Těhotenství i přes interrupci

Anonymní
11.7.20 08:31

Těhotenství i přes interrupci-znate někoho?

Ahoj. Včera jsem tu psala, že jsem musela na zákrok podruhé.

Zajímá mě jestli znáte taky někoho kdo byl na interrupci, ale těhotenství zůstalo?

Chápu, chyba se stát může, ale docela mě to zajímá.

Je to spíš rarita, ale i tak. V nemocnici tvrdili, ze to provedli dle histologie správně, ze tam byl plodovy obal atd.

Nebo v těchto případech jsou tam vždy prostě ty plody dva a druhý se přehledne? to by dávalo jedine smysl.
A ten druhý plod se dokaze tak schovat, že na UZ je vidět jen jeden? Nebo to prostě udělali spatne, ale proč dle histologie teda vše správně?

Zajímá mě jak k této záhadě dochází.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3263
11.7.20 09:09

Proč jsi se nezeptala přímo v nemocnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 09:26

Sami se tomu divili, že neví.

• Nahlásit
  • Citovat
1287
11.7.20 09:35

Nechápu proč to zase řešíš. Stát se to může, ale proč to tady pořád řešíš. Tady jde ženským většinou o to, jak těhotenství udržet a ne jak se ho zbavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3263
11.7.20 09:37
@Anonymní píše:

A proč to furt řešíš? Prostě jsi se plodu zbavila, tak už to nech plavat. Nebo tě hryza svědomí? Dva plody před koncem prvního trimestru už by byli na 100% vidět. Zrejme tam nechali kus něčeho co se mělo odstranit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23801
11.7.20 09:41

To je opravdu zvláštní, že máš potřebu to den po zákroku řešit. Prý pro zajímavost! Čím dál víc si myslím, že jsi troll, a tentokrát jsem za to vlastně ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19392
11.7.20 10:12
@Anonymní píše:

fakt se divili? no myslím že jim je to jedno, bud ráda že ti udělali výškrab a už to nerozmazávej tady tohle většinu lidí nezajímá a spoustě to ublíží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5267
11.7.20 10:32

Víš co… vykašli se už na to. V té první diskusi mi tě bylo celkem líto, ale tenhle tvůj příspěvek nechápu, prý „pro zajímavost“ :roll: Jestli hledáš způsob, jak by to celé mohlo dávat smysl, tak se obávám, že budeš hledat asi hodně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
11.7.20 10:34

Taky nechapu, proc to zase resis, uz tou prvni diskuzi jsi rozhorcila spoustu lidi, co cekas, ze ti tu opet ty same holky napisi?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5391
11.7.20 10:47

Ano znám, jedné bývalé kolegyni se to stalo. Dítěti už bude tak 13 let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4368
11.7.20 10:52

No to je fakt záhada…úplná Lochness :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23801
11.7.20 10:55
@unuděná píše:
Taky nechapu, proc to zase resis, uz tou prvni diskuzi jsi rozhorcila spoustu lidi, co cekas, ze ti tu opet ty same holky napisi?? :roll:

obávám se, že přesně o to se tu jedná. Bohužel se jí podařilo rozpoutat konfliktní diskusi.
Pokud se tím zakladatelka baví, je to velmi smutné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
14.7.20 10:33

K pokračování těhotenství po interrupci může dojít, protože lékař dělá zákrok naslepo. Je to ale velmi řídké a ženy o tom nerady mluví/píší, aby je nenapadali zfanatizovaní klerikálové, kteří žijí ještě ve středověku. – Pamatuj, že po potratu se plodnost velmi rychle obnovuje a další potrat je u nás povolen nejdříve po půl roce. Bylo by škoda, kdybys teď, když Tě otěhotnění nedostalo na kolena a úspěšně jsi věc vyřešila, potřebovala další potrat. Teď tedy musíš být opatrná jako nikdy předtím! V každém případě musí mít partner oblečený kondom po celou dobu, co budete spolu. I Ty sama by sis měla např. dát zavést nitroděložní tělísko nebo použít jinou ochranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama