Těhotenství i přes krvácení? Je to možné ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 23:02
Tehotenstvi i přes krvácení? Je to možné ?

Ahoj. Omlouvám se za nové téma, ale nechci obnovovat starou diskuzi.
27.12. Jsem zjistila že jsem tehotna ( 1 den před ms). Slaba, ale viditelna druha carka na citlivějším testu. Asi o 2 dny později jsem začala krvácet, bez bolesti. Což při potratech jsem vzdy mela bolesti.
Doma jsem mela ještě jeden tt, ne tak citlivý jako ten první. Jenze tam nebylo skoro nic vidět. Ale je mi stále blbe, furt jsem unavena, poboliva me břicho a dneska při dotyku i prsa.
Je možné abych byla stále těhotna, jen to ten méně citlivý test nezachytil? Přeci jen bylo brzy. Minule tehotenstvi jsem zjistila az 3 týdny po ocekavane ms. Tak nevím..
Děkuji všem za názory.
Další test si koupím, bohužel ted díky práci nemam čas.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7247 příspěvků 16.01.19 23:07

Možný je všechno. Můžeš být těhotná nebo to bylo biochemické těhotenství. Nezbyde ti než vydržet do dalšího testu a zkusit ho znovu…

Markéta80
Hvězda diskuse 42025 příspěvků 16.01.19 23:09

jedině dojít na krev. neudrželo se to, ale stále v sobě máš pár jednotek. Pokud by se těhotenství udrželo test by byl prostě jasně pozitivní ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 23:24

@Markéta80 ano to je mi jasne. Jen me zajímalo, jestli je to možné. Když na test bylo brzy. Citlivější mi to tedy ukázal a ten méně citlivý ne. Tak jestli je mi špatne z tehotenstvi a nebo mám hledat příčinu jinde :D
Udělám tedy test a uvidím.

skorotehotna
Kecalka 432 příspěvků 16.01.19 23:29

Tady se krasne ukazuji výhody netestovat před MS.

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 16.01.19 23:37
@skorotehotna píše:
Tady se krasne ukazuji výhody netestovat před MS.
:potlesk: :palec: :pankac:
janulicek89
Nováček 6 příspěvků 17.01.19 07:52

Tak to bych řekla, že se jedná o zamlklé těhotenství. M?ěla jsem to stejně, nejdřív slabý test a pak krvácení jako na ms.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:20

@janulicek89
Bez bolesti ?
Jen me teda poboliva břicho, a je mi trochu nevolno.. proto mi to přijde divný, že by mi bylo ještě špatne..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:22

@skorotehotna chtěla to kolegyně v praci,jestli nejsem náhodou těhotna, když jsem tam omdlela. Jinak bych netestovala.

Celina
Závislačka 4216 příspěvků 17.01.19 11:28

Tipuji zamlklé těhotenství, takhle ze začátku nemusí být bolesti nijak výrazné. Jak píšou holky…nevýhoda brzy udělaných testů a zbytečné zklamání :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 14:55

@Celina a proc je mi ještě ted zle? Je to docela dlouho.. tak bych řekla,že mi zle už nebude.. :/
Nevím, při každém potratu me právě bolelo břicho.. i co mi povídaly známé, tak ze mely bolesti atd..

Celina
Závislačka 4216 příspěvků 17.01.19 15:40
@Anonymní píše:
@Celina a proc je mi ještě ted zle? Je to docela dlouho.. tak bych řekla,že mi zle už nebude.. :/
Nevím, při každém potratu me právě bolelo břicho.. i co mi povídaly známé, tak ze mely bolesti atd..

já při jednom potratu neměla bolesti skoro vůbec, každé tělo reaguje jinak…taky záleží na hladině hcg, můžeš mit 50, ale taky 800, na začátku to hrozně lítá, někomu tělo vylučuje hcg v řádech hodin, někomu i týdny :think:
Určitě by ti měl doktor nabrat krev a udělat utz, abys byla úplně vyčištěna a kontrolní krev, aby hcg došlo až do nuly :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 19:08

@Celina no tak ja zkusím ještě test a počkám dva týdny na ms. Krvácení v tehotenstvi je prý normální, tak uvidím.. smířena s tim jsem, jen mi to nejde do hlavy.

Celina
Závislačka 4216 příspěvků 17.01.19 19:14
@Anonymní píše:
@Celina no tak ja zkusím ještě test a počkám dva týdny na ms. Krvácení v tehotenstvi je prý normální, tak uvidím.. smířena s tim jsem, jen mi to nejde do hlavy.

promiň, ale krvácení v těhotenství NENÍ normální.
Kdy máš termín MS, teď někdy, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 21:00

@Celina teoreticky je, dokud není doprovázeno bolesti či něčím jiným. Mamka si tim prosla a bylo vse v pohodě. Za cca 14 dni až.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >