zle… koupila jsem si těhotenský test který se dělá z krve, objevila se tam i druhá slabší opravdu slabší čárka, ale říkala jsem si že už asi blbě vidím, tak jsem to ukázala i ostatním a ti říkali, že ji tam taky vidí a tak jsen si zkusila udělat i další test obyčejný, ale ten vyšel zase negativně, tak teď čekám až mi skončí menstruace abych zašla k doktorovi, ale nevěřím tomu, že by to vyšlo, když mám menstruaci. Má s tím někdo zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 21.07.18 17:31

Podle mě těhotná nejsi. Četla jsem, že ty testy z krve dělají falešné duchy. Držím pěsti ať se brzy zadari.

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 21.07.18 17:31

Test negativni,men­struaci máš, těhotná nejsi.

ritterca
Kecalka 125 příspěvků 21.07.18 17:34

Moc mi nepřijde, že tomu necháváš volný průběh..... jinak máš menstruaci, takže těhotná nejsi.

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 21.07.18 17:47

Tak abych to zrekapitulovala - necháváte tomu volný průběh, ale znáš přesně datum ovulace a v ten den máte sex. MS dorazí normálně, kdy má, ale pozoruješ na sobě všecko, co pozorovat lze, dva testy máš negativní a na jedom pochybné pověsti cosi, co ukazuješ ostatním… dle všeho těhotná nejsi, ale chceš-li mít jistotu, zajdi si po MS jako samoplátce na krev na hCG. Doktora bych vynechala, neb nic neobvyklého se ti neděje, i když pravda, možná by ti po zakoulení očima tu krev nabral na pojišťovnu.

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 21.07.18 18:01

@Sally33
Proc presne chces jit ke gynekologovi? Ze jsi pribrala a je ti obcas zle, je spis k zamysleni se nad jidelnickem. Den po menstruaci s negativnim testem… ja bych neletela zrovna na gynekologii. Pokud je ti hodne zle a mota se ti hlava (i kdyz nic vyjimecneho v tomto pocasi), bez za obvodakem a to hned.

Karamelka.elkaa
Kecalka 490 příspěvků 6 inzerátů 21.07.18 18:04
@ugluk píše:
Tak abych to zrekapitulovala - necháváte tomu volný průběh, ale znáš přesně datum ovulace a v ten den máte sex. MS dorazí normálně, kdy má, ale pozoruješ na sobě všecko, co pozorovat lze, dva testy máš negativní a na jedom pochybné pověsti cosi, co ukazuješ ostatním… dle všeho těhotná nejsi, ale chceš-li mít jistotu, zajdi si po MS jako samoplátce na krev na hCG. Doktora bych vynechala, neb nic neobvyklého se ti neděje, i když pravda, možná by ti po zakoulení očima tu krev nabral na pojišťovnu.

Bohužel musím souhlasit.. Nám trvalo s manželem téměř tři roky než se povedlo, ale test jsem pro jistotu ukázala jen jemu a určitě ne dalším lidem, nebo nevím co myslí zakladatelka tím ,,ostatním,, 8o Žáha mě začala pálit až ve druhém trimestru a nevolnosti, které byly brutální se dostavily až po 7.týdnu. Začala bych tím, že bych tomu opravdu nechala volný průběh, protože jestli se nesnažíte bůhví jak dlouho, tak ti z toho hrábne.. :nevim:

Sally33
Povídálka 16 příspěvků 21.07.18 18:08

@kacakaca ne protože jsem přibrala, ale že poprvé ve svých letech pociťuji příznaky, které jsem nikdy nepociťovala jako je pálení žáhy a nevolnosti a test mi ten z krve vyšel slabě s druhou čárkou

Sally33
Povídálka 16 příspěvků 21.07.18 18:11

@Karamelka.elkaa a ukázala jsem to příteli, sestře a kamarádce, ne že bych to rozhlasila do světa

Sally33
Povídálka 16 příspěvků 21.07.18 18:12

Hlavně mám i načteno, že to když má člověk menstruaci hned nemusí znamenat, že těhotná být nemůžeš

Karamelka.elkaa
Kecalka 490 příspěvků 6 inzerátů 21.07.18 18:12

@Sally33

V krvi se mohou volně objevit jednotky do hcg 5 tuším - a i to dokáže citlivý test zaznamenat a těhotná nejsi. Za tu dobu co se budete snažit zažiješ hodně příznaků, které jsi nikdy nezažila pokud na to budeš myslet, to mi věř. Jediná cesta jak se na to koukat reálně je nemyslet na to. :palec:

A jediný spolehlivý je test z krve v laboratoři. Dost testů dělá falešné čárky, nebo ukazují čárku právě díky té hodnotě do 5.

Sally33
Povídálka 16 příspěvků 21.07.18 18:13

@ugluk ano necháváme, to že vím kdy mám ovulaci nuc hned neznamená a nejsem ta co řekne tak pojď dnes mám ovulaci, jen mám kalendář do kterého si všechno píšu, proto vím, že to bylo v den ovulace

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 21.07.18 18:22

@Sally33 prosimte ber to v klidu. Ze tady slečny neumí normálně odpovědět a hned mají blbe narážky je klasika. Počkej az skončí ms a pak si klidne udělej další test. To že máš ms neznamená, že těhotna nejsi. Má ji dost žen v tehotenstvi ;)

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 21.07.18 18:23
@Sally33 píše:
@kacakaca ne protože jsem přibrala, ale že poprvé ve svých letech pociťuji příznaky, které jsem nikdy nepociťovala jako je pálení žáhy a nevolnosti a test mi ten z krve vyšel slabě s druhou čárkou

Kvuli priznakum by doktori nedelali nic jineho. I pokud bys byla tehotna, je to brzy. Udelej si test za dva tydny a kdyz bude pozitivni, tak ho navstiv. Srdicko uvidi az 5 tydnu od oplodneni a do te doby ti navsteva doktora prinese jen a jen nervy.

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 21.07.18 18:25

No, možná to bude tím, že já jsem vlastně volnej průběh nikdy nezažila - buď jsem dítě chtěla, takže (i když jsem třeba ovulaci neznala) jsem měla pravidelnej sex bez ochrany a snažila jsem se o dítě, nebo jsem ho nechtěla a pak jsem se chránila. Pokud jsem chtěla znát ovulaci, pak pouze cíleně. Což je jedno, přečti si recenze na ten zázračný krevní test - z osmi ženských, které ho dělaly, ho jedna udělat nedokázala a zbylým sedmi se ukázal pozitivní, i když těhotné nebyly:
 https://www.emimino.cz/…est-zap-hcg/

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >